לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום תפעול מכשירים: כל שאלות לגבי תפעול אתם יכולים לשאול פה, תהנו. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים > תפעול מכשירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-04-2008, 09:06
צלמית המשתמש של ilane
  ilane ilane אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.05.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי shadowboy שמתחילה ב "שלום שאלה בנוגע לשיווק הse w960i"

אני משתמש בו תקופה ארוכה ולאחרונה גם בiPhone ואלה ההבדלים פחות או יותר
הדפדפן של האייפון טוב בהרבה - w960 מגיע עם דפדפן של אופרה בגירסא האחרונה אבל הוא מתפקד בצורה די גרועה בעיקר באתרים בעברית
http://www.opera.com/products/mobile/products/s60/

הw960 מגיע עם תמיכה מובנית בעברית(לא נקנה בארץ) כולל בנגן המדיה (לא ניתן לכתוב עברית)

נגן המוזיקה שלו טוב מאוד וניתן לשלוט בו בעזרת כפתורים יעודיים גם כשהמכשיר נעול

המסך קטן בהרבה משל האייפון, הוא מאפשר נגיעה בנקודה אחת בלבד ולרוב בתחום די צר ככה שצריך להשתמש בציפורן ולא בכל האצבע, כמובן שלא ניתן לבצע בו את כל התנועות שניתן באייפון והוא גם לא כולל חיישן תזוזה

ניתן להתקין על המכשיר כמות די גדולה של אפליקציות חלקן יעודיות לסימביאן UIQ וחלקן לא, אלא שלא לפעמים לא נתמכות באופן מלא

נגן הוידאו של הw960 חלש מאוד יחסית לאייפון, התקנה של נגנים אחרים שיפרה את המצב רק במעט, מצד שני ניתן לראות בו סרטים בפורמט AVI ופורמטים נוספים בעזרת התקנת נגן

הw960 מגיע רק בנפח אחד של 8 גיגה

הwifi עובד מצויין בני המכשירים, בw960 ניתן לקבוע פרופיל של מספר נקודות גישה שהמכשיר יעבור בינהן עד שימצא את האפשרות הפעילה --> נקודת הגישה יכולה להיות wifi או סלולרית

ניתן להעלות להוריד קבצים מהw960 (כולל עטיפות) ללא בעיה בחיבור לUSB

חיבור האוזנייה בשני המכשירים הוא בעייתי
באייפון הוא מאוד דק ככה שניתן להשתמש כמעט רק באוזנייה המקורית
בw960 ניתן לחבר כל אוזנייה שרוצים אבל החיבור הוא דרך מתאם

בw960 מצלמה 3.2 מגה פיקסל עם פלאש לא רעה בכלל לעומת מצלמת 2 מגה פיקסל ללא פלש באייפון

w960 הוא מכשיר דור שלישי

לדעתי הw960 עולה יותר מאייפון באותו נפח

מה יותר טוב? לא החלטתי מבחינתי היתרון העיקרי באייפון הוא הדפדפן המצויין(הכי טוב שנתקלתי במכשירים ניידים) בשאר הפרמטרים יש יתרונות לכאן ולכאן

אין לי מושג אם הוא ימכר בארץ

It's Never Lupus

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-04-2008, 15:04
צלמית המשתמש של ilane
  ilane ilane אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.05.02
תשובות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי shadowboy שמתחילה ב "שלום שאלה בנוגע לשיווק הse w960i"

לא ניתן כרגע לנגן בו סרטים בפורמט DIVX, אני משער שבגלל שהם הוציאו ערכה למפתחים לא מזמן בקרוב ניתן יהיה לפתח אפשרות כזו

בעבודה יומיומית זה לא מורגש
מסך המגע באייפון נוח יחסית למכשירים אחרים, מה שחסר לפעמים זה מקש ניווט במיוחד אם משתמשים במשחקים

לאוהד
כמו שכתבתי קשה לי לענות על זה ואני חושב שהתשובה לזה משתנה בין צרכים שונים של אנשים
אני מקבל את המכשירים אז עיניין המחיר לא רלוונטי בשבילי ואני אפילו לא יודע מהו כשמדובר בw960
אני חושב שמה שמיוחד באייפון הוא שגם לאנשים לא טכנולוגיים קל מאוד ללמוד להשתמש בו אחרי הדגמה קצרה
לעומת זאת אני לא אוהב מכשירים שאני צריך להאבק בהם כדי לחבר אותם למחשב והאייפון הוא כזה, צריך תוכנה מיוחדת כדי לגשת ישירות לזיכרון שלו וסנכרון שלו עם מחשב אחר ימחוק את כל המידע שעליו. זה מאוד מפריע לי

It's Never Lupus

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:05

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר