לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-04-2008, 20:10
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
אשכול פוסט-מפגש.

סיכום בקצרה:
לדעתי מי שלא היה, לא פספס יותר מדי.
היו בסביבות ה20 איש, שהתחלקו לקבוצות, והרוב עזבו ממש בהתחלה. (כמו ריטה ואואזיס, הכוסיות שעזבו אחרי איזה חצי שעה).
חצי מהאנשים שהיו שם לא ידעתי מי הם.
אני וז'אן באנו בחולצות תואמות ואף אחד לא שם לב בכלל ]=
היה איזה מלצר מוזר בארומה שקרא לנו "פיצוקים" וניקה את השולחן מהסוכר ששפכנו עליו, ע"י העפת כל כולו לרצפה.
ההפתעה הגדולה ביותר היא שמי שטרח כ"כ לארגן את המפגש הזה, דורון, בכלל לא בא, כי התנפץ עליו חלון אוטובוס והוא נשלח לבית חולים ברוב חוצפתו.
בזבזתי איזה 50 שקל על אוכל מגעיל, שנתתי לז'אן לסיים כי בכלל לא הייתי רעבה.
ובסביבות שש וחצי, עפנו הביתה, כי כמעט ולא נשאר אף אחד.

איך הייתה חוויית המפגש שלכם?
אה ואני רוצה תמונות!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-04-2008, 20:26
צלמית המשתמש של NVJ
  NVJ NVJ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "אשכול פוסט-מפגש."

בנסיעה הלוך לת"א בערך 2 ק"מ מירושלים הדלת של האוטובוס התנתקה מהציר התחתון שלה ונשארה תלויה על הציר העליון, ובגלל המהירות של הנסיעה היא התחילה להתעופף באוויר (כשהיא תלויה על הציר). ואז פתאום הדלת התנגשה חזק בדיוק על החלון שלידו ישבתי, הדלת ניפצה את החלון ומלא רסיסי זכוכית עפו לי על המצח וגם וחתכו לי את היד. פונתי לבית-חולים, ועכשיו אני עם יד חבושה ו-2 תפרים. במצח לא קרה כלום למזלי.. רק זכוכיות שיכלתי להוציא. בגלל זה פספסתי את המפגש.
זה היה נראה כמו סרט פעולה :|

כ"כ רציתי לבוא. זה דפק לי את כל היום :\

יש לי תמונה של החתך שקיבלתי בפלאפון, אבל זה באמת מזוויע. יותר מהדגים של אלינור. החתך מגיע עד לשומן וזה.. חגיגה של צבעים P:

נערך לאחרונה ע"י NVJ בתאריך 21-04-2008 בשעה 20:35.
ישן 21-04-2008, 22:46
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
גרפיקה אני נורא נהניתי

הרוב עזב בין 17:30 ל-18:00, נשארנו אני, ארז, יעל, הדס ובן אור, שוחחנו, היה כיף, ועד שלמדתי לשחק 'שקר' בן אור היה צריך לעזוב, אז שאר אנחנו (=4) הלכנו לטאואר רקורדס ולמשחקים. עד שהדס היתה צריכה לעזוב לרכבת. במשחקים, במאמצים משותפים של כולנו יצא שהבת של ארז זכתה במדבקות .
מירי הפיצה סביבה אנרגיות ומרץ וצחוקים כרגיל, אין מה לומר מירי - אין אף רגע משעמם לידך. הכי שמחתי על קבלת הפנים שלך: חיבקת אותי בחיבוק גדול וחזק!
נורא נהניתי לדבר עם דור דפנה ועדי, ושמחתי סוף סוף להכיר מי זה דור דפנה.
שמחתי מאוד לפגוש את ארז שוב. הכל טבעי וקליל איתו.
מאוד שמחתי לדבר עם יעל והדס.
את הרוב לא הכרתי כי אני במה שבלב, אבל זה לא היה איכפת לי בכלל, כי זה די צפוי. אולי בגלל זה נהניתי כי לא היו לי יותר מידי ציפיות, והשתדלתי להוציא את המיטב מהמצב.
כשעורכים מפגש כולם רוצים שיגיעו כמה שיותר אנשים, אבל כאן בדיוק טמונה הבעייה: מתחלקים לקבוצות. כשיש מעט אנשים ההרגשה אינטימית יותר, אז אולי פחות מתחלקים לקבוצות. אולי.
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

נערך לאחרונה ע"י מריאל בתאריך 21-04-2008 בשעה 22:59.
ישן 22-04-2008, 14:53
צלמית המשתמש של Light Sleeper
  משתמשת נקבה Light Sleeper Light Sleeper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.08.07

לי דווקא המפגש היה נחמד. כנראה בגלל שזאת פעם ראשונה שאני באה למפגש של הפורום אז לא היו לי ציפיות או משהו. (חוץ מלפגוש את יעל ) .

היה נחמד להכיר אנשים מעבר לכינויים שלהם (למרות שבגלל שיש לי בעיה עם שמות לא שאלתי אף אחד מה הכינוי שלו ... אבל לא נורא. ).

ההפרעות שלי (ADD מוצהרת... ) גרמו לי להתחיל לצייר עם מגוון הסוכר שהיה שם על השולחן, עד שבא מלצר מוזר ואמר "לא יפה פיצוקים, לא יפה ככה לעשות פיצוקים, ילדים בגן" . והעיף הכל על הרצפה . האוכל הכשר לפסח היה לי טעים וחבל שלא נתנו לו הזדמנות ... (לא נורא, שנה הבאה אני אדאג שזה יהיה כל מה שיגישו במסעדות ) .

נהניתי לשחק בקלפים ולעשות את הקסמים המפורסמים שלי שלמדתי לעשות בגן (קסמים של ילדים בני 3) רק חבל שבן אור ("המנוול!" , חח, רואה, גם אני מתחילה להשתמש בזה... בסוף זה עוד יחזור לאופנה... NOT ) קצת הרס לי את הקסם הראשון כשהוא ניסה להחליף את הקלף שלו בקלף מחבילה אחרת... אבל לא נורא, הוא נסלח.

ובסוף בסוף כשנשארנו רק מריאל, ארז, יעל ואני הלכנו לג'וייסטיק והיה ממש נחמד לשחק במכונת ריקודים הזאת... (רק חבל שלקח לי שנה להבין איך מתפעלים אותה).

ואז עליתי על הרכבת, והרבה ערסים קטנים בהו בי, ואחרי שהם ירדו עלו ילדים קטנים אחרים שכל הזמן בהו בי... לא נעים... אבל לא משנה, זה לא קשור .
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:18

הדף נוצר ב 0.16 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר