לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-03-2005, 07:57
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
כותרת ענק מבינים לנפשם ואני אומר לא ולא אין מבינים לנפשם

מי שאינו מבין לנפשם של המתנחלים הם ראשיהם ומנהיגיהם. במהלכם הם יוצרים צפיות מרחיקות לכת וכאשר הן תתנפצנה אכן עשויים להגרם להם נזקים נפשיים חמורים (לא למנהיגים היודעים את האמת אלא בקרב המובלים על ידם כצאן לטבח).

את כל גוש קטיף ניתן להזיז כמות שהוא אל תוך שטחי מדינת ישראל ובקרבת הרצועה קיים שטח לא מבוטל שיכול להיות מיועד לכך. הזזה של מספר קלומטרים במבנה חברתי וכלכלי זהה לא יגרום לכל טראומה.
המנהיגים המוליכים אותם על הסף ואינם מאפשרים למערכת להתארגן כראוי ומונעת מאלו המוכנים בכאב לב גדול להתפנות כבר היום, יביאו לכך שהפנוי יהיה טראומטי. חלק מהמתפנים יתפוזרו על פני כל הארץ, חלקם יאלץ לחיות בתנאים נחותים זמניים והבעיות החברתיות והכלכליות יצוצו כמו הפטריות לאחר הגשם.

יש לקרוא למנהיגים, שיקראו את המפה ושיפסיקו להוליך שולל את צאן מרעיתם. התפנות בהבנה תהיה קלה ותמנע את הטראומה הצפויה כתוצאה מההלם שיווצר במהלך הפנוי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-03-2005, 17:17
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
כל הצעותיך באות על מנת לדחות את שיבת המתנחלים הביתה
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב ""להזיז כמות שהוא בלי שזה יגרום לטראומה" ייקח לפחות שנתיים."

כבר בזבזו הרבה זמן והרבה אנרגיה - אם לא הייתה ההסתה כנגד התוכנית והעומד בראשה היו יכולים להיות כבר במהלך העבודה. אתה רוצה עוד שנתיים ועוד שנתיים - האם הזמן יכשיר את ה"גירוש" את נטישתם של חלקי ארץ ישראל, יהפוך את אריק שרון לנקי כפיים והחלטות ממשלת ישראל תהפוכנה להחלטות דמוקרטיות. הרי ידוע שכל זה יקרה וידוע גם מה יקרה בפרק הזמן הזה. כמו שנאמר אולי הפריץ .......אולי הכלב.......ולבטח חיילי צה"ל ואזרחים תמימים ימשיכו להפגע ולהרצח.

אני מבין שעם הפנוי אתה מסכיםן והויכוח עבר על המחיר ועל המיקום. אני במקומך הייתי תובע את "צפון תל-אביב". אתה מציע לתת להם גוש גדול בין אשקלון לאשדוד. איך אתה מעיז, הרי לפי דבריך, אם אינני טועה, זוהי תהיה מטרת המחבלים לאחר היציאה מחבל עזה ואתה מוכן להפקירם שם.

אם תשים לב למכתבי, אני לא הצעתי היכן למקמם - העקרון שלי היה להעתיק את כל גוש קטיף כמות שהוא למקום שתנאי האקלים דומים לאלו שהיו ברצועה, שהחברה תותר אותה חברה והתעסוקות תותרנה אותם תעסוקות. ישנם כאלו המנסים, בהזדמנות זו, לסחוט מהמדינה הטבות נוספות על אלו ש"נשפכו" עליהם כאשר שהוא ברצועה, אשר חלקן "מבוזבזות" על פעילויות כנגד המדינה וראשיה.
ישן 08-03-2005, 18:00
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
"שיבת המתנחלים הביתה". כמה צביעות בשורה אחת...
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "כל הצעותיך באות על מנת לדחות את שיבת המתנחלים הביתה"

אתה כותב בהודעה הפותחת שאתה מתנגד לכך שכתוצאה מההתנגדות לפינוי "חלקם יאלץ לחיות
בתנאים נחותים זמניים" ומציע לשכנם בגוש צפונית לרצועה, אבל המשפט הוא כ"כ שקרי, שכן לבנות
מחדש גוש של 21 יישובים, צריך לפחות שנתיים - בעוד שאתה מציע גירוש מיידי.
המסקנה היא או שאתה משקר ואתה יודע שהצעתך היא בעצם לגרשם בלי לדאוג להם לשום דיור
מסודר - או שפשוט אין לך מושג כמה זמן לוקח לבנות 21 יישובים, שרובם כוללים חממות ושדות...

יפה שאתה מבין ש"עם הפינוי אני מסכים", אבל אני חושש ששוב הפגנת חוסר הבנה בין המושגים
"לוקח בחשבון אופציה ונערך לקראתה", לבין "מסכים". אני מבין שבעיניך מי שתובע פיצויים על בית
שהופקע ממנו - מסכים עם ההפקעה. זו לוגיקה מרעננת, וראוי שתחבר חיבור פורץ דרך בנושא...

החוצפה שלך לדבר על "נסיון סחיטה" מצד אנשים שאתה קורע אותם מבית שבנו במשך 40 שנה, היא
פשוט מופלאה. במקום לבוא ולומר "אני מוכן לגור בקראוון - בואו קחו את ביתי, אותו אפנה למען
השלום" (דבר שהיה מציע תומך שלום אמיתי, ולא חובב גירושים...) - אתה עוד מעז להתגולל על מי
שאתה מזיל ריר לקראת הטרגדיה שעומדת לנחות על ראשו. המחבר המקראי כתב סיפור על אנשים
מסוגך - הסיפור הוא סיפורו של אחאב (אתה) ונבות (המתיישבים). לא זו בלבד שאתה רוצח אותם
(מגרשם מביתם), אתה עוד מנסה לרשת אותם (לפגוע להם בפיצויים הגדולים המגיעים להם).
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:52

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר