לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-04-2008, 20:26
  וורנוס וורנוס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.07
טוב לגלוש אי אפשר ללמוד בהתכתבות אבל
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי max-max שמתחילה ב "לגולשים שבינכם"

אחרי שתצבור מספיק שעות ים תצליח. חשוב שהגלשן יהיה מתאים לגודל שלך ובכלל בתור מתחיל עדיף גלשן גדול יחסית, אני מקווה שהגלשן שקיבלת הוא לונג-בורד או פאן בורד גדול כי אז יהיה לך מאוד קל להכנס לענינים. בעיקרון כדי ללמוד לגלוש אתה יכול בהתחלה לנסות לתפוש את הגלים אחרי שהם כבר נשברים ואז להתחיל לחתור לכיוון החוף לפני שהגל מגיע אליך ולצבור מהירות באופן שכאשר הוא יגיע אליך הוא פשוט לוקח אותך ואת הגלשן ואז כשאתה כבר נע במהירות של הגל אתה אמור לקפוץ עליו ובגלל שהגלשן בתנועה מהירה קדימה הוא ממשיך לצוף ולא שוקע. אני מציע לך להתאמן על זה בתור שלב ראשון ואחרי שתגיע למצב שאתה מצליח לעמוד עליו יותר ויותר תעבור לתפוס גלים לפני שהם נשברים. יש על השאלה "כיצד גולשים" לפי מיטב זכרוני חומר באינטרנט אבל בסוף לומדים רק מהניסיון. עוד דבר חשוב, לגלוש זה אחד הדברים הכי מדהימים שיש אבל אני ממליץ לך לא לזלזל בים, עד שלא צוברים הרבה נסיון ממש לא כדאי להכנס לים גבוה כי שכר הלימוד יכול להיות גבוה מדי, ככה גם יותר נהנים. זה טבעי שהגלשן שוקע כשאתה עולה עליו, אם יש בו מכות לך לחנות גלישה ואם זה לא משהו רציני, יש סרט-נדבק שסותם את השברים והוא לא עולה הרבה. אם אתה מחפש חנות, אני ממליץ לך על SECTION ביפו, לא זכור לי באיזה רחוב, אבל הם אחלה. בהצלחה.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:48

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר