לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-04-2008, 19:00
צלמית המשתמש של MiG29
  משתמש זכר MiG29 MiG29 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.08.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי dani90 שמתחילה ב "מחאה על מכירת חמץ: התערטל בסניף טיב-טעם!"

דני אני מזמין אותך ואת כל האנשים שתומכים בכפיה דתית לבא אליי לבית אני ישלם לכולללללללללללללללכם על כרטיס חד כיווני לאיראן או לערב הסעודית שם תומכים בכפייה דתית.

עכשיו ברצינות: מה לעזאזל אכפת לך מה אנשים אחרים אוכלים\עושים? זאת חדירה לפרטיות אז STFU חלאס נמאסתם...סבבה רוצים לשמור מצוות? תשמרו בכיף שלכם אין לי בעיה אבל אל תכפו את זה עליי. החוק של התרת מכירת חמץ נעשה בין היתר כדי לא לפגוע בעסקים כמו פאבים שמאבדים 70 אחוז מההכנסות בפסח ויש אנשים שלא שומרים כשרות וגם לא יהודים אז למה אנחנו צריכים לסבול? (אני אתאיסט אבל נולדתי יהודי אז אל תקרא לי גוי ואל תמליץ לי לעבור לאיפה שבאתי ממנו כי זאת גזענות ואתה יכול להחסם על זה). אל תגיד לי לשמור על כשרות ואני לא יאכל לידך חזיר...תחיה ותן לחיות.
גם מקדונלדס קצת החליקו על השכל...עובדים בכיפור\שבתות מוכרים אוכל לא כשר אבל בפסח הלחמניות כשל"פ WTF????? איזה גועל נפש הלחמניות האלה
I'm a selfish prick. A hot, rich, pampered intellectual with a big dick and a marathon tongue. I'm young enough to do it often and old enough to do it right. I don't have time for petty drama or emotional hysteries. I do what I want, when I want.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:52

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר