לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-04-2008, 16:18
  Heineken Heineken אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.01.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי KarmaPolice שמתחילה ב "גרנט : התקשורת מתקשה לקבל את ההצלחה שלי"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי KarmaPolice

ויכול להיות שהוא יפסיד גם את הגומלין נגד ליברפול , מצויין

אתה יודע איש אני יכול להבין הכל,
אני יכול להבין שאתה חושב שהוא לא מאמן טוב, והוא הגיע עם קשרים, והולך לו רק בגלל ה"תחת", אין לו כישרון וכל שיטת האימון שלו מבוססת על מזל... אני יכול להבין הכל, ויכול להיות שזה גם נכון.

אבל צריך להבין דבר אחד, אברהם גרנט, כמו בניון, מכבי ת"א ואחרים... הוא שגריר של מדינת ישראל בין אם הוא רוצה בכך ובין אם לא, אם ייקרח את הליגה ויקח את גביע האלופות, כן זה ייתן גם לנו גאווה.. אפילו שאנחנו לא נחוצים לה ואפילו שייתכן שהיא לא צודקת.. ואפילו אם אתה שונא הגדול ביותר שלו זה נותן לנו גאווה, ואנחנו כמדינה קטנה עם כל כך הרבה בעיות הדברים האלה חשובים לנו כמדינה, אנחנו לא צרפת שאיזה מאמן הולך ומאמן איפה שהוא ואם שונאים אותו אז אוקיי שיהיהיה, אנחנו מדינה קטנה שכל יום נלחמת על קיומה.. ודעת הקהל כל כך חשובה, וראייה של אחד משלנו שמצליח ועושה טוב לאחרים רק תורמת, אני בטוח שיש לפחות אדם אחד.. אוהד של צ'לסי לדוגמא... שאם אברהם יביא יקח את ליגת האלפות... אז יש לפחות אחד שפעם שנא כל מה שקשור לישראל או ליהודים.. ועכשיו הוא לא. וכמו שמישהו רשם פה לפני... יש לנו הרבה שגרירים גם בספורט, גם במדע, גם בהייטק, גם בכלכלה.. אנחנו צריכים טובים כאלה.. אם הם עושים לנו רושם טוב אנחנו כולנו נשכרים מזה, בתור תיירים או בתור אזרחים בכלל.

ואני יודע שכל זה לא קשור לספורט.. וכו' וכו'.. אבל כן זה קיים.. אי אפשר לנתק פוליטקיה מספורט אין מה לעשות.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:22

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר