לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-04-2008, 21:53
  elsz elsz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.01.08
עלוב נפש
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Joseph2 שמתחילה ב "הישראלי המכוער גרם לשריפות ענק"

HUMMERH1 אתה איש קטן שבגלל חוסר בטחונך בדעות שלך והבנתך העמוקה כי אין פתרון מלבד שתי מדינות לשני עמים אתה מנסה בכל דרך שהיא לחבר את הנושא הכאוב של הבעיה הפלסטינאית לכל דבר שבעולם.
הפלסטינים אחראים לעליית מחירי האורז בעולם?
להתחממות הגלובלית?
לעובדה שהימין הקיצוני בארצנו הוא חבורה של אלימים מפגרים?
לצייד הלוויתנים ביפן?

בא נשחק משחק, אני מרים לאוויר תופעה ואתה מקשר אותה לפלסטינאים.........
נתחיל עם מחירי האורז בעולם.

וחסוך ממני הסברים על ציונותי ונאמנותי למדינה כי בעיני אנשים כמוך מסוכנים לעתיד המדינה בדיוק כמו אלו שאתה מלין על עצם קיומם.

חג שמח לך ומקווה ששנאתך לבריות, שנשקפת ממצבור הודעותך המגמתיות, נובעת בעיקר מהמצות ותופעות הלוואי שלהן.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-04-2008, 10:55
  HummerH1 HummerH1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.02
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי elsz שמתחילה ב "עלוב נפש"

צר לי על ראייתך הלא נכונה את המצב, גם ברמה הפוליטית וגם ברמה האישית. על עך שאתה שוגה בראייתך את רגשותיי כלפי הבריות, ואת הפתרון (יש לפלסטינים כבר מדינה בה הם רוב. רוצה לנחש את שמה? רמז: אלעד ירד אל ה_ _ _ _).

לעליית מחירי האורז, להתחממות הגלובלית ולצייד הלוויתנים ביפן אחראי ביבי דרך אגב, לא הפלשטינים. לגבי מה שאתה אומר על הימין הקיצוני, הסתכל שוב על ארגוני השמאל הקיצוני וחזור עם תובנות לגבי אלימות ופיגור. יש מצב שתשנה את דעתך (כמו שיש מצב שלא ).

תזכיר לי מי זה "הימין הקיצוני" שאתה מתייחס אליו בהודעתך? זה ארגון או מספר ארגונים או שמא גוף חסר צורה אתה תולה עליו את כל הבעיות (או לפחות את רוב הבעיות) שגורמים ארגוני שמאל קיצוניים פרו פלסטינים כמו "לום עכשיו" "גוש _ _ _" ועוד ...

חג שמח גם לך, ורפואה שלמה!

ישן 26-04-2008, 21:59
  elsz elsz אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Joseph2 שמתחילה ב "הישראלי המכוער גרם לשריפות ענק"

על משקל ירדן - אותנו יכולים לשלוח ל NY, יש שם המון יהודים.
אני מת על פתרונות יצירתיים של הימין שפשוט מתעלמים מקיומם של עמים ואנשים אחרים.
את אלו נזיז לשם, את אלו שבאום אל-פחם נסיע לשם ואת אלו מרמת אביב, שלא כל כך נראים לנו נשלח בכלל ל..................
די תתבגרו, אי אפשר להמשיך לשחק בשוטרים וגנבים כל החיים. הם נמצאים לידינו ואיתנו לתמיד ועכשיו השאלה היא האם אנחנו רוצים לחיות איתם או לידם.
אני שמאלני כי אני רוצה הפרדה. אנחנו ובעיקר הם לא מסוגלים לחיות ביחד. תפסיקו לחלום כי בסוף מה שהשמאל רוצה יקרה (וכנראה יבצע זאת רה"מ מהימין).
כמו שהיה בסיני, כמו שהיה בעזה (ואל תנפנפו לי עם הקאסמים והחמאס, ראשית ביצענו את ההתנתקות כמו מפגרים, בגלל הימין, והבאנו על עצמנו את החמאס ושנית מהלכים כאלו בוחנים אחרי 10/20 שנה ולא שנה שנתיים אחרי) כך גם בגדה.
לגבי הימין הקיצוני והשמאל הקיצוני, שניהם מזיקים למדינה באותה מידה רק שבימין, כרגיל מרכיב האלימות גבוהה יותר וגם כמות האנשם שלא מכבדים את החוק , מזלזלים בצבא ופוגעים באנשים על בסיס יומי גדול יותר.
יצא לי בעוונותי להיות מספר פעמים בחברון -דעתו של אדם לא יכולה לנוח עליו נוכח העוול הלא נגמר שגורם הישוב היהודי שם. הן באופן פאסיבי בעצם שהותו שם והגזרות הלא מידתיות שנגזרות על הפלסטינים ואם באופן אקטיבי. בעיני ראיתי 3 ילדים, יראי שמים (עלק) בועטים בזקן פלסטיני שישב בצד הרחוב. אך, אם יש אלוהים הוא בטח לא מאמין למעשיו של העם הנבחר.
כשניגשתי אליהם הם ברחו, צחקו וצעקו לי שגם אלוף הפיקוד לא יעז לגעת בהם.
חברון היא דוגמה קיצונית לאין ספןר מקרים.
רי אם המצב היה הפוך - מה אתה היתה עושה?
מה אתה היתה עושה אם את אמא שלך (שאני מקוה שהיא בריאה ושלמה) היו מעקבים 3 שעות במחסום בדרך לבית חולים ושלילדים שלך אין אוכל ושמישהו שאתה מכיר ממשפחתך היה נהרג בחצר ביתו ואיש לה היה משלם את המחיר.
כל אנשי הימין היו הראשונים לצאת למאבק מזויין נגד כובש אם חס וחלילה היה כזה בארצנו (ההיסטוריה מלמדת זאת לא המצאתי). אז חלס לבלב תשכל, כל דקה שאנו לא מגיעים לפתרון של שתי מדינות, נשלם מחיר יקר יותר בעתיד.

אין לי דבר אישי אליך אך האנטי הקבוע שיש לך, לשכמותך ולחלק גדול מהציבוריות הישראלית נגד הערבים היא חלק לא מבוטל מהבעיה.
לא נוכל להגע לשלום בלי להבין את מצוקות הצד השני. ואתם בוחרים להסתכל רק על הצד שלנו.
תזכרו שלא אנחנו המסכנים והחלשים במשוואה.

נערך לאחרונה ע"י elsz בתאריך 26-04-2008 בשעה 22:04.
ישן 27-04-2008, 16:58
  elsz elsz אינו מחובר  

אני מצטער
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "מי שמדבר על אנטי קבוע..."

אני מצטער שמזמן לא ראיתם פה את האמת.
היתי עסוק בכתיבת עבודות ללימודים, יצאת יללמוד אחרי 17 שנות שירות בצה"ל.
ברור לי שבפורום שרובו ימני אתם נהנים מההפחדות, האימה והשטויות שאתם כותבים אחד לשני ומסכימים זה עם זה.
אני אוהב את כל עם ישראל ורוצה שתבינו (למרות שזה חלק מתהליך הדהלגיטימציה שאתם מנסים להוביל) ששמאלני לא = שונא ישראל אלא להיפך. דעתכם, השקפתכם (סילחו לי על ההכללות, כך זה במדיום הזה) והפתרון אותו אתם מציעים לאזורנו יביא את הבנות שלי לבגרות בעולם רע.
תפסיקו לחשוב שאתם לבד בעולם, אתם, קרי, אנחנו, עם ישראל היקר שווים לכל העמים ובני האדם. גם אם חלק מבני האדם שלידינו לא מתנהגים יפה, וצריך לגרום להם להבין שכך לא מתנהגים (עולם מושגים השאול מהגן של ביתי) כל בני האדם שווים זה לזה ולכולם מגיע לחיות בכבוד.
גם לאלו שנראים קצת שונה, יש להם זיפי זקן, ריח אחר, אוכל אחר, דת אחרת...........
אלוהים לא עובד פה יותר - זה זמן בני האדם לחולל שינויים.
פטריוט זה שם של טיל - לאומנות זולה, לאנשים לא חכמים מובילה למעשים רעים.

שבוע טוב של מעשים טובים
ישן 28-04-2008, 01:14
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "מזמן לא ראינו את האמת"

זו קבלת הפנים בפרש ?

מגיע כותב חדש, אכול אהבה ואופטימיות...אומר את שעל ליבו....מנסה לשתף...ובתמורה מקבל אבחנה בתור משוגע...בהזיות...שלא יודע מה עובר בין אוזניו ועיניו

האם זו ההגדרה המקומית לשמאלני ?
אולי תחפשו את עצמכם בתוך הכתוב ותענו לעניין במקום לאבחן את הכותב ?

תשמשו במצפון שלכם (אני לא שלכם...יש לכם מצפון משל עצמכם) במקום במקלדת לרגע ותפסיקו להלחם....דווקא האופטימים הם אלה שמאריכים חיים (למשל שמעון פרס) והפסימים חוברים ללוחמניים וביחד מאבדים את עצמם לדעת....ולא מאריכים חיים

ואני מדבר בגוף שני ברבים....כי גוף ראשון זה אני...ורב (כמעט כל) שאר הגופים הם אתם....על גופות אינני מדבר באשכול הזה
ישן 29-04-2008, 23:45
  elsz elsz אינו מחובר  

האמת

ראשית שנאה? על מה אתה מדבר פטריוט יקר. תתפלא אבל אני אוהב אותך כי אתה רוצה לטובת העם והמדינה. אני בטוח שאת הרעיונות שלך (מעוותים ככל שיהיו לדעתי) אתה רוצה לקדם למען המדינה ועתידה ולא למען קידומך האישי ומכאן הכבוד שאני רוחש לאנשים שאכפת להם. בזה מסתיים החלק שתאהב לקרוא.
צורת הביטוי שלך ושל חבריך הימניים בפורום וברחוב רק מחזקת אצלי את החשיבות שבנסיון לעזור לכם להבין שמי שלא חושב כמוכם הוא לא אויב אלא רוצה את טובת המדינה לא פחות מכם.

יש בעולם הזה כמה חוקים שפועלים כבר אלפי שנים.אחד מהם הוא ששימוש מתמשך בכוח מביא להשחתת החברה המפעילה אותו - ללא קשר לצידקת הפעלתו והדרך בה הוא מופעל. בעיקר אם מדובר על הפעלת כוח בקירבנו ממש.

הכיבוש משול בעיני לסרטן האוכל את עמנו מבפנים. יש תרופה למלחה, אבל אנחנו מפחדים לקחת אותה כי ברור שיהיו לה תופעות לואי במשך 10/15 שנה. במקום להתמודד עם המחלה בעזרת התרופה, אנחנו מנסים לקחת טרבמינים כדי להתמודד עם הבחילות של הטיפולים הכימוטרפים (קרי, מנסים לרדוף אחרי הרוח במלחמתנו בטרור).
חולה סרטן אמיץ היה , במקביל למלחמתו בבחילות / בטרור מתחיל לקחת ברצינו את התרופה למחלתו. כן, תופעות הלוואי יהיו לא נעימות אבל לתווך הארוך הוא יחייה חיים טובים יותר.
אני מוכן להחזיר את כל איו"ש (עזוב את הפרטים הקטנים של החלפות השטחים), לתת את מזרח ירושלים, שמימילא ערבית, לספוג את שנות הקושי והטרור שיהיו ולקבל אזור טוב יותר בעוד 15 שנה.
ולשאלתך למה צריך לקבל טרור ואיך יהיה יותר טוב:
בשנים הראשונות טראומת הכיבוש עוד תשרה בשטחים ואנו נשלם את מחיר הדיכוי המתמשך. לאט לאט ,הם יבנו לעצמם מערכת כזו שתרסן את הפיגועים - לא מאהבת ישראל כי אם מתועלתם הם (צריך לבנו משוואה כזו - כפי שצריך לעשות זאת בעזה).
בכל 35 שנות חיי עדיין לא שמעתי הצעה הגיונית אחת של איש ימין לפתרון המצב בארץ. התשובות תמיד נסובו סביב:
- אתה שמאלן - ממילא לא תתבין וחבל לבזבז עליך זמן (מדינאי בפורום היה החכם האחרון שכתב זאת).
- טרנספר
- כהנא צדק, להרג את כולם.
- ירדן, שיעברו לשם (כאילו שמישהו יתן ידו לרעיון הזוי כזה).
- יש להם 22 מדינות......
זה קשה להסביר בכתב ועוד להזהר שלא לכתוב דברים שיתפרשו בשנאה, הסתה ושאר הכינוים שאנשים משתמשים בהם שלא נוח להם ששמים להם, ממש בביתם, מראה מול הפנים.

תנו לי פתרון חכמי הארץ הזו, תבססו אותו ותסבירו לי איך הוא מיושם בשטח ואני מוריד את הכובע...

העיקר זה שתפסיקו לשנוא את מי שלא חושב כמוכם ותחסכו מעצמכם תגובות ציניות בדבר ידיעותי את התורה, ההיסטוריה, הבנת הערבים - פשוט שיטחו את פתרונכם.

לילה טוב
ישן 30-04-2008, 08:08
צלמית המשתמש של הפטריוט
  משתמש זכר הפטריוט הפטריוט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.02
ההתנשאות הנוטפת ממך ומחבריך...
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי elsz שמתחילה ב "האמת"

היא ראשית הבעיה. תתחילו להבין שיש דעות אחרות, והן לגיטימיות לפחות כמו הדעות שלכם, ושלא כל החוכמה והנאורות והקידמה נפלו בחיקכם, ושלא כל מי שלא מסכים איתכם הוא בור / עילג / בבון / פרימיטיבי (מחק את המיותר).

את הפתרונות שלי ושל אחרים כמוני כבר הספקת לקרוא בפורום הזה ובמקומות אחרים.
הם לא הבעיה - הם ישימים (וההיסטוריה מוכיחה את זה).
הבעיה היא הפתרונות שאתם מציעים - שנכשלים כל פעם, מה שלא מונע מכם להציג אותם שוב ולנסות אותם שוב (ושוב, ושוב, ושוב, ושוב, ושוב...)
לפני שאתה מבקש ממני הוכחות - הצג נא את שלך. מדוע מסירת שטחים לידי מי שישתמש בהם כבסיסי טרור היא פתרון? מדוע הקמת מדינה לקבוצה שאינה מעוניינת כלל במדינה היא פתרון? מדוע הכרה במי שאינו מוכן להכיר בך הוא פתרון?
אני, בניגוד לך, לא מוכן לוותר על הכל ולספוג טרור ורצח מתוך מחשבה שאולי, אולי, בעוד 10-15 שנים יהיה טוב יותר.
אם הצד השני רוצה שלום - חובת ההוכחה היא עליו, לא עלינו. לפני שנוותר ולו על גרגר אדמה אחד, מה דעתך שהצד השני יעשה איזה מחווה? יוותר על משהו? יכיר בזכותנו להתקיים?
אני, בניגוד אליך, לא מוכן לוותר על העתיד שלי תמורת חופן אשליות.
אני, בניגוד אליך, מחובר למציאות, והיא לא ממש נעימה. ולמרות זאת, אני מישיר את מבטי אליה, ולא טומן את ראשי באדמה ואומר, "יהיה בסדר".
רוצה לנסות להתחבר למציאות?

"אין טעם שהכבשים יקבלו החלטה בזכות הצמחונות, כל עוד הזאבים אינם שותפים להשקפה זו."
ויליאם ראלף אינג'

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:13

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר