לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-04-2008, 16:38
  yaron333 yaron333 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.11.06
המחשב נהיה איטי לאחר תיקון ושידרוג

שלום, החליפו לי לוח אם וזיכרונות ואמור להיות לי כג'יגה זיכרון זאת אומרת 512 ועוד 512 כשכל אחד מהם במהירות 400 האם ככה הם הדברים כי לפי מה שאני רואה זה מהירות של 200 כל אחד, הנה תסתכלו...

CPU Type Intel Pentium 4, 3000 MHz (15 x 200)
Motherboard Name ASRock P4VM900-SATA2 (3 PCI, 1 PCI-E x16, 1 HDMR, 2 DDR DIMM, Audio, Video, LAN)
Motherboard Chipset VIA P4M900
System Memory 896 MB (PC3200 DDR SDRAM)
DIMM1: M2G9JA8ATT9F081CAD 512 MB PC3200 DDR SDRAM (2.5-3-3-8 @ 200 MHz)
DIMM2: M2G9JA8ATT9F081CAD 512 MB PC3200 DDR SDRAM (2.5-3-3-8 @ 200 MHz)
BIOS Type AMI (09/06/07)
Communication Port יציאת תקשורת‏ (COM1)
Communication Port יציאת מדפסת ECP‏ (LPT1)

העיניין הוא שהחליפו לי לוח אם והחליפו לי זיכרונות אבל המחשב לא מהיר כמו מקודם והוא היה יותר מהיר כאשר היה לי בסך הכל זיכרון 256 כפול 2 ולוח אם של אסוס. אם תרצו עוד פרטים תגידו לי ואני יכניס, תודה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-04-2008, 08:33
  rlsf rlsf אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 09.10.04
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי yaron333 שמתחילה ב "קודם כל תודה על הקדשת..."

באמצעות צילום המסך של CPU-Z.
בלשונית memory מצויין שמהירות הזיכרון היא 167Mhz (כלומר 333Mhz אפקטיבי, למידע נוסף קרא בעוגן הגדרות חומרה את ההסבר על DDR).
באותה לשונית אפשר לראות שהזיכרון שלך לא עובד ב Dual channel, כי כתוב בפינה הימנית העליונה channels #: single (אם היית עובד ב DC, היה כתוב שם dual).
לפי הנתונים של הלוח באתר היצרן (כאן: http://www.asrock.com/mb/overview.a...l=P4VM900-SATA2) עושה רושם שהלוח כלל לא תומך ב dual channel, וזאת הסיבה העיקרית לאיטיות שאתה מרגיש.
מה בדיוק כללה עיסקת השדרוג? נראה שקיבלת "שדרוג לאחור" ולא שדרוג אמיתי של ביצועי המערכת שלך.
מכיוון ששילמת עבור העבודה הזאת אני חושב שזכותך לדרוש שהעבודה תתבצע כמו שצריך, לכן במקום להראות לך איך לפתור את זה ע"י שינוי הגדרות BIOS אני חושב שראוי שמי ששילמת לו יעשה את העבודה שלו כמו שצריך.

נ.ב.
נא לשרשר - לחץ על כפתור תגובה בהודעה עליה אתה רוצה להגיב ולא בתחילת / סוף האשכול.

ישן 16-04-2008, 16:09
  rlsf rlsf אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 09.10.04
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי yaron333 שמתחילה ב "אוקי מצאתי דף ההזמנה של המחשב..."

אכן, לפי דף המוצר של הלוח הישן שלך (כאן: http://www.asus.com/products.aspx?l...169&modelmenu=1) ניתן לראות שהוא עובד ב DC, וכיוון שהלוח החדש שלך לא תומך בתכונה זו אתה כנראה מרגיש את האיטיות.
את הזיכרון היו צריכים להחליף לך כיוון שבלוח הקודם שלך היו 4 חיבורים לזיכרון ובלוח החדש יש רק 2 חיבורים, אז כדי שישאר לך 1GB זיכרון מותקן צריך להשתמש בשני סטיקים ולא בארבע.
לגבי מהירות הזיכרון אני חושב שהם יכולים לסדר לך את ההגדרות (וגם צריכים) כך שהוא יעבוד ב DDR400, זה ישפר לך מעט את מהירות העבודה על המחשב, אבל סביר להניח שעדיין תרגיש שהוא מעט איטי.
אני לא בטוח אם חוקית יש לך אפשרות לעשות משהו, כיוון שלפי ההסבר שלך לעיסקה, לא צוינו בה דגמים מדוייקים של החלקים שאתה הולך לקבל ולכן תיאורטית כל מוצר תחליפי שהחנות מספקת עונה על הגדרת העיסקה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:49

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר