לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה
לינקים שימושיים עידכון 23/5/2012 האביב כבר כאן, הקיץ עוד מעט מגיע, ואיתו ימים שטופי שמש - הגיע הזמן לעשות בעצמכם!
חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > עשה זאת בעצמך
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-05-2008, 19:36
  eva_z eva_z אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.07.03
אנחנו אחרי הפסח, אבל

לקח לי כמה ימים להתאושש מהחג.
השנה עבר עלי חג סוער מאוד.
בדרך כלל הימים עוברים על מי מנוחות עם קייטנה לנכדים, אבל השנה היו ארועים שחבל"ז.
בערב חג אני עושה את הקניידלך, וכך תכננתי גם השנה, אבל טרח בום יש לי דליפה מהכריים.ביום שישי הזעקתי טכנאי שברוב חשיבות הדביק פתק בזו הלשון
"סכנת נפשות! אסור להדליק את הגז! " איך אסביר את זה לקניידלך, ולקינדרלאך???
הביאו לי פלטה חשמלית שהוציא לי את המיץ, אבל לא הרתיח את המים בסיר.בשש וחצי אני בעצבים ! בדיוק מטלפנת אחת מבנותיי ושואלת אותי בתמימות אמא מה נשמע?וואי וואי, מה נשמע, יותר טוב לא לשאול. מיד אמרה שתבוא לקחת את 70 הקניידלך, ויבשלו אצל בת אחרת בקיבוץ, כך שבערב נוכל לקחת לעוד בת אחרת בעפולה.לא מסובך כמו שזה נשמע. הסוף טוב הכל טוב.
הקנידדלך התבשלו וגם חוסלו על ידי להקת הערבה שתקפה את פרעו במצריים.היה נמחד, וטוב שהיה.
אבל פסח הוא 7 ימים ולא מסיימים כל כך מהר, גם את הסיפור שלי לא! למי שיש בעיה יכול להפסיק לקרוא כאן.
בחופשים יש אצלי קייטנה כבר שנים של הנכדים, בשנים האחרונות רק שישה ילדים, וכיוון שיש הפרטה מלאה אצלנו אני התחלתי לבשל לבד.
אז כיוון שהכריים הלכו פייפן נסעתי לעיר הגדולה, למגדל העמק וקניתי כריים שאפשר להעמיד על שולחן, ולא בילט אין.
סגרתי את מכסה הכריים הדפוק ועל זה העמדתי את החדש. המידות בול,ועובד יופי.
מכה ראשונה בפסח, שלא אוכלים לחם, הם רוצים ככה, שיהיה.קניידלך כל יום,! אחרי שבוע הם יתגלגלו הביתה לבד, בלי שההורים יצטרכו לבוא לקחת אותם.
גם זה לא איכפת לי.
אורחים גם מגיעים, הבית קטן , נדחקים וכולם מצליחים לשבת ליד השולחן ולאכול, אף אחד לא נשאר רעב.
עברו עוד יומיים, אנחנו כבר ביום רביעי.שוב מגיעים אורחים.אין בעיה מבשלים כמו כלום.
פתאום אני מסתכלת מתחת לסיר איפה האש? הייתה איש ואיננה!! נגמר הגז.הולכת לבדוק בחצר, הבלונים אצל השכן, מסתבר ששני הבלונים היו פתוחים ושניהם נגמרוווווו.
השעה 11.30 בצהריים, ואין על מה לבשל. מזעיקים את החצרן SOS צריכים בלונים חדשים.למזלי תוך רבע שעה הוא סידר את הכל, הגז חזר למחוזותנו ואפשר לבשל.בינתיים האורחים התעייפו ונסעו הבייתה.
יום חמישי מתחילים לראות אור בסוף המנהרה, אבל מה זה הצבע השונה על הקיר???
מסתכלת למעלה וחשכו עיניי, בתקרה למעלה מתחת לגג יש נזילה.אני גרה בצריף, "בנייה קלה" , עם קירות גבס.אתם מתארים לכם מה עושים מים ללוחות?? אז בדיוק זה מה שהיה חסר לי להשלמת מכות מצריים. כיוון שזה כבר סוף שבוע ועובדים שבוע קצר, צריך לחכות ליום ראשון שתבוא הישוע בדמות האינסטילטור. תיקן מה שצריך היה תיקון , והלך. חשבתם שנגמר הסיפור?? איפה .כעבור יום אני מגלה שבכניסה מתחת לפנל יוצאים המים.איזה מים מאיפה? מי יודע, גם האינסטלטור לא יודע, יבוא מחר לראות מה קרה בסוף השבוע. זה ממשיך לטפטף.אולי יש לי איזה באר מתחת לריצפה.
אז כפי שהכרזתי עבר סדר סוער על כוחותנו. אולי הסיפור לא מתאים לפורום, אז סליחה, אבל בדיוק קראתי מש Cheff כתב על החגים וקלקלים של מכשירים אז החלטתי לשתף אותכם .

נערך לאחרונה ע"י eva_z בתאריך 03-05-2008 בשעה 19:38.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:03

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר