לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה -- ברוכים הבאים לפורום תנועות נוער והדרכה! לחצו כאן לפני שאתם מתחילים לכתוב! -- -- מה הפעילות הכי ישראלית בעיניכם? בואו לבחור! -- -- עיינו במאגר המאגרים, אולי תמצאו משהו שימושי -- חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > תנועות נוער והדרכה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-04-2008, 10:12
  kobi_rahmian kobi_rahmian אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל kobi_rahmian שלח הודעה דרך MSN אל kobi_rahmian
לפני גיוס? בוא "לאחרי" ותממש את היכולת שלך לשירות משמעותי בצבא.

אם אתה בונים על שירות משמעותי ומעניין בצבא - הייתי ממליץ לכם מאוד ללכת לתנועה בשם "אחרי" התנועה הזאת משפרת את כושר המנהיגות, כושר הגופני, ציונות ועזרה לזולת .
בין היתר יש רגעי שיא של התנועה שבוא עושים מסעות בני יומים שלושה (בעלות של 20 ש"ח) ביחד עם מאות רבות של מעירים בעלי אותה מטרה כמותכם.
הייתי מאוד ממליץ מכיוון שאני נמצא שם כבר קרוב לשנה בקבוצה של בת ים.
זהו אתר האינטרנט שלהם: http://www.aharai.org.il/ תוכלו לברר באיזה עיר הכי קרוב להתאמן כמעט בטוח שזה באותו עיר שאתם גרים בהצלחה ושירות צבאי מוצלח.

אגב מנהל פורום, אני מאמין שיש צורך להכפיל אשכול זה גם למתגייסים וסדירים.

נערך לאחרונה ע"י kobi_rahmian בתאריך 18-04-2008 בשעה 10:20.
חזרה לפורום
ישן 20-04-2008, 14:08
  E.A.R.L. E.A.R.L. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.06
שלח הודעה דרך ICQ אל E.A.R.L. שלח הודעה דרך MSN אל E.A.R.L.
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי alonmore28 שמתחילה ב "באיזה גיל זה? זה בשביל כושר..."

"אחריי!" זהו לא כושר קרבי להבדיל מהדעה הרווחת, אחריי! זהו פרוייקט חינוכי (מוכר כאירגון נוער), המשלב 7 פרויקטים, החל מגיל 14 עד גיל 19. אני ממליץ להכנס לאתר האינטרנט www.aharai.org.il אחריי היא עמותה ללא רווח עלות ההשתתפות בפרויקטים היא 150 ש"ח לשנה כאשר לטיולים\ סדרות משלמים 10-20 ש"ח בהתאם לפרויקט. כמובן שיש את השנת שירות של אחריי! גרעין תמ"יר ומשנת הלימודים הקרובה תיפתח מכינה של אחריי בשתוף עם מרכז מעשה - מכינת גל בעכו.
העמותה בפריסה ארצית רחבה מירוחם עד מטולה או נהריה לא בטוח כאשר שנה הבאה יש סיכוי גדול שנדרים לאילת. ויש גם את הפרויקטים היעודיים, אחריי! לגבעתי, אחריי! לקרקל, והגרעין נח"ל לבוגרי השנת שירות וכמובן אירגון הבוגרים, כמובן מה שפירטתי זה על קצה הזלג אני בכל זאת ממליץ להכנס לאתר האינטרנט החדש.

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:28

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר