לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-04-2008, 12:21
  דנה=] דנה=] אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.04.07
אני רוצה למות.||:

כל החיים שלי מתפרקים , אני כבר לאדעת מה לעשות |:
זה התחיל אתמול בערב , התקשרתי למישהו שאהבתי אותו ועדיין יש לי אליו משו חזק בקייצור הוא סינןן.
אחר כך נפגשתי עם ידיד שלי והוא ניסה לנשק אותי , ואני לא רוצה משו איתו אני אוהבת אותו בתור ידיד ואני לא רוצה שזה יהרוס בינינו.. אחר כך איחרתי הביתה ואמא שלי התעצבנה והענישה אותי שבוע להיות בבית.
היום בבוקר באתי לבצפר ושתי בנות אמרו לי שאני צריכה להיזהר מחבר שלי , כי הוא מתחיל עם כל אחת והם לא הראשונות שאמרות דברים כאלה..
ועכשיו הקש ששבר את גב הגמל , אני מעשנת (לא הרבה זמן..) והחבאתי את הקופסא בבית ואמא שלי חיפשה את זה , היא מצאה את הקופסא , היא עוד לא אמרה כלום..
אני לא יודעת מה לעשות , המצב רק מחמיר מרגע לרגע.. אני רוצה למות . |:
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-04-2008, 13:25
צלמית המשתמש של Jony-G
  Jony-G Jony-G אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.11.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי דנה=] שמתחילה ב "אני רוצה למות.||:"

כמובן שהרבה יותר קל לדבר מלעשות, אך בכל זאת:
זה שסינן, תרדי ממנו, הזמן יעביר את הרגשות.
הידיד שניסה לנשק, אם הוא לא מוכן לרדת מהעץ, תרדי גם ממנו, יבואו רבים אחריו.
שבוע עובר אחרי שבוע, לא היסטרי
בקשר לחבר שלך, תבררי איתו את העניין באופן אישי.
ואחרון חביב (או שלא כל כך), בקשר לסיגריות, הייתי ממליץ לך בלי קשר להפסיק לעשן, אבל מי אני שאומר זאת, וזה שהחבאת את זה מאמא שלך והיא מצאה את זה, אין מה לעשות, תתמודדי עם ההשלכות של העניין וזהו, גם זה יעבור. צר לי על הקרירות בעניין, פשוט אני לא רואה מה את יכולה לעשות חוץ מפשוט להתמודד עם זה.
מפה ללרצות למות הדרך עוד ארוכה ארוכה, ועדיף שלא תשתמשי במילים כאלה בכלל.
ישן 28-04-2008, 13:36
צלמית המשתמש של chatulim
  chatulim chatulim אינו מחובר  
מנהלת בע"ח, מטיילים ותרמילאים

חבר מתאריך: 01.01.06

תראי, אני חושבת שפשוט הסתבכת עם עצמך ברמות כאלה שאת לא יודעת איך לצאת מזה. גם אני הייתי במצבים כאלה, ויש דרך לצאת מהם- פשוט לפתור אותם באופן שיטתי, אחד אחרי השני.
בנוגע לאמא שלך- העונש הוא עונש ואותו תאלצי לסבול. אני הייתי ממליצה לך להשקיע את השבוע הזה, במקום במרמור על העונש ולהיות זועפת כלפי העולם, בהשקעה ב"זמן איכות" עם המשפחה. מתי לאחרונה שאלת את אמא שלך איך היה לה בעבודה? מתי דיברתן? מתי עזרת לה לבשל ארוחת ערב? יש רגעים קטנים ששווה להשקיע בהם. לא תאמיני כמה זה משתלם מאוחר יותר.
בנוגע לסיגריות- תראי, אני מעשנת מכיתה ט' בערך. תקופה קצרה מאוד הסתרתי את זה מההורים שלי, ואח"כ הבנתי את הדבר החשוב ביותר- אם את באמת מעשנת, כי את רוצה לעשן וזה עושה לך טוב (המתייפייפים למיניהם מוזמנים לא להסכים איתי, אני טוענת פה את טענותיי)- תעמדי מאחורי זה. תאמרי לאמא שלך שאת מעשנת, ותסבירי לה שזכותה לא להסכים שזה יהיה אצלה בבית, אבל שזה המצב. תכבדי אותה. אם היא תתעצבן- תבהירי לה שאת בן אדם מעשן ושככה זה יישאר, פשוט שאת מכבדת אותה ולא תעשני בבית. זה הזמן להיות בוגרת. כמובן שהכי טוב יהיה אם את מעשנת כי חברים שלך מעשנים ואז גם יהיה לך קל להפסיק, אבל אני לא חיה בסרט. אנשים מעשנים כי זה עושה להם טוב נפשית.
לעניין המסנן- תראי, הקלישאות הידועות שאומרות שהזמן הוא המרפא הטוב ביותר, לא סתם קיימות. לא ברור לי איך יש לך חבר ואת מנסה את מזלך אצל אנשים אחרים, אבל בקטע הזה אני משתדלת שלא לשפוט. הוא מסנן? כנראה שהוא לא מעוניין. תביני את זה, תקבלי, ותמשיכי הלאה.
לגבי הידיד המנשק- זה הזמן להוציא את המרצע מהשק. אם הוא באמת ידיד טוב, שבי ודברי איתו. תבהירי לו בדיוק איפה היחסים שלכם עומדים. יכול מאוד להיות שהוא יתאכזב קשות, ואולי זה גם יפגע בקשר ביניכם, אבל אין ברירה. הדברים חייבים להיות בהירים כדי שתוכלו להמשיך הלאה בצורה זו או אחרת.
ו.. לגבי החבר- שמועות הן דבר הרסני ובלתי מתחשב, ואני מאוד לא ממליצה להסתמך עליהן. גם איתו את צריכה לדבר. להציג לו את הדברים באופן הכי ברור. לא לצעוק, כי זה סתם ירתיע אותו והוא יעבור למצב הגנתי, אלא פשוט לספר לו מה אומרים לך ומה את חושבת, ולשאול אותו ישירות. אני מניחה שכבר תדעי אם הוא משקר לך או לא. ואם הוא משקר? תחתכי.
אני מקווה שזה לא ארוך מדי, ומקווה שיעזור.

אגב, המצוקות שתיארת- כבודן במקומן מונח, אבל תחשבי מה יקרה כשחלילה תהיי במצוקה קיומית, כזו שלא מותירה כמעט מקום לתקווה וקשה מאוד למצוא ממנה מוצא. אני מציעה לך לקחת את הדברים בפרופורציות. כל מה שתיארת לעיל אכן בעייתי, אבל פתיר בהחלט. קחי את עצמך בידיים- זה הזמן לשפר.

ישן 28-04-2008, 17:57
צלמית המשתמש של Ritusik
  Ritusik Ritusik אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.07
שלח הודעה דרך ICQ אל Ritusik שלח הודעה דרך MSN אל Ritusik Facebook profile

תקשיבי לדודה ריטה:]
אני משערת שאת בטווח הגילאים 13-16
בכל מקרה... לפעמים קורים דברים שבאותו רגע זה ניראה לך סוף העולם.. ותאמיני לי קרו לי דברים שניראו סוף העולם לגמרי...
אבל אחרי תקופה מסויימת כשאת עוברת את זה ואת מסתכלת אחורה ואת נזכרת כמה פחדת ולא ידעת מה לעשות אז ואיך את יכולה כבר לצחוק על זה היום...

בגדול כל החיים בנויים ממשברים... ואם את רוצה למות מדבר כזה אז תדעי לך שזה כניראה אחד המשברים הקטנים שיקרו לך...
את צריכה לדעת לעבור אותם כמו גדולה ולהמשיך האלה כי זה לא הפעם האחרונה שתיהיה במצב של אי וודאות ופחד ממה שהולך להיות וכו....

בכל מקרה בהצלחה
(ואל תשתמשי במילים "אני רוצה למות" במקרים כאלה יותר )

ישן 28-04-2008, 18:26
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06

בלי להוריד מערך הדברים, תסתכלי על הצד השני של הדברים:

ידיד שסינן- כולם מסננים את כולם עכשיו, לפעמים אין כח, לפעמים לא מתאים.. לכי תדעי מה עובר עליו. זה לא שהוא מתעלם ממך לגמרי. מאכזב, אבל אפשר להתגבר על זה.

ידיד שנישק- תשמחי שאת בחורה נאהבת שנקשרים אליה. במקום להתעצב, קחי זאת כמחמאה ולאחר מכן באמת תוכלי להלבין את העניינים ולהבהיר איפה הוא עומד.

חבר מפרפר- פשוט לשים עין. גם לך יש עוד איזשהם רגשות לגבי הבחור הראשון, לא? תהי עירנית ותבחני את טיב היחסים.

אמא מצאה סיגריות- יש לי דעה על עישון אבל הקול שלי ממילא לא ימנע אותך מלעשן. אבל נתעלם מהעובדה שסיגריות זה איכסי פיכסי ומזיק באופן משמעותי אף יותר משאר הדברים שיכולים לגרום לך נזק כלשהו, אם אמא שלך תכעס עלייך, או תעניש אותך, זה מהסיבה שאכפת לך ממך והיא רוצה את הבת שלה עם ריאות נקיות, לפחות עד הצבא.. יש אמהות שלא אכפת להן אם הילדות שלהן דופקות לעצמן את החיים (עם סמים וכאלה..) אז תסתכלי מהזווית הזאת.

למות? אל תלכי כ"כ רחוק. יש אירועים וסיפורים ומקרים ודברים הרבה יותר נוראיים, לפעמים גם עם השפעה לטווח ארוך. ידיד אוהב לא אוהב, "תפיסה על חם" לא נמצאים בינהם. מה שאת חווה לא נעים, אבל סביר וסביל ואפשר לעבור את זה. הכל תלוי בדרך שאת נוקטת בה ומזווית הראייה שלך.

ישן 29-04-2008, 10:59
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
בת כמה את 15-16?

חבל שמשטויות כאלה את נכנסת ללחץ. מכל מה שציינת אין שום דבר דרסטי מספיק בצורה כזאת שתסכן את החיים שלך. אין שום דבר שאי אפשר להתגבר עליו. ואין שום דבר שיותר מדי קשה לטפל בו.
אז הוא סינן, אני מבטיחה לך שזאת לא הפעם האחרונה שזה קורה, וזה קורה לכולם. חוץ מזה שאולי באותו רגע הוא לא יכול היה לענות, חשבת לחכות יום ולנסות שוב?
את שומעת המון על חבר של שמתפרפר, ואת רק נותנת לזה לפגוע בך במקום לטפל בענין אחת ולתמיד. חוץ מזה שעם ההתפרפרות שלו, והרגשות שלך לידיד המסנן, נראה לי שעדיף לכם לא להיות ביחד וזהו.

ובקשר לעישון ולאיחור הביתה, אני חושבת שאת צריכה לקחת אחריות על המעשים שלך. את חושבת שאת מספיק בוגרת כדי לעשן וכדי להסתובב מאוחר בחוץ? אז תהיי מוכנה לקבל את מה שזה מביא איתו. אי אפשר רק להנות בחיים.

ישן 01-05-2008, 20:50
צלמית המשתמש של Light_it
  Light_it Light_it אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.10.04

וואווווו
הגיע הזמן להיכנס לפרופורציות את לא חושבת????
מהבעיות שלך ועד למות המרחק הוא מרחק שנות אור מותק...רדי מהעץ הזה
קורה שדברים מסתבכים קצת..
אז ידיד שלך נדלק עלייך? פשש יפה לך....זה אומר שיש לך את זה... הלוואי שהרבה היו נדלקים עלי
חבר שלך מפלרטט עם בנות? תעמידי אותו במקום ותגידי לו שאין לכם עתיד ביחד אם זה המצב,תראי לו שיש חיים אחריו ושאת מסוגלת להתמודד עם אחד כמוהו-ואני מאוד ממליצה לך להתמודד איתו כי מה שלא הורג רק מחשל,את בוודאי ילדה עדיין,ואני מאמינה שעוד יהיו אכזבות גדולות מאלה בחיים,זה לא נגמר בגיל שלך..תאמיני לי,אני בת 22
שבוע בבית? אני מקנאה בך...הלוואי שהייתי יכולה להישאר עכשיו בבית שבוע שלם להרגע מהעבודה מהסביבה ולשכוח מהכל... תכלס,חלום תנוחי קצת לא מזיק לאף אחד
אמא תפסה את חפיסת הסיגריות שלך?? אני שמחה בשבילך,כי זה נותן לה חומר למחשבה מה היא עשתה לא בסדר שגרם לך לעשן,ומה אפשר לעשות כדי לעזור לך לשנות את זה... אני בטוחה שאיכפת לה מזה כי היא אמא שלך ואם היא תבוא אלייך לדבר על הנושא- היא פשוט תכניס לך קצת חכמה כדי לדעת שזה באמת דבר מיותר...
אז כדאי להיכנס לפרופורציות או לא????
יש דברים בחיים הרבה יותר קשים מהבעיות הקטנטנות שהעלת עכשיו..תני לזה כמה ימים ואת תראי כמה שזה דברים שניתן להתמודד איתם בקלות!
בהצלחה מותק...
אורית

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:03

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר