לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-04-2008, 12:11
צלמית המשתמש של dani90
  dani90 dani90 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.04.07
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי dragoon שמתחילה ב "אני מדבר על זה שאתה תומך בהשתמטות של חרדים "לצרכי תפילה""

תראה, אני מבין אותם. (אתה ממש לא - וחלק מהסיבות זה שלא ממש התאמצת להבין למה הם עושים את מה שהם עושים ורואה שגם מה שהם עושים זה לא הדבר הכי נוח או קל..)

זה לא אומר שאני תומך בכל הדברים שהם עושים...(ואני לא כלכך נכנס לזה.. בכל מקרה אני חושב שאם הם היו עושים צבא, ולו חודשים מספר, הם לא היו מקבלים כזה תג על עצמם...)
CHRIS MARTIN: Coldplay is for people with great taste, intelligence, incredible good lookingness, talent, ability, success, grabbing of life. Coldplay's for people who know what life's about. They're always entertaining. Delightful to talk to. Sweet, charming, incredibly good in bed. Virile. They have incredible success with girls, or boys, or both. They're generally just the world's best citizens.. Maybe I'm biased, but I'm definitely right

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-04-2008, 15:54
צלמית המשתמש של dani90
  dani90 dani90 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי Sonat(-||-)rcticA שמתחילה ב "אני מרשה לו לענות בשמי :]"

אם זה התשובה שלך - אפשר להבין בדיוק את הגישה שלך.

אתה שואל למה זה קשור??? אין לך שום ערכים שגדלת עליהם, אתה בטח לא רואה שום מטרה לזה שאתה התגייסת לצבא. אתה הולך לצבא כי זה מה שכולם עושים (וזה למה הצבא נראה כך) גרידא.

אתה חושב שמדינה הזאת היא כמו כל מדינה. נחש מה - מאחוריה יש מסורת רבת שנים, שמקימיה היו מתביישים בגישה הרדודה שלך.

יום טוב. שמעתי שיש מזג אוויר טוב בניויורק.
CHRIS MARTIN: Coldplay is for people with great taste, intelligence, incredible good lookingness, talent, ability, success, grabbing of life. Coldplay's for people who know what life's about. They're always entertaining. Delightful to talk to. Sweet, charming, incredibly good in bed. Virile. They have incredible success with girls, or boys, or both. They're generally just the world's best citizens.. Maybe I'm biased, but I'm definitely right

ישן 21-04-2008, 18:42
צלמית המשתמש של dani90
  dani90 dani90 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי q_man שמתחילה ב "המטרה היא לשמור על החוק ועל..."

עצוב.

ערכי הדמוקרטיה אצלנו הועתקו ממדיניות בריטית. המדיניות הבריטית לא מכריחה את אזרחיה בגיל 18 להתגייס לצבא,משמע - ישראל ראתה צורך מיוחד לגייס את נעריה לצבא בשביל להגן על אזרחי מדינת ישראל.

מיותר לומר (או שלא) שמדינת ישראל נלחמת יום יום בשטחים ובגבולות, בין בסיכולים או התקפות פיזיות חזיתיות.

עוד יותר מיותר לומר שאם מדינת ישראל תאבד מכח הרתעתה, בעוד שכנותיה הערביות בודקות אות בכל שעה, או תגייס חיילים מחוסרי מוטיבציה וערכים - היא תהיה מדינה שמאויימת מבחינת קיומה.

אתה מתבסס על ערכי דמוקרטיה? כדאי שתחשוב על זה שוב ולו רק מהעובדה שאבותיך עבדו מאד קשה בשביל המדינה הזאת ולאן שהיא הגיעה - אני בטוח שהם היו מאד "שמחים" אם אזרח יהודי בישראל שחי ונושם פה בזכותם היה קורא למחשבה שלישראל יש "כביכול" מסורת רבת שנים או שאין לה "יחוד" מסויים ...

ישן 21-04-2008, 13:12
צלמית המשתמש של dani90
  dani90 dani90 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 61 שנכתבה על ידי DarkWing108 שמתחילה ב "שירתתי 7 חודשים בטכני ועד..."

אוקיי.

כבר אמרתי לך שאני כן יודע דבר או שניים על הצבא ואני חושב שלא כלכך צריך להתאמץ כדי להבין השתמטות וגורמיה.
העובדה שלא נפגשת ולו עם בייני"ש אחד במסגרת צבאית (והרשית לעצמך להגיד עליהם דבר או שניים באשכול אחד... פתטי? לא אני אמרתי..) כנראה משאירה אותך עם דיעות קדומות שאינם בהכרח נכונות (ואולי זה מה שגורם לי להיראות בעינך כ"פתטי").

ישן 22-04-2008, 08:13
צלמית המשתמש של yishain11
  yishain11 yishain11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.05
אני מקווה מאוד שלא יפסיקו לעולם
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Sonat(-||-)rcticA שמתחילה ב "מעניין כמה זמן יקח עד ש..."

תשמע, תרצה או לא תרצה, יש לעם שלך מורשת עשירה, והמדינה לא מתכוונת (נכון לעכשיו) להתנער ממנה.
המדינה לא כופה עליך לעשות שום דבר (וכבר ידוע שאיסור מכירת חמץ לא מנע אף פעם לאכול חמץ ממי שרצה), ולא אומרת לך מה לעשות בבית שלך, אבל בהחלט יש לה מה לומר על הפרהסיה הישראלית. אני לא מבין למה המציאות שבה ברחוב הישראלי לא מוכרים חמץ שבוע אחד לא עדיפה על רחוב ישראלי שמותר למכור בו חמץ. אל תשכח שיש גם כפיה חילונית...
בקיצור, במקרים מסויימים בהחלט יש כפיה, וזכותה של המדינה לעשות זאת, ואני חושב שאנשים לא באמת נפגעים מזה כמו שהם אוהבים לתאר.
ותעשו לי טובה, אל תערבו כאן את נושא הדתיים והצבא (בלי קשר לערבוב המתמיד שיש בין החרדים לד"ל).

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:13

הדף נוצר ב 0.25 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר