לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-12-2014, 10:01
  עידו גנוט עידו גנוט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.05
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "אם הבנתי נכון, זה רלוונטי ל"רקיע""

בוא נגיד דבר כזה.
מצריים היא (עדיין) לא איום הייחוס של מדינת ישראל וכנראה גם לא תהיה עוד זמן רב (אם כי במזרח התיכון הכל אפשרי כפי שראינו).
ספק רב אם הדבר המרכזי שאנו צריכים להשקיע בו בשביל להתכונן למלחמה מול המצרים זה טרופי משופר - יש סביר להניח דברים הרבה יותר דחופים.

לגבי העובדה שצויינה פה שהיכולות של הטרופי הקל נמוכות יותר - אין לי מושג לא ראיתי שזה פורסם בשום מקום. על פניו פתרון המיירט עדיין נראה לי מוגבל (מה קורה עם צריך להשמיד איומים במקביל משני צדדים? או אפילו מאותו צד במקביל - האם קצב "הרענון" של המערכת יהיה טוב או עדיף על הטרופי הנוכחי?).

אגב אף אחד לא התייחס להערה שלי לגבי מדוע טילי אויר אויר לא נועדו להשמדת טילי נ"מ...
www.MegaPixel.co.il
http://lensvid.com/ - אתר סרטוני הוידאו לצלמים

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-02-2015, 10:13
  felixg felixg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.07.14
הגנה אקטיבית למטוסים
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי עידו גנוט שמתחילה ב "לא נראה לי שזה העניין. לטרופי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי עידו גנוט
לגבי כלי טייס - דובר גם על זה בעבר. בכלל עד היום לא הבנתי מדוע טילי אוויר אוויר לא יכולים לבצע יירוט של טילי נ"מ. בטח טילים מתקדמים כמו הפיתון 5 ואולי גם הדרבי שלא לדבר על הסטאנר שהוא למעשה ביסודו טיל נגד טילים שישמש כנראה כבסיס לדור ההמשך של הפיתונים (או איך שלא יקראו להם כשהם ייכנסו לשירות).

הרעיון שלך התקבל - לוקהיד מרטין מפתחת תחמושת/טיל שמשוגר ממטוס נגד טילי א"א/נ"מ. הפיתוח ישתמש בראש ההנחייה המשודרג של פטריוט PAC-3 MSE ורכיבים מפרויקטים אחרים לפיתוח תחמושת ממוזערת. מדובר בתחמושת hit-to-kill ללא חומר נפץ שפותחה במימון פנימי כ-4 שנים, עד לרגע זה בו "פתאום" הופיע מכרז מתאים מחיל האוויר האמריקאי. פרטים נוספים בכתבה http://www.flightglobal.com/news/ar...ighters-409219/
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:05

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר