לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-04-2008, 02:34
צלמית המשתמש של Ritusik
  Ritusik Ritusik אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.07
שלח הודעה דרך ICQ אל Ritusik שלח הודעה דרך MSN אל Ritusik Facebook profile
אני יודעת שזה לא מקום טוב לכתוב בו את זה..

אבל אני אבודת עצות...
אני באמת לא כזאת ואני יודעת שזה ישמע שחצני ומגעיל ואני בעצמי לא אוהבת את איך שזה נשמע....

אבל אני די תקועה ואני לא יודעת מה לעשות...

הסיפור הוא כזה...
לפני שבוע בערך ע"י שיחה אחת במסנג'ר עם חברה גיליתי יותר מידי דברים שאולי אפילו הייתי מעדיפה לא לגלות..
היא שלחה לי בלוג של ידיד טוב שלי ששם הוא כותב דברים בדרך שלו אבל בקיצור אפשר להבין שהוא מאוהב או משהו...
היא אמרה שזה קשור אלי... לא האמנתי לה.. היא שלחה לי שיחה איתו... ושם הוא אומר לה את זה...

הייתי קצת בשוק.. אבל הלוואי וזה היה הסוף..
אחרי כמה דקות היא שולחת לי המשך של השיחה איתו... והוא אומר לה שחבר הכי טוב שלו שהוא ידיד שלי גם ... גם הוא בעיניין או משהו כזה... והוא לא יודע מה לעשות ובלה בלה בלה
בקיצור... מאותו היום אני די תקועה באלי להעלם אני מפחדת שהם יריבו או שיהיה איזה קטע של אי נעימות בייניהם אני לא מבינה עדיין כל כך מה קורה פה... ואני מקווה שזה יעבור מהר..
אבל אני יודעת שאין לי כל כך מה לברוח מזה.. ובסוף זה יתפוצץ לי בפנים ואני לא יודעת מה לעשות :\\
אפילו כבר חשבתי למצוא איזה מישהו שלא מחפש משהו רציני ולהיות איתו עד שיעבור המצב הזה או משהו
קיצר אני אבודת עצות ואני לא יודעת איפה לתקוע את עצמי .
ובכלל אני מרגישה מגעיל כשאני כותבת את זה פה זה שחצני מידי אני לא כזאת:\

אשמח אם תעזרו...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-04-2008, 20:45
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Ritusik שמתחילה ב "אני יודעת שזה לא מקום טוב לכתוב בו את זה.."

"פעל באי עשייה" (לאוצה, אבי הטאואיזם) אולי את נמצאת בתוך הסיפור אבל עד כמה שזה יכול להשמע מוזר, זה לא נוגע אלייך. כל הדאגות שציינת: "מפחדת שהם יריבו", "אי נעימות בינהם" "כל העניין יתפוצץ"
קשורות אך ורק אליהם! לא אלייך! את נמצאת באמצע, אבל בשביל מה לדאוג לגבי דברים שלא בשליטתך?

דוגמא. הורים שהחליטו להתגרש כי יש להם מחלוקת בעניין ניהול הבית והילדים (בכללי) האם הילד יכול לפתור את הבעיות? יש לו בכלל את הכוח לגשר בין ההורים או לנקוט בפעולה כלשהי שתמנע את הגירושים? לא! כנ"ל למקרה שלך. הכל תלוי בידיים שלהם. רק להבדיל מהילד וההורים הגרושים, לך יש כח מסוים- במקרה הרע וזה יתפוצץ את יכולה לקום ולהגיד: סליחה, אני לא רוצה להיות בתוך כל העסק הזה.
כך או כך את לא איזה פרס שיזכה בו רק אחד מהם >במידה ואת לא מעוניינת באף אחד מהם, כמובן<. מי אמר שאת חייבת ללכת עם מישהו מהם?

אני חושבת שאין צורך ממשי בלהשכיר חבר לשבוע. חכי ותראי מה קורה. את לא צריכה לדאוג. זה עניין בינהם. אולי זה בכלל לא סיפור כ"כ גדול כמו שאת חושבת שהוא.

בהצלחה

ישן 26-04-2008, 15:51
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי DarkWing108 שמתחילה ב "הרשי לי לחלוק עליך. יש פה מן..."

מצטערת, אבל לא מצאתי איפה הצביעות כאן. בגלל קוצר זמן לא ממש קראתי את כל השירשורים שהיו לפני.

לא אמרתי שהיא תתעלם לחלוטין מהמצב, מה שכן הצעתי, זה לא לחשוב ולדאוג כ"כ הרבה על העניין. דווקא בגלל שהיא חברה טובה של שניהם, היא לא חייבת לעמוד באמצע. כך או כך, מה שיקרה לא יקרה באשמתה. היא נכנסה לתוך סיטואציה לא נעימה בלי שהיא רצתה בכך. עכשיו אחרי שקראתי את שאר השירשורים ואת ההתפתחויות האחרונות אני מסכימה ש"פעל באי עשייה" כבר לא ממש יעזור כאן. מכיוון שהגבתי על זה בהמשך אין טעם שאני אשכתב את אותן המילים כאן.

(ואני ממש עייפה, אז אני מקווה שהצלחתי להשאר ממוקדת ולא לגלוש מהעניין.. אם כן איתך הסליחה)

ישן 25-04-2008, 23:22
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Ritusik שמתחילה ב "אני יודעת שזה לא מקום טוב לכתוב בו את זה.."

הבעיה שלך היא לא המהלך שתעשי. אתלא פוחדת מהמהלך עצמו. את פוחדת מהתוצאה. הרי זהו עימות צפוי בין שני חברים טובים. את לא אשמה בו אבל, הוא יוביל לדבר אחד:

נתק.

בינהם, אולי, בינך לבינם - בטוח.

זה מפחיד אותך לא כי את חושבת שאת אשמה. זה מפחיד אותך כיאת דואגת שזה לתמיד.

הממ... חמישים-חמישים, לדעתי. זאת חלוקת הסיכויים למקרה שאתצודקת או טועה בהערכה שלך.

יכול להיות שתאבדי מישהו מהם. ויכול מאוד להיות שלא.

ההנחה - המוטעית מאוד, לפי דעתי - שאין כזה דבר ידידים, באהלעולם מתוך עובדה פשוטה: אין אדם שלא התאהב, באיזה שהוא שלב, בידיד. אחרי הכל, זהרק טבעי. החיבור ראשוני עם הידיד היה בגלל אופי משותף, הומור, נקודות קטנות ששניהצדדים אהבו וגם קצת משיכה.
מכאן ועד להגיד שאין כזה דבר ידידים... מאוד לא מסכים עם זה. יכולים לומר לי שאני טועה - ולא תהיה להם שום הוכחה. גם לי לא תהיה דרך להוכיח שאני צודק. למה? כי זהו סוג של רגשות וברגשות אין הוכחות - רק דעות.

יהיה נתק בינכם לזמן מסויים. זה חייב לקרות. הדרך היחידה לתקן לב כואב הוא זמן ומרחק. הזמן והמרחק משתנים בין אדם לאדם, בין עוצמת רגשות וכו'... בכל אופן, לפעמים את לא תאבדי את האדם שהתאהב בך ולפעמים... החברות לא תשוב להיות מה שהייתה.

לגביי מה שאת צריכה לעשות...
לדעתי, שיחה בארבע עיניים, עם כל אחד מהם. נתבי את השיחה לאפיק הרצוי. כאשר הם יתוודו על אהבתם (את צריכה להגן על חברה שלך, אל תשכחי) - שימי את כל הקלפים על השולחן. עדיף לשמוע את האמת המרה והקרה מאשר ללכת סחור סחור ולחפש רמזים במקומות שהם לא נמצאים...

אני מאחל לך בהצלחה, ששניהם יחזרו אלייך וחג שמח...

ישן 26-04-2008, 02:20
צלמית המשתמש של Ritusik
  Ritusik Ritusik אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.07
שלח הודעה דרך ICQ אל Ritusik שלח הודעה דרך MSN אל Ritusik Facebook profile

כוסעומו זה רק הולך ומסתבך..

עכשיו חזרתי ממסיבה ... שניהם היו בה...
אחד מהם הידיד היותר קרוב אמר לי שהוא צריך לדבר איתי ולקח אותי לחדר
אני חייבת לציין שאני קצת שיכורעה כרגע וגם הוא היה מאושד שיכור...
הוא התחיל לדבר איתי על רגשות וכאלה ובשלב מסוים הוא ניסה לנשק אותי והתרחקתי ובדיוק ברגע הזה הידיד השני נכנס לחדר @#$%#%T$Y^$%&$%^#$%^#$%#$%^
כוס-עומוווווווווו
היה מין מבט כזה ושקט הייתי שיכורה מידי כדי להבין מה הולך אבל היה בינהם מין מבט רע כזה ..
הוא התיישב בחדר ולא נתן לנו להיות לבד ואז פשוט ישבתי עם שניהם בחדר איזה חצי שעה והיה מתח לא נעים באוויר

אוףף איזה הרגשה חרא יש לי עכשיו אני לחא דעת איפה לתקוע את עצמי 24%
:

ישן 26-04-2008, 18:01
  DarkWing108 DarkWing108 אינו מחובר  
מנהל פורום אנימה ומאנגה | The Bob

חבר מתאריך: 20.12.01
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי Ritusik שמתחילה ב "לא יודעת.. אתה לא חושב שאם..."

את רוצה שהקשר שלכם יחזור להיות כמו שהוא היה קודם, שהוא לא ירצה אותך ושאת לא תדעי מה הוא מרגיש.
שוב, אני לא מכיר תבנאדם, אני רק לוקח פה ניחוש לאיך שהוא מרגיש, אני לא יכול לטעות בהרבה...
אם תנתקי עכשיו קשר, סביר להניח שהוא יפגע בדרך כזה שספק אם הוא יחזור לדבר איתך.
הוא סיפר לך איך הוא מרגיש, דבר שממש קשה לעשות, ואז ניסה לנשק אותך, ולא נתת לו, אם תפסיקי גם לדבר איתו עכשיו זה יכאב לו.

בקשר ל"אני רוצה, אני משיג" שדיברת עליו קודם זה לא בדיוק הולך ככה...
יש מעין חוק לא כתוב שכמעט כולם מסכימים עליו, שברגע שאחד משני חברים נדלק על מישהי, השני לא יעשה נסיון איתה כדי לא לפגוע באותו בנאדם.
שוב, הרבה הצלחה ותרגישי טוב =]

ישן 26-04-2008, 18:02
צלמית המשתמש של Light Sleeper
  משתמשת נקבה Light Sleeper Light Sleeper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.08.07
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי Ritusik שמתחילה ב "לא יודעת.. אתה לא חושב שאם..."

לי אישית היה מקרה דומה. בסוף התרחקתי בהדרגדיות מהם כי באמת הרגשתי שהם לא כמו ה"ידידים" שהיו לי בהתחלה ושבגלל הרגשות שלהם כלפי הם השתנו והבנתי שאת הידידות הזאת כבר איבדתי, כי לא משנה מה היה, תמיד הם נתנו לי להרגיש כאילו הם מנסים להרשים אותי. ותמיד היה את המתח הזה... לא נעים. בסוף אחד מהם באמת אמר לי איך הוא מרגיש ואמרתי לו שאני לא מרגישה ככה. וניסינו להישאר ידידים אבל זה לא הלך. בכל מקרה, אחרי שהתרחקתי מהם, הם לאט לאט הפסיקו להרגיש ככה כלפי. וכשראיתי שזה עבר להם התחלתי להתיידד איתם שוב. והיינו ידידים לעוד הרבה זמן כמו שפעם (עד שאחד מהם חזר בתשובה ועכשיו הוא לא מדבר עם בנות אז הקשר איתו נותק). אז בכל מקרה, מה שאני מנסה להגיד זה שאת יכולה לנסות לעשות "פסק זמן" מזה... אחרי שתראי שזה עבר להם את תוכלי לחזור להתידד איתם. ותזכרי שאם תחליטי באמת לנתק איתם קשר, בטווח הארוך זה לא ישפיע יותר מדי אם אחר כך תחדשי איתם קשר... אבל זאת רק דעתי
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:02

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר