לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-04-2008, 02:26
צלמית המשתמש של Mithrandir21
  משתמש זכר Mithrandir21 Mithrandir21 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.05.07
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי NVJ שמתחילה ב "קודם שרומק/שובי יהפכו אותי..."

אה, חשבתי שהעובדה שאתה מנהל באופן כללי נותנת לך את האפשרות הזאת. בין אם הם עשו אותך כזה או לא, האשכול הקודם ננעל.
בכול אופן - חדשות: אפשר להבין את זה מהאודיו פודקאסט (שאת הלינק אליו פרסמתי בסוף האשכול הקודם למי שפספס) ממי ששמע, אבל בכול זאת - הפינאלה של עונה 4 יהיה פרק כפול (או שני פרקים אחד אחרי השני) אבל משום מה, לפחות ע"פ מה שאומרים IMDB ו-TV.COM שלדעתי דרך אגב זאת טעות, הפינאלה ישודר רק ב-29 למאי כלומר שבועיים אחרי הפרק שלפני.
לוח שידורים:
פרק 10 - 1.5.2008
פרק 11 - 8.5.2008
פרק 12 - 15.5.2008
פרק 13 (או 13-14) - 29.5.2008

נערך לאחרונה ע"י Mithrandir21 בתאריך 27-04-2008 בשעה 02:37.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-04-2008, 17:36
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי NVJ שמתחילה ב "אבודים עונה 4 - אשכול שלישי (זהירות! עלול להכיל ספויילרים)"

צפיתי בפרק וקראתי את ההודעות האחרונות באשכול הקודם.

1. אני רוצה לוודא שאני מבין נכון: כשבן ירד לקומת מרתף (אחרי שקימי חיסל את אלכס) הוא נעלם למקסימום מספר דקות ומבחינת האבודים שהיו איתו בבית כל מה שהוא עשה היה לזמן את סמוקי אבל למעשה הוא זינק למדבר סהרה בעתיד ויצא למסע מאפריקה למזרח התיכון ומשם לאנגליה שהסתיים במפגש שלו עם ווידמור בפנטהאוז. לאחר המפגש הזה הוא זינק חזרה לקומת מרתף של הבית שלו באי. כלומר עברו שבועות או חודשים מהרגע שבן ירד למרתף ועד שהוא חזר ?

2. כשג'ון, סוייר ואהרלי משחקים במשחק לוח הם "רבים" האם סיביר או אוסטרליה היא מרכז העניינים. אני היחיד שהרגיש שמדובר בקריצה משעשעת שמתייחסת לכל התאוריות שמסתובבות ברשת ?

3. ווידמור אמר לבן: "אני יודע מה אתה". נראה לכם שזה אומר משהו או שהוא סתם מתכוון שהוא יודע איזה קקה קטן הוא?

4. קימי ניסה לתפוס את בן בחיים בכל מחיר ואנחנו יודעים שלקימי אין שום בעיה לדפוק כדור בכל מה שזז אז אני מניח מזה שבדיוק כמו שבן לא יכול להרוג את ווידמור, ווידמור לא יכול להרוג את בן אלא רק לתפוס אותו.

ישן 30-04-2008, 18:43

בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "צפיתי בפרק וקראתי את ההודעות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'נדלר בינג
צפיתי בפרק וקראתי את ההודעות האחרונות באשכול הקודם.

1. אני רוצה לוודא שאני מבין נכון: כשבן ירד לקומת מרתף (אחרי שקימי חיסל את אלכס) הוא נעלם למקסימום מספר דקות ומבחינת האבודים שהיו איתו בבית כל מה שהוא עשה היה לזמן את סמוקי אבל למעשה הוא זינק למדבר סהרה בעתיד ויצא למסע מאפריקה למזרח התיכון ומשם לאנגליה שהסתיים במפגש שלו עם ווידמור בפנטהאוז. לאחר המפגש הזה הוא זינק חזרה לקומת מרתף של הבית שלו באי. כלומר עברו שבועות או חודשים מהרגע שבן ירד למרתף ועד שהוא חזר ?

2. כשג'ון, סוייר ואהרלי משחקים במשחק לוח הם "רבים" האם סיביר או אוסטרליה היא מרכז העניינים. אני היחיד שהרגיש שמדובר בקריצה משעשעת שמתייחסת לכל התאוריות שמסתובבות ברשת ?

3. ווידמור אמר לבן: "אני יודע מה אתה". נראה לכם שזה אומר משהו או שהוא סתם מתכוון שהוא יודע איזה קקה קטן הוא?

4. קימי ניסה לתפוס את בן בחיים בכל מחיר ואנחנו יודעים שלקימי אין שום בעיה לדפוק כדור בכל מה שזז אז אני מניח מזה שבדיוק כמו שבן לא יכול להרוג את ווידמור, ווידמור לא יכול להרוג את בן אלא רק לתפוס אותו.

1. וואו. נקודה מאוד מעניינת. עד עכשיו לי לפחות היה ברור שיש מכונת שיגור באי והנחתי שזה מה שהקפיץ את בן למדבר סהרה (אמרתי כבר שזה אותו המקום שבו המטוס של יימי אחיו של אקו נעלם ואותו המקום שבו הופיע השלד של דוב הקוטב של דארמה?). מכונת זמן נשמע קצת דבילי מדי בשביל אבודים. ובנוסף אני לא רואה לנכון בשיבוץ של הסצנה מול ה-FF - ה-FF התחיל לפני שהוא נכנס לחדר הסודי.אבל לא, הפלאש פורוורד לא מקושר בצורה הזאת להווה. מן הסתם לזמן את סמוקי זה דבר יחסית מסובך.
2. אהבתי את זה. לאו דווקא לתיאוריות כמו לאיזשהו רמ מחוכם כאילו האי נמצא ליד אוסטרליה אולי?
3. קקה גדול קודם כול. דבר שני, I know what you are זה בעצם "אני יודע איזה סוג של בן אדם אתה" - כאילו רשע מרושע או מה שזה לא יהיה.
4. בן היה באי אנחנו יודעים. ווידמור כנראה גם וזאת כנראה הסיבה שהוא לא יכול להרוג אותו. לכן הוא רוצה לגרום לו סבל בכך שאם וכאשר יהרוג את פני. יותר מעניין שקימי משתתף בפרק הבא, אז כנראה שהוא עדיין חי. אני מת לראות סצנה איך בן שובר לו את המפרקת.

ישן 01-05-2008, 20:49

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "[QUOTE=Mithrandir21]. מכונת..."

בשביל שאנחנו הצופים לא נסתבך במחשבות ונבין שזה FF. שנקשר זמנים (החלק ב-FF של סוף פרק 7 העונה, זה של ג'ין וסאן, מתרחש בערך באותה נקודה זמן של ה-FF כאן).
יכול להיות שמה שהקפיץ אותו למדבר סהרה יכול גם להעביר בזמן בתנאים מסויימים, אבל שוב זה נראה לי דבילי. אבל אם כן אולי בן רצה לוודא שזה לא קרה והוא רק קפץ.
אני מבין את הכיוון שלך, אתה חושב שבן בקו הזמן המקורי בעצם לא הגיע להלווייה של נדיה. בקפיצה הזאת הוא חוזר בזמן ורוצה לדעת מה התאריך בשביל להגיע בדיוק בזמן אחרי ההלווייה בשביל להשתמש בכעס ובאבל של סעיד בשביל לגייס אותו לשורותיו. אני צודק?
דרך אגב, האם יצא לך לשמוע את תיאורית בועת הזמן?

נערך לאחרונה ע"י Mithrandir21 בתאריך 01-05-2008 בשעה 21:04.
ישן 01-05-2008, 21:04

בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "[QUOTE=Mithrandir21]האם יצא..."

בשביל שאנחנו הצופים לא נסתבך במחשבות ונבין שזה FF. שנקשר זמנים (החלק ב-FF של סוף פרק 7 העונה, זה של ג'ין וסאן, מתרחש בערך באותה נקודה זמן של ה-FF כאן).
יכול להיות שמה שהקפיץ אותו למדבר סהרה יכול גם להעביר בזמן בתנאים מסויימים, אבל שוב זה נראה לי דבילי. אבל אם כן אולי בן רצה לוודא שזה לא קרה והוא רק קפץ.
אני מבין את הכיוון שלך, אתה חושב שבן בקו הזמן המקורי בעצם לא הגיע להלווייה של נדיה. בקפיצה הזאת הוא חוזר בזמן ורוצה לדעת מה התאריך בשביל להגיע בדיוק בזמן אחרי ההלווייה בשביל להשתמש בכעס ובאבל של סעיד בשביל לגייס אותו לשורותיו. אני צודק?
דרך אגב, האם יצא לך לשמוע את תיאורית בועת הזמן?

ישן 02-05-2008, 11:23
צלמית המשתמש של DanDS
  משתמש זכר DanDS DanDS אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.06.06
שלח הודעה דרך MSN אל DanDS
פרק חדש
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי NVJ שמתחילה ב "אבודים עונה 4 - אשכול שלישי (זהירות! עלול להכיל ספויילרים)"

זהירות - ספויילר!

ישן 03-05-2008, 15:58

בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי adian שמתחילה ב "פרק 10"

אני דווקא ממש אהבתי את הפרק. ברור שזה לא היה כמו הפרק הקודם, אבל הוא היה טוב בצורה הייחודית לו. סדרה כמו "אבודים" צריכה לפעמים הפסקה מהטירוף, להירגע ולהיכנס קצת למסדרונות הרגש. הפרק הבא ממה שהבנתי הולך להתעסק בג'ייקוב.
סוניק, זה שהם נשארו כנראה על האי זה כבר נרמז די בבירור עוד בפרק הראשון של העונה. שהרי זה קצת מוזר שימותו כ"כ הרבה. מן הסתם סוייר הוא לא היחיד שנשאר. אנחנו כבר יכולים להבין שגם ג'ין נשאר כי הוא רצה שסאן והתינוק יינצלו.
דרך אגב, למי שחושב שזה מוריד מהערך הרגשי של פרק 7 (על ג'ין וסאן), ממש טועה. שהרי בגלל שהם סיפרו לכול העולם שהם הניצולים היחידים מההתרסקות זה אומר שהם לא יכולים לדבר או ליצור איתם קשר יותר לעולם ולכן הם מתים לכל דבר ועניין. זה דווקא כן משהו עם בשר.
מעניין אם גם קייט, סאן וסעיד יתחילו לראות אנשים מתים.
ומעניין גם מה סוייר ביקש מקייט, אולי להגיד לקסידי (החברה שלו) משהו?
עוד נקודה: הכתבה בעיתון על הרד-סוקס היא מה-30 באוגוסט 2007, כלומר FF ממש ממש מאוחר ובהתחשב בזה שה-FF מפרק 10 קורה לפני זה של פינאלה עונה 3, ובהתחשב בזה שהיוצרים אמרו שכרונולוגית זאת (ה-FF מפינאלה עונה 3) לא הסצנה האחרונה, מעניין איך ממלאים את הזמן הזה.
להתעמקות בעניין ועוד כמה נקודות, כמו הצלקת מהניתוח של ג'ק שנעלמת ומופיע לה במהלך כול ה-FFים, חובה להיכנס לאתר האיסטר-אג הזה
ואם היה לנו צל של ספק בנוגע לרוסו וקארל, אז קיבלנו תשובה סופית. דרך אגב למי שלא יודע, יהיה פרק על רוסו, כך הבטיחו היוצרים. זה לא צריכה להיות בעייה, דרך אגב, גם ליבי הופיעה בפרק של דזמונד.
עוד משהו לדעתי חובה לקרוא זה פרשנות לציורים על הדלת הסודית בבית של בן.

ישן 03-05-2008, 22:32
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי Mithrandir21 שמתחילה ב "תקרא טוב מה שכתבתי. אני מדבר..."

אני לא יודע אם הם מתים, אולי המתים הם כפילים.
אני מפנה אתכם למקרה הרופא המת שנסחף אל האי, בעוד שהרופא בריא ושלם בספינה.
כמו כן נאמר שוידמור חפר בתאילנד או משהו כזה בשביל 300 גופות, ראיתם את הגופות באושייניק המזוייף,
הם ממש ממש לא תאילנדים, אז איך מייצרים גופה דומה לאיש שבעצם עדיין חי, זו שאלת מיליון הדולר.

כמוכן, למי שמטיל ספק שבן לא גלש בזמן או בתולעת מימד כלשהיא, מספיק לראות אותו מוודא שהשנה היא 2005 כדי להבין שזה המצב.
המעיל מעיד על כך שהוא בא מהקוטב, אותו קוטב שבו גילו אנשיה של פני אות חיים מהאי, אההה..חומר למחשבה

ולסיום, לא זוכר מי זה היה שאמר לי באשכול הקודם שאין שום עדות לכך שבן ווידמור הכירו בעבר,
וההוכחה היא שמלבד זה שהם מדברים על החוקים ששונו וכאלה, בן אומר לוידמור "ממתי אתה ישן עם ויסקי ליד המיטה"
משפט שבבירור מעיד על היכרות אישית בין השניים, ההימור שלי הוא שבן עבד עבור ווידמור,
דארמה היתה של ווידמור, אבל הוא חבר למקומיים וחיסל את כל חברי דארמה ומאז וידמור מנסה לאתר אותו.
ישן 03-05-2008, 23:12

בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "אני לא יודע אם הם מתים, אולי..."

לאנסי, אני קצת מופתע ממך אני חייב לומר.
דבר ראשון, אנחנו לא באמת יודעים אם הרופא חי. זוכר שהם דיברו במורס בפרק הקודם ופארדיי אמר שהכול בסדר ואז ברנרד אמר שהוא משקר שזה לא מה שהיה במורס? זה לא אומר שום דבר על כך אם הרופא מת או חי. התיאוריה עם הגופות שהם כפילים היא מצויינת, האמת שעוד יצא לי לשמוע עליה עדיין. לעשות גופה של מישהו שחי זה לא העניין, זה מישהו שבכלל לא היה במטוס - זה מישהו שעובד עבור ווידמור.
ד,י אבל מסע בזמן זה כזה חומר לעוס, דייי!!! נכון שאבודים זה משהו מיוחד אבל זה פשוט רעיון לעוס מדי. הנקודות שלך יש בהם משהו אבל יש לי טיעון נגד עבור כל אחד.
חשבת על זה שאולי משום מה נגיד באי התחיל להיות קר אז הוא לבש את המעיל. לי הוא לא היה נראה בכלל כמו מעיל קוטב. וידוא הזמן - שוב, זאת בסה"כ דרך לומר לנו הצופים שזה FF ומתי בערך זה קרה. ע"ע הכתבה בעיתון ב-FF של פרק 10 (מה שאמרתי מקודם). ומה יש לו בדיוק לחפש בתחנת הקוטב הזאת?
ונגיד כול מה שרשמתי זה שטות. איך אתה מסביר שהכול קורה באותו מקום בנקודה מסוימת במדבר סהרה בחלקו הטוניסאי? גם ההופעה של בן, גם השלד של דוב הקוטב (דוב הקוטב בא מהאי - לאו דווקא מהתחנה של הקוטב), גם המטוס של יימי שנעלם שם. אולי המסע בין הנקודות האלה על כדור הארץ גורמות לאיזה בלבול ולכן הוא שכח?
לגבי ההיכרות. אין כזה דבר. בן הגיע לאי כילד - אבא שלו עבד עבור דארמה מתי הוא בדיוק הספיק לעבוד בשבילו? נכון, הוא חבר לאחרים אבל אין לזה קשר להיכרות או לא היכרות. אנחנו לא באמת יודעים מי נשאר חי מדארמה אחרי הטיהור אם בכלל, אבל זה די ברור שבשלב זה או אחר ווידמור גילה שמישהו השתלט לו על האי ושזה בן. ו-ווידמור מכיר אותו בגלל שהוא הבן של מי שעבד אצלו.

ישן 03-05-2008, 23:38
  Lance Lance אינו מחובר  

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי Mithrandir21 שמתחילה ב "לאנסי, אני קצת מופתע ממך אני..."

שמח להפתיע Mith, צריך גם הפתעות בחיים (ד"א אני אישה אפרו-אמריקאית שמנה בת 60, סתם..)

טוב לענייננו:

ציטוט:
זוכר שהם דיברו במורס בפרק הקודם ופארדיי אמר שהכול בסדר ואז ברנרד אמר שהוא משקר שזה
לא מה שהיה במורס? זה לא אומר שום דבר על כך אם הרופא מת או חי.

החבר'ה מהסירה לא מודעים לכך שגופת רופא נסחפה לאי, למה להם להמציא שהרופא בסדר,
במיוחד כשאין להם דרך לדעת שהם אמורים לשקר למען פארדיי, אם הם אמרו שהרופא בסדר,
אין שום סיבה הגיונית לא להסתמך על זה, לנוכח הנסיבות שבסצינה המדוברת.

ציטוט:
התיאוריה עם הגופות שהם כפילים היא מצויינת, האמת שעוד יצא לי לשמוע עליה עדיין.

אולי זה כי חשבתי עליה לפני שעה...

ציטוט:
חשבת על זה שאולי משום מה נגיד באי התחיל להיות קר אז הוא לבש את המעיל.
לי הוא לא היה נראה בכלל כמו מעיל קוטב.

1. מתי ב 4 עונות שלמות של אבודים ראית מישהו אי פעם לובש באי הזה מעיל כזה עבה?
2. להלן ראיות א' וב' - מצא את ההבדלים (לכל השאר סליחה על ה ) :

ראיה א' - המעיל של בן שייכת למעשה ל

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.
ונלקחה מתחנת האורכיד (זו שחשודה בעיניינים אלקטרומגנטים)

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://bp1.blogger.com/_n3eH1jI8AZ8/SBFO9JN2DGI/AAAAAAAAD5A/R_Q_LMezlKY/s320/dharma-logo3.jpg]

ראיה ב:
כיצד נראה מעיל רוח שמתאים לאקלים קור קיצוני כמו בקוטב\ מה לובשים אנשים בקוטב?

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://imgsrv.1037themountain.com/image/kmtt2/UserFiles/Image/Brian/SouthPole1037.jpg]

הלאה...

ציטוט:
ומה יש לו בדיוק לחפש בתחנת הקוטב הזאת?

לא יודע, אולי זה שער כניסה ויציאה לאי... אולי האי לא באמת נמצא באיזור פיג'י, אלא זו סטיה מגנטית...

ציטוט:
איך אתה מסביר שהכול קורה באותו מקום בנקודה מסוימת במדבר סהרה בחלקו הטוניסאי?

יש תאוריה נחמדה על כמה מקומות בעולם עם רמת מגנטיות גבוהה שמבחינה תאורטית,
יכולים לשמש צוהר למימדי זמן שונים, יכול להיות שיש קשר לאתרים הקבועים האלה שחוזרים על עצמם בסדרה.

ציטוט:
לגבי ההיכרות. אין כזה דבר. בן הגיע לאי כילד - אבא שלו עבד עבור דארמה מתי הוא בדיוק הספיק לעבוד בשבילו?

בסצנה שבן ניגש לחדר שינה של ווידמור, וידמור אומר לו שכל מה שיש לו הוא לקח מוידמור,
בן לא מכחיש ובעצם מאשר את הדברים. מסקנה חותכת: לבן ווידמור היה קשר קודם באי או מחוץ לו.

כמו כן, בן הגיע לאי כילד, אבל בהחלט לא נשאר שם כל חייו מבלי לצאת מדי פעם,
איך לדעתך הוא גייס את ג'ולייט? ומי זה הכלכלן שמופיע רק פעם פעמיים בשנה? אולי בן אולי ג'ייקוב, עוד מוקדם לנחש...

אבל בן לא היה כלוא באי כל חייו, היה לו את החופש לצאת והוא עשה זאת לא פעם.
ישן 04-05-2008, 00:22

אתה לא נורמלי!
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "שמח להפתיע Mith, צריך גם..."

ואני אומר את זה בתור מחמאה. אני חשבתי שאני מטורף בצורה קיצונית לשים לב לפרטים אבל אתה שם אותי בכיס הקטן.
לגבי הרופא: היגיון לא תמיד הלך עם אבודים. הרבה דברים חשבנו שהם הגיוניים והנה הופ'סלח הם כבר לא. אתה אומר למה להם להמציא שהוא בסדר ואני אומר כי ככה? אתה אומר לנוכח הנסיבות ואתה צודק - אנחנו לא יודעים כלום. שוב, פארדיי שיקר לגבי התשובה שלהם במורס, אנחנו לא יודעים במה עוד הוא שיקר. אני לא יודע למה ברנרד לא אמר מה שהוא שמע. לכן העניין הזה פתוח. אפשר לקחת את עניין גופות הכפילים ואולי ווידמור הכין גופות עבור כול אחד מהצוות שלו.
לגבי המעיל: חשבתי שקוראים לו מרווין קנדל, לא? לא חשוב. זה עדיין לא מחייב. למה הוא לא לובש כפפות וכובע גרב או משהו כזה?
לגבי תחנת הקוטב וטוניסיה: מי אמר שהאי בפיג'י. המיקום כרגע לא רלוונטי. מה שאתה רואה כנקודות מסע בזמן, אני רואה כנקודות מעבר (משהו כמו סטארגייט, אבל באותו הכוכב) בין כול המקומות האלה. אתה יודע מה, אולי בן באמת היה בתחנה הזאת אבל זה לא מחייב שהוא נסע בזמן.
אותה תיאוריה שהצגת (דרך אגב היא תיאוריה שאינה קשורה כלל לאבודים או לסרטי מד"ב - אלה תיאוריה שהרבה מאוד מדענים בעולם חוקרים אותה בתור עובדה קיימת, שזה די מדהים חייבים לציין) היא ההסבר שלי - שרמת המגנטיות הגבוהה גורמת לאזשהו קרע שמאפשר לעבור בין הנקודות האלה בן רגע.
לגבי בן ו-ווידמור: אוקיי, אז יש לבן את כול מה שהיה לווידמור בגלל שהוא גנב לו את האי - חד וחלק ואין לזה קשר לשום היכרות. למה שסעיד ירצה פתאום להרוג את בן? כנראה שהוא עזב את האי לפעמים אבל ראינו את החדר עם כול הטלוויזיות בפרק הזה עם מיקאיל בעונה שעברה ועם החומר המודיעיני ממש שיש לו הוא בטוח מסוגל למצוא מידע על מי שהוא רק רוצה. וחוץ מזה הוא שלח את ריצ'רד אחרי ג'ולייט.

ישן 04-05-2008, 00:42
  Lance Lance אינו מחובר  

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי Mithrandir21 שמתחילה ב "אתה לא נורמלי!"

ציטוט:
היגיון לא תמיד הלך עם אבודים.

MITH, אמריקאים הם עם של חולי נפש, אם בסוף הסידרה הזו פסיק אחד לא יהיה הגיוני, יהיה שם לינץ' באולפנים
אני חותם לך שהכל הגיוני, זה שלך ולי זה לא נראה ככה, זה כי עדיין אין בידינו את כל חלקי הפאזל.

ציטוט:
אני לא יודע למה ברנרד לא אמר מה שהוא שמע.

אתה מתכוון למה הוא לא תרגם את ההודעה היוצאת של פארדיי? אם כן כנראה שלא היה לו מה
להגיד, ושפארדיי שלח את ההודעה כמו שהוא דקלם אותה, אחרת ברנרד היה מעיר גם על זה.

אותי מעניין מה היה דחוף כלכך לג'ק לקרוא לשיחה פרטית עם ברנרד לפני שידור המורס...

ציטוט:
לגבי המעיל: חשבתי שקוראים לו מרווין קנדל, לא? לא חשוב. זה עדיין לא מחייב. למה הוא לא לובש כפפות וכובע גרב או משהו כזה?

כובע גרב מיותר בשל הכיסוי הנרחב של הראש עם הפרווה, ולגבי כפפות, יכול להיות שהוא מוריד
אותם לפני שאנחנו שמים לב, או שהוא מסתפק בכיסים של המעיל - בכל מקרה זה עניין זניח.

לגבי מרווין קנדל אתה צודק, יש לו 3 שמות שונים בסדרה, עוד פרטים כאן

ציטוט:
לגבי תחנת הקוטב וטוניסיה: מי אמר שהאי בפיג'י

לא בפיג'י אלא באיזור, יש מספר איזכורים לכך,
אחד מהם זה השקר שסיפר בן לסעיד ששאל אותו איך הוא יצא מהאי,
השני הוא המיקום של המטוס המזוייף של אושיאניק, אם תצפה בדיווחים ששודרו בפרקים הראשונים בעונה.

ציטוט:
מה שאתה רואה כנקודות מסע בזמן, אני רואה כנקודות מעבר

אני לא דיברתי באופן ספציפי על מסע בזמן, אולם יש בבירור סטיית זמן מסויימת בין האי לשאר העולם,
ובכל זאת נשאלת השאלה למה בן מתעקש לברר עם הפקידה שזו שנת 2005,
הרי זו שאלה מביכה לכל אדם, מדוע להעמיד את עצמו במצב מביך כזה ללא סיבה מוצדקת?

ציטוט:
לגבי בן ו-ווידמור: אוקיי, אז יש לבן את כול מה שהיה לווידמור בגלל שהוא גנב לו את האי - חד וחלק ואין לזה קשר לשום היכרות.

מה ז"א אין היכרות , איך אתה יכול לקחת משהו ממישהו שאתה לא מכיר?
למה הוא אומר לווידמור שהוא שינה את החוקים, מה שמעיד שסוכמו חוקים מסויימים כתובים או שבשתיקה ע"י שניהם,
למה בן מעיר לו על כך שהוא התחיל לישון עם בקבוק וויסקי ליד המיטה?

זה לא שיחה של שני אנשים שנפגשים פעם ראשונה, זה הרי ברור.

ציטוט:
למה שסעיד ירצה פתאום להרוג את בן?

סעיד לא רצה להרוג את בן, הוא תקף אותו כי הוא לא ידע מי הוא, להיפך סעיד דרש מבן לתת לו לעזור.

ציטוט:
וחוץ מזה הוא שלח את ריצ'רד אחרי ג'ולייט.

אז יפה, אם ריצ'רד יכול לצאת לטייל, בן לא?
ולמה בן בחר דווקא בג'ולייט מתוך מיליוני רופאים בעולם?

ומה לגבי הצוללת ז"ל ת.נ.צ.ב.ה - שכחת ממנה?
ישן 04-05-2008, 15:42

אני מוותר. זאת אומרת, כמעט...
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "[QUOTE]היגיון לא תמיד הלך עם..."

לא, התכוונתי להודעה הנכנסת מהספינה.
מה שאני להגיד האופן כללי על כול מה שאמרת, זה בלי להעליב, אז מה?
שום דבר ממה שאמרת אפשר לקחת כחד משמעי, במיוחד לגבי מסע בזמן.
דבר באמת אחרון לגבי ההיכרות: אם יש משהו שהוא כן חד משמעי זה שהחוקים שנשברו הם לא חוקים כתובים או חלק ממשחק אלה חוקי החיים - זה שווידמור הביא לכך שאלכס מתה.
בקשר לסעיד - התכוונתי לזה שאמרת שהכלכלן יכול להיות בן או ווידמור, ואם בן היא אפשרות, אז למה שסעיד ירצה להרוג אותו אם הוא עובד בשבילו? ולמה זה ווידמור אם כול כך פשוט לבן להגיע לשם. אם הוא לא יכול לחסל אותו זה רק בגלל שהוא כבר היה על האי בשלב זה או אחר, ואז גם סעיד לא יכול, מה שמקטין מאוד את האפשרות שהכלכלן הוא אחד מהם.
בן בחר בה כי היא גאון ויש לו את כול המידע שהוא רק רוצה לאי. זה לא סותר שהוא יכול לצאת, אבל זה לא מחייב ברמה הזאת.

ישן 09-05-2008, 01:48

בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי NVJ שמתחילה ב "סוף סוף ראיתי את פרק 10"

בסה"כ מודבר בפרק פילר, משהו למלא חורים. סדרה כמו אבודים צריכה את הירידת מתח הזאת, בטח אחרי פרק כמו בשבוע שעבר. אומרים: "ירידה לצורך עלייה". פשוט פרק רגוע ולא מזיק.

לגבי ג'ק, מישהו הרעיל אותו, הוא חשד בזה בעצמו. אולי פארדיי? נקמה קטנה נגד ההאשמה שלו? אולי שארלוט? מי יודע...

לגבי האנשים מהטיסה (וגם לא: כריסטיאן לא היה בטיסה), בטוח שמדובר בהזיות? I don't think so, בטח שלא שהיוצרים כבר אמרו, שכשאנחנו רואים אנשים מתים/"אחרים" מופיעים לפתע, זה לא בדיוק אומר שהם מתים, והמבין יבין....

ישן 09-05-2008, 12:59
  פיזדץ_על_העץ פיזדץ_על_העץ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.11.07
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי DanDS שמתחילה ב "פרק 11"

הדמות החדשה זה אבא של קלייר וג'ק...
ד"א רק לי מוזר שהדוקטור נשטף לאי מת? פרק הקודם ורק הפרק הזה הראו שחותכים לו את הגרון?
מה שאומר שסעיד כבר היה צריך להגיע לא? עוד פרק הקודם...

ולהזיז את האי, זה בטח שלא להזיז את המיקום, זה משהו שקשור לזמן על האי, להזיז אותו קדימה או אחורה כדי שהם יוכלו להתוכנן לקימי וחבריו

ד"א לג'ק עשו ניתוח תוספתן, ואחרי יום הוא כבר אוכל, בתור רופא הוא צריך לדעת שאסור לאכול איזה יומיים אחרי הניתוח הזה :\

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://gyous.djsgoa.co.il/forum/sign/gal.php?start_date=4/12/2007&end_date=29/07/2010&-=.jpg]

ישן 10-05-2008, 00:19
  Lance Lance אינו מחובר  

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי Mithrandir21 שמתחילה ב "אוקיי, דבר ראשון, אל תעשה..."

מה?.. למה שיכור...? אני אולי לא מצליח לנסח דברים נכון, מה שהכוונה שלי מהתחלה היתה
זה שווידמור ובן מכירים ושווידמור מעולם לא היה על האי לכן הוא מנסה למצוא אותו (שנינו מסכימים על זה).

ההבדל ביננו זה שאתה אומר שהוא הכיר את ווידמור רק באמצעות קריאה עליו,
ואני אומר שמהדיאלוג שלהם בלונדון - אין מצב שהם לא הכירו לפני כן איכשהוא,
הרי תקשיב לדיאלוג בינהם - דיאלוג של 2 מכרים - ואגב החוקים ששונו (קשור לספר החוקים שריצ'רד מראה ללוק הילד?..)

עכשיו לא יצא לי לשמוע את הפודקאסט, אני בדיוק מתכוון להאזין לו אוטוטו,
בפודקאסט הם רומזים שבן ווידמור לא הכירו מקודם? או שוידמור לא היה על האי?
כי אני מעולם לא טענתי שהוא כן היה על האי (זה לא הגיוני גם, כי הוא שנים מחפש אותו)

נערך לאחרונה ע"י Lance בתאריך 10-05-2008 בשעה 00:24. סיבה: עליית מחירי הדלק
ישן 09-05-2008, 17:54

אז מה היה לנו היום? נקודות למחשבה מהפרק
בתגובה להודעה מספר 57 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "פרק מעניין דווקא, נגמר..."

- הרופא חי - או שבעצם לא? רמזים שיש הבדלי זמן בין האי לבין מחוצה לו כבר קיימים מאז תחילת העונה בערך. אבל מה שנרמז זה שדווקא האי מפגר בזמן - כלומר קורים בו דברים אחרי שהם קורים בחוץ (הניסוי של פארדיי עם החבילה או מה שזה לא יהיה מהספינה) - אבל עכשיו אנחנו רואים שקודם כול הגופה שלו הופיעה באי ורק אז הוא מת גם מחוץ לאי. אולי הבדלי הזמן תלויים בזווית הכניסה לאי - אותו כיוון 305 שצריך להיכנס/לצאת איתו והדוקטור מן הסתם נסחף בזרמים אז אולי...

- ברוך שובך ריצ'ארד. איזה מזל שביטלו את קיין (נסטור קרבונל המגלם את ריצ'ארד השתתף שם, למרות שכבנראה זה לא היה מכשול).

- ושלום מת'יו אבדון. מישהו עוד מתחיל לחשוב שאולי הוא וגם ריצ'ארד הם ישויות המייצגות את האי. הם מחפשות הצלה ומנסים למצוא אותה אצל לוק?

- אני מקווה שכולם שמו לב לתמונה שג'ון צייר כשהיה ילד - מאוד מזכירה סמוקי כמובן, וגם ללוקר שלו - ג'רנימו ג'קסון שראינו תקליטים שלהם בצוהר): תמונות מעניינות.

- אפרופו תמונות, שימו לב למשהו מהפרק הקודם (משהו מעניין)

- המבחן של ריצ'ארד ללוק - האם הוא בא לבחון את כול הקטע איש אמונה, איש מדע. לוק בחר להיות השורד/הצייד שזה לא מתאים להם?

- המכשיר שקימי לבש על היד - אז חוץ מפצצה, יש טענות שאומרות שזה מגן אלקטרומגנטי - בשביל למנוע מסמוקי להתקרב, מעניין...

- גם לי נראה שלהזיז את האי הכוונה היא בקו הזמן. מעניין איך עושים את זה...

- וחייבים לציין את הסצנה בסוף, בין הארלי לבן עם החטיף. פשוט גאוני. ממש ממש ממש אהבתי. איזה פרצוף בן עשה לו, חחחחח. היה גם מצחיק אם הוא היה דוחף הכול לפה ואומר לו בפה מלא: "לך תזד...".

לסיכום, פרק מצויין. מתקרבים כבר לסיום העונה למרבה הצער.

נערך לאחרונה ע"י Mithrandir21 בתאריך 09-05-2008 בשעה 17:56.
ישן 10-05-2008, 00:02
  Lance Lance אינו מחובר  

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 58 שנכתבה על ידי Mithrandir21 שמתחילה ב "אז מה היה לנו היום? נקודות למחשבה מהפרק"

סיכום יפה, והנה עוד כמה דברים שצריך לשאול בהזדמנות זו:

אם ריצ'ארד לא מזדקן אף פעם, האם הוא אנושי? האם "המקומיים" (בניגוד לאנשי דאמה) חיים חיי נצח

להזיז את האי? האם זה כל כך לא הגיוני - לא בטוח, כל מי שמכיר את סיפורי משולש ברמודה יכול להבין
את העקרון, ההבדל הוא שכאן ישנה דרך שלוט באנרגיה שמעבירה מולקולות פיזיות מנקודת ציון אחת לאחרת.

מה קרה לקלייר? קלייר נראת כאילו עברה שטיפת מח רצינית או משהו בסגנון (אני חושב שהיא בכלל מתה).

כל פרק צובר יותר שאלות מתשובות, ולא נשאר לנו אלא להמשיך ולצפות לפרקים הבאים

ואם אפשר לסכם את גדולתו של הפרק הזה, זה יהיה במשפט: He wants us to move the island
*כינורות מתח....*
פאווווווו....
LOST

נ.ב - ראיתם את הפאקיייינג טריילר לפרק 12 (מהטרילוגיה שמסיימת את העונה),
אני חושב שהוא הולך לשבור שיאי רייטינג! אני לא יודע איך אני יעביר שבוע שלם עכשיו

נערך לאחרונה ע"י Lance בתאריך 10-05-2008 בשעה 00:22. סיבה: צניחה לא מבוקרת על צופים תמימים בחוף ירושלים
ישן 10-05-2008, 00:27

בתגובה להודעה מספר 69 שנכתבה על ידי adian שמתחילה ב "פרק 11: פרק נחמד, מעניין....."

עדי, קלייר כמו שזה נראה כרגע נלקחה ע"י האי. אם יצא לך לראות את הטריילר לפרק הקודם או זה שלפניו בעצם, נאמר שהאי הולך לקחת קורבן לעצמו. בהנחה שזאת קלייר, מי שלקח אותה זה כריסטיאן, ולכן רבים טוענים שהיא מתה כבר בפיצוץ של הבית ב4x09. אני חושב שג'ייקוב זאת ישות שהיא למעשה האי והיא כול פעם מגולמת בגוף אחר או כמה בבת אחת, פעם כריסטיאן, ריצ'רד, הוראס, ועכשיו אולי גם קלייר. זה הקישור לעולם החיצוני.
אני חושב שהאפתיות הגמורה שלהם זה הסבר למצב. לכן קלייר כבר לא בתמונה. ואם תראי בקישור ליוטיוב את הטריילר לשבוע הבא, תראי כבר אישור די גדול לזה.

ישן 10-05-2008, 01:08

בתגובה להודעה מספר 71 שנכתבה על ידי adian שמתחילה ב "תיאוריה מעניינת, שגם נשמעת..."

זה בדיוק מה שאני אומר, הם מנסים לכוון אותו להגיע לאי ולהציל אותו מאז שהיה ילד. הם מן הסתם עובדים ביחד. זו נקודה מעניינת כי היה נראה שמת'יו אבדון עובד עבור ווידמור - הוא גייס את המשלחת. אבל מצד שני אולי הוא בכלל סוכן כפול. אולי ריצ'רד סוכן כפול? זה יותר מדי בשבילי...
זה נראה כאילו ריצ'רד ידע וגם מת'יו אבדון ידע שהמטוס יתרסק כשהוא עוד אמר לו לצאת לטרק הזה. יכול להיות שריצ'רד באמת לא היה מרוצה בבחירה בסכין - אולי כמו שאמרתי הוא ציפה שהוא יבחר בספר החוקים (איש אמונה), אבל בסופו של דבר זה עבד לטובתם כשהוא מתגלה כאיש אמונה.

ישן 10-05-2008, 06:45
צלמית המשתמש של netaneldj
  netaneldj netaneldj אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.05.06
Facebook profile
אני היחידי ששם לב לטוויסט בזמן?

את קוד המורס קיבל החייל כמה ימים אחרי שהם כביכול שלחו אותו, זה משכנע עד שאנחנו מגלים שבפרק הזה הדוקטור באמת בסדר.

מה שאפשר להסיק פה, זה לא הפרשי הזמנים בעלילה, אלא הפרשי הזמנים בשידור.

פשוט שידרו את העתיד לפני ששידרו את העבר, התסריטאים יצרו אשליה כדי לבלבל אותנו שהאי נמצא בעבר, עכשיו אנחנו יודעים שזה הפוך.

ז"א זה היה סדר הפעולות:

// הווה - בעולם האמיתי
1. החייל מקבל קוד מורס מוזר מהעתיד.
2. הדוקטור מת
// עתיד - באי
3. הדוקטור מגיע לחוף
4. האנשים על האי שולחים את קוד המורס לעבר.

עוד כמה דברים ששמתי לב אליהם, החפצים שהיו מוצבים בפני ג'ון לוק כשהיה ילד:
ספר החוקים - היה של אקו
חוברת הקומיקס - הייתה החוברת שוולט קרא באי
שאר הדברים לא הופיעו בעתיד, ובאמת אותם ג'ון לוק בחר כי הם היו שלו.
ישן 10-05-2008, 18:08

***התיאוריה המורחבת שלי***

אז ככה זה הולך:
ג'ייקוב, ריצ'ארד, הוראס, כריסטיאן ועכשיו קלייר, הם כולם למעשה התגלמויות של האי. הם האי שמואנש דרך כמה אנשים בנפרד או בו זמנית, זה לא ממש משנה - וזאת כדי להראות לאנשים את כוחותיו. תחשבו על זה.
אפשר לראות שבן מעולם לא דיבר/מדבר על האחרים שציינתי מלבד ג'ייקוב. הוא רואה את כולם כג'ייקוב. אולי זה השם שהוא נתן לאי. אולי אין כזה ממש בנאדם שקוראים לו ג'ייקוב, למרות שזה לא ממש מסביר את האדם שראינו בפרק 20 בעונה שעברה, זה שאמר ללוק Help Me
אבל אולי זו רק עוד התגלמות של האי. כשבן מבין שללוק היה חלום הוא אפילו לא שואל מה מו מי, הוא מבין לבד שג'ייקוב מאותת לו, אפילו שזה היה הוראס ולא ג'ייקוב, כי שוב, מבחינתו ג'ייקוב הוא המנהל הראשי - הוא הישות, האי למעשה.
האי מאבד את כוחותיו. מי יודע למה. אולי ההתקפה של סמוקי על שוורצ-קימי רוקנה לו את הכוח, אולי השדה האל"מ מתאדה, זה לא ממש משנה. האי צריך כוח, והוא מוצא אותו בקלייר. אז הוא לוקח אותה לעצמו (ראיתם את הטריילר לפרק 9, או 10, אני לא זוכר). אולי היא מתה כבר בהתפוצצות הצריף שלי בכפר דארמה, אולי זה שהיא אמא אומר שיש לה איזשהו כוח פנימי שאותו האי צריך לעצמו ולכן לקח אותה.
מה דעתכם?

ישן 11-05-2008, 18:20
  Lance Lance אינו מחובר  

Facebook profile
קטעים אי אפשר לעקוב לגמרי אחרי הסידרה בלי עזרה מבחוץ
בתגובה להודעה מספר 86 שנכתבה על ידי priest שמתחילה ב "אני לא מבין איך אתם עוקבים..."

לכן רצוי לשמוע את הפודקאסטים (במיוחד הלא רשמי כי הוא ממש מתמצת את אירועי הפרק),
הרשמי לעומת זאת במקום לסכם, יותר יעיל כטיפים ורמזים על דברים לא מובנים שהיו או שיהיו,
בנוסף רצוי לבקר מדי פעם ב LOSTPEDIA, במיוחד כשיש דמות ישנה מהעבר שחוזרת או פלאשבקים,
גם כן ה LOSTEGGS מאפשר להתעמק בצילומי מסך ולדון עליהם, זה ממש ממש מקשר פינות באופן שלא להאמין.

הסידרה הזו היא כל כך היסטורית וחסרת תקדים בסגנון שלה וכל כך גאונית
שהמידע העצום שמתפרס על כל העונות, מקושר אחד לשני בצורה שקשה למעקב בלי עזרה,
אני למשל רואה כל שבוע את הפרק פעמיים, פעם בלי תרגום ופעם שניה עם תרגום...

זהו חביבי, רוצה להבין? קפוץ למים ותתחיל לשחות
ישן 14-05-2008, 19:16

אחרי צפייה בפרק 11

1. אני צריך שמישהו יזכיר לי ממה מת אבא של ג'ק.

2. נראה לי שהתפקיד של אהרון בעתיד יהיה להחליף את ג'ון כפי שג'ון נועד להחליף את בן ובן נועד להחליף את ווידמור.

3. אני חושב שהבקתה היא סוג של מטאפורה לאי וכמו שהבקתה יכולה להעלם ולהימצא במיקומה החדש ע"י אנשים נבחרים כך גם האי יכול.

מה שהורג אותי זה שבסוף עונה 3, ב FF של ג'ק, מצד אחד יש לו בדירה הרבה מפות, מה שמעיד על זה שהוא מנסה למצוא את האי בצורה מאוד מעשית (חישובים וסירטוטים) ומצד שני הוא מספר לקייט באותו פרק שהוא נוהג לטוס הרבה מתוך תקווה שהוא יגיע בטעות לאי. זה נוגד אחד את השני. אוווף...

ישן 15-05-2008, 19:24

בתגובה להודעה מספר 100 שנכתבה על ידי Mithrandir21 שמתחילה ב "אהבתי את נקודה מס' 2 שלך,..."

אני בבעיה... לא ראיתי את זהות בדויה ואני כל הזמן מחכה לתפוס את הנקודה בה יתחילו שידורים חוזרים מההתחלה.

אני אגיד לך מה MITH, בעונה 3 לא דמיינו שבעונה 4 ווידמור מוצא את האי (אנחנו עדיין לא יודעים איך ומתי הוא מצא את האי אגב) ושולח לשם ספינה ונוצר שם הבלאגן שקיים שם עכשיו בדיוק כמו שבעונה 1 לא דמיינו בכלל את הדברים שגילינו בעונה 2 ובעיקר בחצי השני של עונה 3 על יוזמת דארמה והיום אנחנו מתייחסים לזה כמובן מאליו - מה שאני בא להגיד זה שעד הפרק האחרון של העונה האחרונה כל העולם עוד יכול להתהפך ואפילו עד סוף עונה 5 יכולים להאכיל אותנו בכאלה סיפורים שכל מה שקורה עכשיו יהפוך להיסטוריה כמו שהמון דברים מרעישים בעבר הפכו מ"וואו!" לחדשות של אתמול.

ישן 16-05-2008, 07:57

בתגובה להודעה מספר 102 שנכתבה על ידי Mithrandir21 שמתחילה ב "זה קורה המון, פשוט שים לב טוב..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Mithrandir21
עובדים בשביל ווידמור ופשוט דיווחו גם לו.

לא יודע... זה נראה לי פשוט מידי... אם הצוות של פנלופי באמת מצאו את האי כמו שדיווחו לה (ולווידמור לטענתך) למה רק המשלחת של ווידמור הגיע לאי? ראינו את פני סה"כ מעט בזמן האחרון:
1. כשדיווחו לה שמצאו את האי.
2. כשצ'ארלי דיבר איתה מתחנת המראה.
3. בקפיצה לעבר של דזמונד ובאותו פרק בהווה כשהיא ענתה לטלפון (כשהייתה "הקבוע" שלו).

למה כשדזמונד מדבר איתה מהספינה של ווידמור היא נמצאת בדירה שלה ומלפי איך שהיא מדברת אפשר להבין שאין לה שמץ של מושג איפה הוא ?! הרי ראינו שהצוות שלה דיווח לה שהאי נמצא כשנפלטה האלקטרומגנטיות מהאי. לפי הכרונולוגיה של הסדרה היא כבר הייתה אמורה למצוא את האי כמו שאבא שלה מצא אותו אז מה היא עושה בדירה שלה וקלולס לגמרי לגבי המיקום של האי ? משהו פה מוזר.

ישן 16-05-2008, 17:16

סיכום שלי לפרק 12

אה, איזה תענוג, פשוט תענוג של פרק. זה היה ממש כמו אפוס, כל כך הרבה קורה בזמן כ"כ קצר יחסית (של הפרק אני מתכוון).
למרות זאת, לא היה בפרק אישהו חידוש, או פרט מידע קריטי חדש. אם לא מגיע על זה פרס לפרק, אני לא יודע מה כן.
עוד שאלתי את עצמי בהתחלה למה בן לא קרה ל"אחרים" האחרים ליזום מתקפה על הסחלב, אבל עכשיו אני כבר חושב שאולי הוא כבר עשה את זה והם בדרך לשם.
הקטע שסעיד ונאדיה נפגשים שוב היה פשוט מקסים.
שאלה: אם הארלי ראה את המספרים באוטו ואמר לאבא שלו שהרכב מקולל והוא לא רוצה לנסוע בו, למה הוא עושה זאת אחר-כך, זוכרים בפרק הראשון לעונה שהשוטרים תופסים אותו? זה אוטו הרכב. אני רוצה להאמין שהוא לא סתם שכח מזה.
שאלה: יש לי הרגשה שזה לא מספיק לשנות את כול הרישומים הרפואיים בשביל לנסות להציג כלפי חוץ שקייט הייתה בהריון לפני האי - כמו שהעיתונאי רמז + העובדה שאמא של קלייר יודעת שהתינוק שקייט מחזיקה בו הוא הנכד שלה (איכשהו, זו גם שאלה בפני עצמה, איך היא יודעת?) וכך בעצם זה יהיה קל מאוד לגלות שמשהו מסריח בסיפור של לפחות קייט.
ועוד משהו: נראה שלאושיאניק אין קשר עם ווידמור או שהכסף שהם קיבלו זה דמי שתיקה. ג'ק חיכה שהנציגה תחזור חזרה לתא הטייס בשביל לדבר עם השאר על מה שקרה. נקודה למחשבה. נכון שאם יש משהו סודי לא סביר שהמנהלים של אושיאניק יגידו לה על זה משהו, אבל ג'ק לא יודע את זה, נכון?
ולנושא אחר לגמרי: ב-ABC מאשרים שעונה 5 תעלה בינואר 2009.

נערך לאחרונה ע"י Mithrandir21 בתאריך 16-05-2008 בשעה 17:36.
ישן 17-05-2008, 16:44

בתגובה להודעה מספר 120 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "אם ככה אז אתה לא מכיר..."

אז ככה. גם הפינאלה של עונה 3 הוגדר כשעתיים, ואם תבדוק אתה תראה שזה האורך שלו בערך, כשעה 23 דקות (2 הפרקים יחד).
אתה תראה שזה גם יהיה האורך של זה, וכן, 40 דקות פרסומות זה לא כזה הזוי. תחשוב שפרק רגיל האורך הנקי שלו הוא כ-42 דקות. זמן הטלוויזיה הוא שעה, כלומר כ-18 דקות פרסומות. בפרק כפול, גם זמן הפרסומות כפול, כלומר 36 דקות, כמעט 40 דקות.
ומה שהטריילר אומר בבירור זה שהם מגיעים, או לפחות מנסים להגיע לספינה, זה הכול, זאת עוד לא הצלה. כשאני מדבר על ההצלה אני מתכוון למטוס עם הנציגה של אושיאניק שראינו ב-FF בתחילת הפרק.

ישן 24-05-2008, 10:48

בתגובה להודעה מספר 154 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "לא נראה לי... אבל זה בסדר מי..."

למה זה יכול להיות מייקל זה ברור - כולם שונאים אותו על מה שקרה ולכן אף אחד לא בא להלווייה.
אבל למה ג'ין? אני חושב שהפרצוף של סאן אחרי שהיא נשאלת על בעלה במסיבת עיתונאים בפרק 12 ואיך שהיא מסתכלת על ג'ק, זה סימן שג'ין נשאר על האי ולא מת.
יש משהו שהרבה אנשים מפספים - הסצנה הזאת של ההלווייה שג'ק הולך אליה בפינאלה של עונה 3 היא בנקודת זמן עתידית מאוד - הכי עתידית מבין כול ה-FFים שראינו עד עכשיו. הסימן לזה דרך אגב, הוא מאוד פשוט - הזקן של ג'ק. מכאן אפשר להסיק שהבן אדם בארון הוא:
1. מישהו חדש שעוד לא הכרנו ואינו קשור, לפחות לא באופן ישיר לאי.
2. סעיד, בניגוד לשאר ה-5 (הרי השאר חיים ולא מתאימים, ג'ק וקייט מופיעים בפינאלה 3, והיא חוזרת הביתה לאהרון, הארלי גדול מדי, סאן לא באיזור בכלל).
3. מישהו שניצל מהאי אך לא חלק מהאושיאניק 6, וזה גם יכולך להשתלב עם סעיף 1, אז מייקל יכולה להיות אפשרות.

ישן 30-05-2008, 18:41

מה, זהו? רק אני ודן ראינו?

אז קודם כול:
וואווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווו וווווווווווווו!!!!!!
איזה סיומת בלתי נתפסת, זה פשוט מדהים.
הראשים של קרלטון קיוז ודיימון לינדלוף, תסריטאי הפרק וכמעט כול העונה, והאנשים שכרגע מנהלים את הסדרה, זה פשוט הרי געש של גאונות תסריטאית שלא מפסיקים להתפרץ. מה שהם עושים זה כמו לקחת תכשיט של 24 קאראט ולהגיד '"זה לא מספיק טוב לנו'", ועושים ממנו 36 קאראט.
אב למרות זאת, הפרק לכשעצמו לא היה כזה בשמיים, אבל אולי הסיבה שאני רואה את זה ככה, זה בגלל שהרגעים הגדולים שלו פשוט מאפילים ברמה מטאורית על כול מה שלא '"גדול'" בו.
זה לא קרה רק בגלל שרואים את
זהירות - ספויילר!
בארון המתים בסוף, אלא גם הפיצוץ של הספינה שהיה לא צפוי בטירוף, והקוצב לב של קימי.
ואולי הרגע השני הכי גדול בפרק אחרי הסיומת: ההיעלמות של האי.
תשמעו, אני פשוט ישבתי ובהיתי באימה במסך, אפילו ביותר אימה מהפרצוף של סאן. זה היה פשוט בלתי נתפס, האי פשוט נבלע תוך האוקיינוס.

נערך לאחרונה ע"י Mithrandir21 בתאריך 30-05-2008 בשעה 18:43.
ישן 30-05-2008, 19:08

סיכום הפרק - עובדות / מחשבות / שאלות / נקודות למחשבה ועוד...

****************************זהירות ספויילרים למי שעדיין לא ראה **********************************
איזו עונה גדולה. איזה אושר אחרי הצפייה בפינאלה.
איזה ביאוס תחת שצריך לחכות 8 חודשים.
אז בואו נסכם:
* יצאתי טמבל. הייתי בטוח לא תהיה פה התעסקות במסע בזמן, אבל מסתבר שטעיתי ובגדול. אבודים משתמשת במוטיב הנדוש ביותר בז'אנר המד"ב אבל עושים זאת בסופר סטייל וחן. בלי יותר מדי להסביר הגיון או לא הגיון (לפחות בשלב זה).
* אז אפשר לנחש ולומר שהאי הוזז בזמן. השאלה היא למה?
הרי בפרק 11 כשלוק יצא מהבקתה של ג'ייקוב הוא אמר שצריך להזיז את האי בגלל האיום שיש עליו מצד קימי וחבריו, נכון? אבל קימי מת וככה גם החברים שלו. אם כך בשביל מה בן עשה את זה? האם המחשבה היא שעכשיו כשקימי מת, ווידמור יגלה את זה במהרה וישלח צוות נוסף, או שהוא בעצמו ינסה להגיע? לא ברור.
* אז ג'ין כן מת, כנראה. האם סאן עדיין בהלם מהאירוע שבפרק הקודם היא הייתה הססנית בתשובה מה קרה לו כאילו כביכול הוא לא מת? אולי היא לא מאמינה שזה מה שקרה? אולי. לפחות מייקל פדה את עצמו.
* משהו שבטח מרביתכם לא שמתם לב אליו - שארלוט נולדה על האי. איך, למה, מי ומו, המשך יבוא...
* מעניין מה יקרה לדניאל. בפעם האחרונה שאנחנו רואים אותו הוא בסירת ההצלה. ממש לא הייתי רוצה שכול העניין של הקבוע פשוט יילך לזבל.
* שמתם לב שהאדם ברכב שאותו סעיד חיסל בא להגיד לו שהשעה היא 8:15?
* מעניין אותי לדעת איך תינוק מסכן בן כמה חודשים בודדים מצליח לשרוד התרסקות מסוק בים? אבל היי, למה תינוק, מה לגבי כול השאר?
* אולי השאלה הכי גדולה שלי בפרק, אופס, בעצם לו, אבל השנייה הכי גדולה:
מה בדיוק ג'ק אמר לפני בספינה שלה? אתם רוצים להגיד לי שאף אחד מהם לא מודע לזה שווידמור עומד מאחורי כול העניין? למיטב זכרוני לפחות דזמונד היה עד לשיחה עם הקפטן בספינת המשא שאמר שהוא עובד עבור ווידמור, ומייקל קיבל את המידע מטום שווידמור הוא זה שששתל את המטוס בקרקעית. אתם רוצים להגיד לי שדזמונד לא סיפר את זה לאף אחד? לא יכול להיות שהוא אמר לה משהו על זה. אי אפשר להיות פשוט בסדר אחרי קבלת מידע כזה. הם לא היו סתם הולכים כאילו כלום לא קרה.
* והשאלה, התעלומה הגדולה שמחכה לנו בעונה הבאה, מלבד כול העניין של החזרה לאי, היא איך, למה ומתי לוק חזר מהאי, ומה לעזאזל גרם לו להתאבד?
רות סוף.

ישן 31-05-2008, 02:18

זה שהארלי אמר לא שולל את זה
בתגובה להודעה מספר 202 שנכתבה על ידי DanDS שמתחילה ב "האי זז בזמן?"

זה שהוא נעלם לא בהכרח אומר שהוא זז גם במרחב.
בסופו של דבר, אנחנו לא יודעים מה קרה ב-100 אחוז.
לגבי ג'ין, אתה מתכוון שכריסטיאן, אבא של ג'ק, התגלה למייקל, ולא לג'ין.
אבל זה בדיוק היה העניין: מייקל רצה למות, בשביל זה הוא חבר לבן והסתנן לספינה, הוא רצה לכפר על מה שעשה, ובגלל זה כריסטיאן אומר לו '"אתה יכול לעזוב עכשיו'" - כלומר, אתה יכול למות בשקט עכשיו כי עשית את העבודה שלך.
השיחה של ג'ק עם קייט ליד השדה תעופה מתרחשת לפני כן. ג'ק רצה לחזור לאי בלי קשר למה שבן רוצה ממנו. לג'ק יש ייסורי מצפון בגלל שהוא השאיר אנשים מאחור ורוצה להציל אותם. לבן בטח יש איזה תוכנית נסתרת והוא קופץ על המציאה. זה לא שאכפת לו מאלה שנשארו שם, כמו שלא היה אכפת לו להרוג את קימי ובכך להפעיל את הפצצה על הספינה.

ישן 30-05-2008, 21:27

עוד כמה דברים מדהימים מהפרק שאולי לא שמתם לב אליהם! חובה לקרוא!

דרך אגב, הפורטוגזי בספינה של פני שקורא לה הוא הנריק, שאם השם הזה לא אומר לכם כלום, אני רק יגיד שהוא אחד מה-2 שהיו בתחנת הקוטב מהפינאלה של עונה 2 שמצאו את החריגה לאחר שהצוהר התפוצץ ואז התקשרו לפני.
עוד נקודה: הרי דזמונד בעונה שעברה שהוא חזה את העתיד אמר שהוא רואה את קלייר עולה על המטוס, נכון? איך זה מסתדר עם זה שהיא מתה?
עוד: שימו לב מה אומר הקול בטלפון אליו עונה קייט (תריצו את קטע הוידיאו): י'אבאלה!!!!
עוד אתר חובה בשביל הפרק: וואוויווה!
הסצנה המלאה שצולמה של מסיבת העיתונאים בפרק הקודם: לא משהו, אבל נחמד
וגם: שתי סיומות אלטרנטיביות לפרק: הזוי למדי

ישן 31-05-2008, 00:19
  Lance Lance אינו מחובר  

Facebook profile
אוקיי - אז ככה (זהירות: לא משתמש בתגית ספוילר, יש אזהרה בכותרת)

-

קודם כל MITH אחינו, שתהיה לי בריא, שתה קצת מים אתה בהיפר מטורף

אה ו....

ציטוט:
* משהו שבטח מרביתכם לא שמתם לב אליו - שארלוט נולדה על האי. איך, למה, מי ומו, המשך יבוא...

למה לזלזל לאנשים באינטילגנציה
כל מי ששרד את ה 4 עונות האלה ולא התנתק מהסדרה, הרוויח ביושר את הקרדיט להבין את זה לבד.

טוווווווף, לעניינו:
אני שמח שלא התפתתי לראות את זה הבוקר, היה הרבה יותר כיף ככה,
אבל גם כמו MITH אני לא מאלה שנפלו מהכסא, כנראה הציפיות היו להרים וגבעות,
אבל כמובן יש עוד 2 עונות שצריך לשמור גם להן את השוקים וההפתעות המענגות האלה.

כן היה פרק נהדר ומאוד מספק אבל לא "מפעיר פה" מה שנקרא,
היו קטעים שעוררו את התיאבון בתחנת האורכיד כמו למה תחתית האי קפואה,
מי בנה את הידית שמסובבת את האי למיקום אחר ואיך זה קורה בפועל (צריך להזכיר לעצמי לגגל על אנרגיה שלילית)

מעבר לזה הסוף באמת היה מפתיע, "ג'רמי" ידידנו מופיע פתאום בארון מתים,
לא רוצה לקלקל לאף אחד את העונה הבאה אבל קחו בחשבון 2 אלמנטים מעניינים:

1. הגופות המזוייפות במטוס הדמה של ווידמור
2. ל"ג'רמי" ששוכב לו בנחת בארון מתים אין צלקת!

כינורות מתח........................................POW!

-LOST-

עכשיו נשאר לנו לראות משהו באמת מאתגר אינטלקטואלית, כמו "חשופים".... איזה דיכאון
ישן 31-05-2008, 02:28

בתגובה להודעה מספר 214 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "אוקיי - אז ככה (זהירות: לא משתמש בתגית ספוילר, יש אזהרה בכותרת)"

נגמר לי הריטלין, נו מה אני אעשה?
הפרט הזה היה שולי לעומת כול מיני דברים גדולים אחרים שהיו בפרק, זה מה שהתכוונתי.
עוד נקודה למחשבה: האם שארלוט היא אנני, הילדה החברה של בן? צעירה מדי, נכון?
לא הבנתי את 2 האלמנטים. הראשון: נו ידוע, אז מה? לגבי השני: איזה צלקת? אנחנו לא מדברים על הירייה של בן מפרק 20 בעונה שעברה, נכון? זה בכלל לא באיזור.
דרך אגב, הסבר פשוט למה הארון קטן יחסית לגובה שלו (לפחות כשראינו אותו בפינאלה של העונה שעברה) - לדעתי פשוט הורידו לו את הרגליים, רי גם ככה הם לא בשימוש מחוץ לאי, נכון?
ולמי ששאל פה אם מתכננים עונה שלמה בלי לוק, אני רק אזכיר שמה שראינו בסוף הפרק זה 3 שנים קדימה בעתיד, זאת אומרת שנראה אותו בהווה.

ישן 31-05-2008, 02:52
  Lance Lance אינו מחובר  

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 215 שנכתבה על ידי Mithrandir21 שמתחילה ב "נגמר לי הריטלין, נו מה אני..."

שארלוט באה לחפש את בן, והיא יודעת בדיוק מי הוא - ככה שאם היא היתה אנני היתה התייחסות לכך בהתנהגות שלה,
וזה מבלי להכנס לעובדה שהיא לא דומה לילדה ששיחקה את אנני, יש לה מבטא שלילדה לא היה, וכן היא צעירה מדי

ציטוט:
לא הבנתי את 2 האלמנטים. הראשון: נו ידוע, אז מה? לגבי השני: איזה צלקת? אנחנו לא מדברים על הירייה של בן מפרק 20 בעונה שעברה, נכון? זה בכלל לא באיזור.1

לגבי הראשון, זה להזכיר לך שווידמור כבר מנוסה בלזייף גופות,
לגבי השני, הכוונה לצלקת המפורסמת בעין, הצלקת הזו לא קיימת בגופה,
כמו שהטבעת נישואין לא היתה קיימת בגופה של הטייס מתחת למים (סתם חומר למחשבה..)

ציטוט:
דרך אגב, הסבר פשוט למה הארון קטן יחסית לגובה שלו (לפחות כשראינו אותו בפינאלה של העונה שעברה) - לדעתי פשוט הורידו לו את הרגליים, רי גם ככה הם לא בשימוש מחוץ לאי, נכון?

LOL הרגת אותי

מתי ראית שמנסרים לגופה רגליים רק בגלל שהיא לא השתמשה בהם בחיים,
מה כאילו בן אדם שכן השתמש ברגליים שלו - צריך אותם בעולם הבא?...

נו הקיצר, איפה טריילר לעונה הבאה,לא יצא?
ישן 31-05-2008, 16:00

בקשר ל-2 האלמנטים
בתגובה להודעה מספר 216 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "שארלוט באה לחפש את בן, והיא..."

1. לא נראה לי שזו גופה מזוייפת. נראה לי שמעורב פה קצת יותר ברמת הזיהוי. חוץ מזה, העובדה שלגופת הטייס אין טבעת נישואים מצביעה על זה שווידמור פשוט פיספס. אני חייב להוסיף ולהגיד שזה בכלל לא נראה כמו הטייס האמיתי שרואים בתמונה בחדשות.
2. יש איזשהי צלקת בעין ימין - רואים את זה גם אחרי האיפור.

לגבי לוק והרגליים, המשפט האחרון היה סתם בדיחה. לא אמרתי שנסרו לו את הרגליים.
הכוונה שלי היא שיש סיבה שהארון, לפחות כפי שהוא נראה בפינאלה של עונה 3, נראה קטן. ובהתחשב בזה שלוק הוא לא נמוך, לדעתי מעורב בעניין משהו ברגליים שלו, וחייב להיות לזה קשר אם העובדה שהוא נכה (לפחות מחוץ לאי).

ישן 01-06-2008, 22:36

בתגובה להודעה מספר 230 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "בסדר גם אם הוא לא דברן גדול,..."

כן. הם היו תוצאה של המעבר בשדה הא"מ שבין האי לבין מחוצה לו.
וחוץ מזה, דניאל אמר לו שהוא צריך למצוא את העוגן - "הקבוע" מה שנקרא לו כדי שיוכל לחזור ולהיאחז במציאות.
ברגע שהוא עשה את התיקון בזמן ע"י כך שהוא בא ל-פני בעבר ואמר לה את מה שאמר, ועשה את השיחת טלפון על הספינה - הוא קישר את עצמו חזרה למציאות ולכן ההתקפים, או הקפיצות בתודעה, פסקו. לעומתו, מינקובסקי, לא מצא עוגן ולכן התודעה שלו המשיכה לקפוץ עד שהוא השתגע ומת.
התודעה שלו נשארת במצב דומה לדעתי - למרות שעכשיו כשאני חושב על זה - לפני שג'ק ודזמונד נפרדו ג'ק אמר לו: See you in another life brother, שזה משהו שהוא אמר לפני כן, אבל מצד שני יכול להיות שזה היה משפט שכבר יצא לו להגיד לפני כן.

ישן 03-06-2008, 16:54

בתגובה להודעה מספר 251 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "שיט איך פספסתי את זה?... :)"

מה, לא ראיתם את זה עדיין? סליחה, אני מתנשא.
בכול אופן, מה אתם מתרגשים? זאת בסה"כ פרשנות של מישהו.
אני לא אומר שזה לא נכון, אבל זה גם יכול להיות girlfriend, ואנחנו יודעים שיש את החברה הזאת שלו.
כמובן שזה בעייתי כי להגיד שיש לו חברה זה לא נותן סימן איך לחפש בעוד שאם יש לו בת, אפשר לחפש לפי השם פורד (ג'יימס פורד זה שמו האמיתי של סוייר). מצד שלישי, בפרק 10 ג'ק ורייט רבים בעניין אחרי שקייט מספרת לו שהיא עשתה משהו בשביל סוייר וג'ק אומר שהוא שמע אותה. אם מדובר על שיחת הטלפון הספיציפית שראינו באותו הפרק, הרי לא סביר שזאת הבת שלו כדי היא צריכה להיות ממש קטנה, קטנה מדי בשביל שתדבר עם קייט בטלפון כמו מה שנשמע כשיחת בנות.
חוץ מזה, ואם יש לו בת, נו אז מה?

ישן 03-06-2008, 18:50
  משתמש זכר Quick Quick אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.02.05
בן, לוק, ג'ייקוב ומה שביניהם

לא ברור לנו עדיין מיהו ומהו ג'ייקוב, אך כנראה שהוא "בחר" בבן להוביל את ה"עוינים". כנראה שהוא מעריך תכונות של מניפולטיביות, ואפילו ויתור על מוסר על מנת להגיע למטרה. באיזשהו שלב לג'ייקוב "נמאס" מבן וזה מתבטא בכך שהוא הפסיק לגונן עליו מבחינת הבריאות, אולי אפילו גרם לכך שיהיה לו סרטן, כסימן של הפסקת האמון ביניהם. גם ריצ'ארד, בתור תושב מקורי של האי, מאבד אמון בבן, כנראה במקביל או כתוצאה מאובדן האמון של ג'ייקוב בבן. לכן ריצ'רד מתחיל לפעול בעצמו לפי מה שהוא מוצא לנכון(עוזר ללוק) ייתכן שעוד אנשים מאבדים אמון, למשל, דני פיקט שלא ציית לבן. ג'ולייט בנוסף אמרה באחד הפרקים שהרבה רוצים שינוי.
כאשר ג'ון לוק התרסק על האי ג'ייקוב זיהה בלוק את התכונות שהוא מעריך: תחמנות, מניפולטיביות, וכו'. כדי שלוק יוכל בעתיד להפוך למנהיג של האחרים ג'ייקוב החזיר לו את השליטה ברגליו. ג'ייקוב יכול לבטל את השליטה הזו כשהוא רוצה (המוות של בון למשל- אבל עוד לא ידוע למה). יותר ויותר אנשים מהאחרים שומעים על לוק ומשערים שהוא המנהיג הבא בגלל ההבראה שלו שמהווה מבחינתם אות לאמון שג'ייקוב נותן באדם שמבריא. בגלל זה כשלוק מגיע האחרים מתרגשים ומסתכלים עליו בסוג של הערצה... זה מסביר איך במקביל לסרטן של בן האחרים מאבדים בו אמון. זה מסביר גם איך מיקאל אף פעם לא מת, הוא כנראה מאוד נאמן לג'ייקוב, זה גם מסביר את זה שריצ'רד לא מזדקן(בתור המקרה הכי קיצוני של גמול על ציות לג'ייקוב), ואת האמון המוחלט של כולם בכך שג'ייקוב קיים למרות שאיש לא ראה אותו חוץ מבן- הם רואים את היכולות של ג'ייקוב באופן יומיומי. יכול להיות שהדברים שלוק רואה בהם סימן לאורך התוכנית עד כה (חלומות, הזיות וכו') מקורם בג'ייקוב. כפי שבן מקבל מג'ייקוב הוראות אך רק הוא רואה אותו- שזו גם מעין הזיה. אם נפרש את זה שבן אומר שהוא "הביא" את האנשים לאי, כמו שלוק "הביא" את אנתוני קופר (בעזרת ה"קופסה" ) נמצא עוד יכולת שכנראה עברה מבן ללוק. האחר היחיד שאנחנו יודעים איך הגיע לאי חוץ מבן היא ג'ולייט, שאמנם הגיעה בדרך רגילה אך אחרי מקרה מוזר מאוד, שמתחבר עם על טבעי. בן מבין שלוק יחליף אותו ולכן מנסה להשפיל אותו (לטענת ריצ'רד) על ידי שהוא מצווה עליו להרוג את אביו- כפי שבן הרג את אביו. יכול להיות שכשבן הרג את אביו זו היתה הוראה מג'ייקוב כדי לראות אם הוא מתאים להנהגה, זה יסביר למה על סמך הכישלון של לוק בן קובע ש"הוא לא מי שחשבנו שהוא". כשלוק מגיע סוף סוף לראות את ג'ייקוב בן מופתע מכך שהוא לא רואה אותו- כנראה בן כבר היה בטוח שלוק יראה את ג'ייקוב, בתור המנהיג הבא. זה מחזיר לבן ביטחון עצמי. ג'ייקוב אומר ללוק: "עזור לי", כלומר עזור לי להפטר מבן או עזור לי במה שבן לא הצליח. כשבן מבין שלוק שמע את ג'ייקוב הוא מנסה להרוג את לוק.
סוף העונה ממש מדגים את הנפילה של בן סופית ממעמד של מנהיג למעמד מובס, כולם פחות או יותר מפרים פקודה שלו (ג'ולייט כ"שתולה", שתי הבחורות ב"מראה", אלכס, ויכול להיות שגם ריצ'רד). ריצ'רד, שלא סומך על בן ולעומת זאת סומך על לוק, כרגע מוביל את האחרים לאנשהו. לדעתי אחרי המפגש המוזר עם וולט, לוק חזר לג'ייקוב וקיבל ממנו הסברים ולכן ידע לנסות לעצור את השידור של ג'ק ונעמי.

לקוח מ-lostv
ישן 08-06-2008, 11:20

1. שארלוט לא נולדה באי. זה לא נאמר. מה שנאמר זה ששארלוט חזרה לאי. לפי דעתי, בפעם האחרונה שהיא הייתה באי היא הייתה לא יותר מעובר כי שארלוט היא ג'י יון ואני לא מיחס חשיבות לעובדה שהפנים שלה נראים (היום) מערביות.

2. אני רוצה לנחש שסוייר סיפר לקייט על מקום שבו הוא החביא כסף אבל זה נראה לי פשוט מדי.

3. סון מאשימה שני אנשים במוות של ג'ין: 1. את אבא שלה 2. את בן. אני מנחש שבגלל זה היא רוצה לעבוד עם ווידמור. בין הפיצוץ של הספינה להשתלטות שלה על העסק של אבא שלה, מישהו סיפר לה שבן הרג את קימי וגרם לפיצוץ. המישהו הזה יכול להיות רק אדם אחד: "ג'רמי בנת'ם" שהיה עד לארוע ועשה סבב שיחות עם שישיית אושיאניק לפני שהגיע ל"בית עלמין".

4. אחרי שראיתי איך האי נעלם פיתחתי ניחוש איך הגיע ספינת הסלע השחור לתוך האי: מישהו הזיז את האי בעבר והוא התממש בדיוק במקום בו עברה הספינה.

5. אם האי באמת מממש את עצמו בעזרת דמויות מהעבר של האנשים (אקו ראה את יאמי, ג'ק את כריסטיאן, ג'ון את וואלט...) למה דווקא כריסטיאן הופיע בפני מייקל על הספינה רגע לפני הפיצוץ??

6. הדברים שהכי מעצבנים אותי: לאורך העונה דחפו לנו שמי שנשאר על האי בחר לעשות את זה (ג'ק למשל אומר לקייט במריבה שהוא חזר וסוייר עשה את הבחירה שלו לא לחזור כשזה בולשיט! סוייר קפץ מהמסוק כדי להפחית את המשקל שלו ולא כי הוא החליט להישאר באי). היום כשאנחנו יודעים שכל החבר'ה נשארו על האי מתוך אונס (הספינה התפוצצה ובן הזיז את האי) ולא מתוך בחירה זה לא נראה לי הגיוני בכלל שהניצולים (שיודעים שהחברים שלהם תקועים איפשהו) פשוט החליטו להמשיך לחיות את החיים שלהם כשהם מתעלמים מהמצב של שאר האנשים. אפילו אם הם משקרים מהסיבה שג'ק העלה (להגן עליהם) זה עדיין לא מסביר איך הם לא מנסים בכוחות עצמם לחפש את האבודים האחרים. איך ג'ק יכול לפתוח מרפאה ולהמשיך את החיים שלו כשג'ולייט תקועה איפושהו? איך קייט יכולה להמשיך לחיות בפנאן כשהיא יודעת שסוייר, שהקריב את ההגעה שלו הביתה בשבילה ובשביל שאר הח'ברה במסוק, תקוע איפושהו?

ישן 08-06-2008, 12:51

מה המצב, צ'נדי? איפה היית, לא ראינו לא שמענו
בתגובה להודעה מספר 260 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "[size=3][font=Times New..."

תגיד, זזת בזמן שאתה רק מגיב עכשיו? חחחחח
ומה זה הגופן הזוועתי הזה, בעעעעעעע.
בקיצר, התייחסותי לדבריך: האם ראינו את אותו הפרק?
1. איך, איך, איך יכול להיות?
2. את הסרטון ביוטיוב כבר ראית?

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.י. למרות שאני חושב שזה קשור לחברה שלו.
3. את בן למה? היא מאשימה את ווידמור ואת אבא שלה. ואתה חושב שבן הרג את קימי בשביל שהספינה תתפוצץ? נו באמת, הוא הרג אותו בגלל שהוא הרג את אלכס, וזה לא עניין אותו הספינה. סאן רוצה לעשות עסקים עם ווידמור בשביל להרוס אותו מבפנים, יותר פשוט מזה לא יכול להיות.
תסביר לי את ההיגיון כאן: למה שהיא תרצה לעבוד עם ווידמור בעקבות זה שהיא חושבת (אם היא חושבת) שבן ואבא שלה אחראיים?
4. מעניין, אז לא רק את הסלע השחור אלא גם את הפסל עם 4 האצבעות.
5. אז מי אם לא כריסטיאן? זה לא ממש משנה במקרה של מייקל לדעתי.
6. דבר ראשון, צריך להבין שזוהי נקודת המבט של ג'ק. אולי מבחינתו הוא חושב שזה שכול אחד עשה מה שעשה זה מעיד על לא מספיק רצון לצאת ואולי זה גם סוג של גאווה מספיק שהוא מספיק אכפתי לעצמו שהצליח להינצל.
דבר שני: הם לא המשיכו לחיות את החיים שלהם, זאת הנקודה. ג'ק מתחיל להיות נרדף ע"י מה שקרה, והוא מרגיש עכשיו שהוא אחראי. וכך גם האחרים (הארלי רואה מתים, סעיד משתף פעולה עם בן, סאן מתגעגעת לג'ין, וקייט חולמת דברים ומקבלת שיחות טלפון).
אני חושב שנותר פה איזה מצב של ויתור מראש כשהם יודעים מול מי ומה הם עומדים - זה לא רק שווידמור הוא בן אדם חזק ובעל משאבים שיכול לחסל אותם אם לא יעשו הכול בשביל להתרחק ממנו ולא להיות מעורבים אלא גם שזה אולי קצת בעייתי למצוא את האי אחראי שהוא זז בזמן (כנראה) אז הם מוותרים מראש, אבל מה לעשות, עכשיו רגשות האשם והמוות של לוק הם כבר יותר מדי ומן הסתם עכשיו פני הדברים ישתנו).

ישן 08-06-2008, 15:48
צלמית המשתמש של קורנסון
  קורנסון קורנסון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.04.04
לגבי צמד האשמים של סאן
בתגובה להודעה מספר 262 שנכתבה על ידי Mithrandir21 שמתחילה ב "מה המצב, צ'נדי? איפה היית, לא ראינו לא שמענו"

זה לא יכול להיות בן ולו בגלל שכאשר אנחנו שומעים שהיא מאשימה שניים במותו של ג'ין (בשיחה שלה עם אבא שלה) היא עדין בהריון. בשלב הזה לא יכול להיות לה שום מושג שבן אחראי לפיצוץ מכיוון שלוק נפגש עם השישיה רק 3 שנים לאחר מאורעות פרק הסיום.

הבן אדם השני שסאן מאשימה במותו של ג'ין הוא ג'ק, בגלל שהוא סירב לחכות לו עם המסוק ולא חזר לאסוף אותו מן הספינה גם כאשר ג'ין עלה לסיפון. אתם יכולים לראות את זה לפי הדברים שג'ק אומר לבן בסצינת הסיום של הפרק. הוא מונה את הקשר האבוד שלו עם יתר ה Oceanic Six ואומר "Sun blames me for ..."

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:26

הדף נוצר ב 0.38 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר