לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-04-2008, 19:55
  dudi.vaknin dudi.vaknin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.05.07
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי DarkWing108 שמתחילה ב "אתה מפספס את הנקודה. אתה לוקח..."

אתה הוא זה שמפספס את הנקודה. המספרים הם לא העיקר. המאמר מציג דיעה לפיה חיינו מושפעים גם מצורת התגובה שלנו לאירועים הקורים לנו, ובאמצעות התגובות שלנו אנחנו משנים גם את חיינו - זה עיקר המאמר. כמה אחוזי השפעה - כנראה שיש דיעות שונות לגביהם, כמו לגבי הרבה דברים אחרים, אבל מה זה משנה?

כאמור, אופן התגובה שלנו יכול להשפיע על חיינו. המחבר מציע לעצור ולחשוב לפני שאנחנו מגיבים, ועל-ידי תגובה נכונה לשפר את המשך יומינו (או לפחות לא להרוס אותו). את העיצה הזו אני מאמץ לחיי, וזו כלל לא שאלה של נכון או לא נכון.

דבר נוסף: ראינו כי אין דיעה מוחלטת לגבי מספר אחוזי ההשפעה (שלוש דיעות עד עתה), ואתה מיד פוסק כי הדיעה הנכונה היא שמונים-עשרים. אשמח לדעת מהו הביסוס לטענה שלך.

נערך לאחרונה ע"י dudi.vaknin בתאריך 28-04-2008 בשעה 20:11.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-04-2008, 08:02
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
גרפיקה קודם כל אני מאוד שמחה שהבאת לנו את האתר הזה של
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי dudi.vaknin שמתחילה ב ""עיקרון חמישים-חמישים", מתוך האתר של ד"ר ברוך אליצור"

ד"ר ברוך אליצור. פעם קראתי ספר שלו על הרפייה עצמית שהגיעה עם קלטת הרפייה, ומאוד אהבתי את הספר. הוא הסביר על כל שיטות ההרפייה המוכרות לו, לא רק מה שקורה, אלא גם על הסכנות. מדיטציה לא מתאים לכל אחד, ולא כל שיטה מתאימה לכל אחד. זה תלוי במבנה הנפשי שלנו. בגלל הספר אני מאוד מעריכה אותו.
קראתי את המאמר ושוטטתי קצת באתר שלו וראיתי דברים אחרים. האמת, את הכתיבה שלו אני לא אוהבת, כי אני מרגישה שיש פחות מידי "בשר", אבל מה לעשות: לכל עיקרון פשוט, כדי להבין אותו ואת היישום שלו דרושות הרבה מילים והרבה דוגמאות, ולא רק נוסחאות פשוטות מצוטטות.
מצד שני, עד כמה שהעקרונות פשוטים, בשבילי - היישום שלהם תמיד מאיר עיניים. אולי בגלל שאני לא אדם מעשי אלא יותר תיאורטי, אז אני מתלהבת כשאני רואה יישום.
יש מה ללמוד לקחת משם אל החיים.

לגבי תוכן המאמר, לפני חודש וחצי בערך התחלתי לנסות ללכת בדרך הזו של לפחות לא לעצבן את עצמי. האמת זה די קשה.
דודי, תודה על האתר. שלחתי אותו גם לחברה שלי. מיותר לציין שהורדתי את כל ההרפיות, ואני בטוחה שלא יעברו כמה שניות מאז חברה שלי תקבל את הקישור ותוריד אותן גם
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

נערך לאחרונה ע"י מריאל בתאריך 30-04-2008 בשעה 08:05.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:56

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר