לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-04-2008, 17:08
  משתמש זכר eXtruct eXtruct אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.10.05
כואב לי...

אין לי הרבה מה לפרט. הסיפור שלי לא שונה בהרבה מהסיפורים של שער האנשים.
לומדים באותה כיתה, השנה יב'. לומדים ביחד כבר 3 שנים. השנה נשמכתי עליה, ניגשתי אליה, דיברתי איתה. איי סי קיו, פלאפון, יוצאים, דייט ראשון הכל טוב ויפה. ואז אני מחליט להגדיר את הקשר שלנו, ומתוך טיפשות מציע לה רשמי שנהיה ביחד. היא מסרבת, אנחנו ידידים. היא מספרת לי שחשבה שאנחנו כבר ביחד, לפחות כך היא הרגישה, אבל אני לא וזה כנראה הייתה הסיבה שהצעתי. ואז הטעות השנייה העקשנות שלי, בשביל לא לאבד ידידה אנחנו ממשיכים לצאת לה כיף, לי כיף אבל אני אידיוט ואני ממשיך להימשך אליה. ואז אחרי זמן מה היא שואלת "אנחנו ידידים נכון?" אני אומר "כן, למרות שהייתי רוצה שנהיה יותר", והיא עונה "מצטערת אבל אני לא מרגישה". תקראו לזה סירוב שני. אני שבור, אני מרגיש שהרגו אותי ואז הקימו מהמתים בשביל להרוג שוב, ועוד יותר נורא שאני מרגיש שלא מישהוא הורג אותי אלה אני הורג את עצמי בגלל האישיות הנחמדה שלי. אני, באמת שכיף לי איתה ואני מאמין לה שהיא אומרת "נורא כיף לי איתך" הספקתי להכיר את האישיות שלה ככה שאין לה טעם לשקר והיא יודעת שאני לא משקר לה.
כואב לי, פשוט כואב לי, יש לי 2 אפשרויות: 1. לעזוב אותה, פשוט לשכוח כאילו אין (דבר שלא יקרה) אבל זה יהרוג אותי, זה יהרוג אותי מבפנים, האישיאות שלה, היופי הפנימי וחיצוני שלה היא פשוט, פשוט מהממת והיא ידידה שלא ארצה להפסיד או להיפרד ממנה. 2. להמשיך להיות ידידים אבל הפעם בלי שאני אנסה שוב שנהיה ביחד, אבל גם זה יהרוג אותי, כי כל פעם שאראה אותה, שיהיה לידה אדע שלא אוכל להיות איתה.
ככה בחרתי לחיות בסבל, גורל? מזל? אלוהים? לא יודע מי עומד מאחורי זה, אני יודע שאת כל מה שעשיתי עשיתי אני, אני אנוכי ולא אף אחד. גרמתי לעצמי לחיות אולי את החודש של החיים שלי, לחיות ככה כמו שלא הייתי חיי עד אז, אבל כנראה שעל כל דבר טוב אמור לבוא גם דבר רע, ועכשיו זה הזמן שלי לשלם את המחיר... אולי זו היא אהבה...

אתם לא חייבים להגיב המטרה שלי זה פשוט לשפוך את כל זה החוצה, אבל אנא מכם אני אומנם לא כותב בפורום הזה אבל אני קורא פה הרבה, רובכם פה אנשים אינטיליגנטיים ומבוגרים אז אם אתם מחליטים להגיב על תשפטו אותה כי היא לא אשמה בכלום.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-05-2008, 07:17
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
גרפיקה אני מבינה את הכאב שלך
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי eXtruct שמתחילה ב "כואב לי..."

אני לא יודעת מה יהיה הכי טוב בשבילך כדי להתגבר על הכאב; ממה שאני קוראת בפורום יש הרבה שיגידו לך לנתק קשר ולנסות לשכוח ממנה, אבל דעתי שונה. אני חושבת שכדאי לך להמשיך את הקשר איתה, בלי לנסות (רק כדי לא להעיק עליה, אבל אם היא מעוניינת שתנסה בכל זאת, למרות שהיא לא רוצה - זה כבר משהו אחר. אתה זה שמכיר אותה ויודע אילו דברים מעצבנים אותה ואיזה לא).
למה? כי אני חושבת שאם תעזוב זה לא יגרום לך להרגיש יותר טוב, אלא ישאיר את הפצע פתוח ומדמם הרבה מאוד זמן, ואם כבר תצליח לקבור אותו בחול, משהו בעתיד, איזה טריגר יכול להפעיל אותו מחדש וזה עלול להתפוצץ לך בפנים. כמו כן הפצע הזה בתת מודע ישפיע עליך בכל צעד שקשור לאהבה. לדעתי זה די יקלקל לך.
ברגע שאתה נמצא בקשר תמידי איתה, אפילו בתור ידיד, תמיד יש אפשרות לריפוי, לסליחה, לשינוי מצב. אני יודעת שקשה לך מאוד שאתה שם והיא לא נענית לך, אבל באופן יחסי לאפשרות השנייה, הקירבה אליה תקל עליך מאוד מבחינה נפשית לדעתי. ריפוי הפצע הכואב הזה ייעשה בתת מודע. עם הזמן (וייקח הרבה מאוד זמן), אתה כבר פחות תרגיש אותו. אתה תכיר צדדים בתוכה שלעולם לא תוכל להכיר אם תעזוב אותה. ההכרה הזו של הצדדים היותר עמוקים ונסתרים שלה רק תעזור לך בהעמקת האינטימיות ובהתמודדות איתה עם כל בת זוג שתהיה לך בעתיד - היא או מישהי אחרת. אתה תבין יותר מה רוצות נשים, וכל בת זוג שתהיה לך רק תרוויח מכך, וההבנה הזו, הכל כך חשובה, רק תעזור לה להיות יותר מאושרת איתך.
אם תעזוב או לא תעזוב הכאב לא יעזוב - זה מה שבטוח. אבל אם תעזוב אותה עכשיו, אתה תעצור תהליך בתוכך, תהליך של ללמוד איך לאהוב לעומק. הלמידה הזו של אהבה עמוקה יותר אין לה שום קשר למשיכה. הקשר האינטימי העמוק הזה, שבדר"כ מתרחש בין ידידים - חשוב מאוד שיהיה בין בני זוג, אבל לרוב קשה מאוד לפתח אותו בין בני זוג שיש ביניהם משיכה, כי המשיכה די משתלטת על הקשר ומזניחים את החלק הזה של העומק. זה ניראה לי עכשיו כאילו הפתרון של הטבע לדבר כזה הוא לעבור בתור בני זוג דברים קשים ביחד, ואז רואים את העומק של הבנאדם ואז האהבה מעמיקה. אולי תסתכל על המצב שלך בצורה כזו: אם תשאר איתה בתור ידיד אתה לומד להעמיק את כישורי האהבה מהסוג היותר עמוק. דרכה ודרך הידידות איתה, אתה לומד לכבד את רצונותיה של בת זוגך לעתיד, שזה דבר חשוב מאוד. אולי אתה מפסיד אהבה זוגית איתה, אבל אתה מרוויח את עצמך, את האהבה העתידית עם בת הזוג העתידית שלך.

דבר נוסף, אני לא מנהלת, ואני לא יודעת אם הם יסכימו לבקשתך למחוק את ההודעה, אבל קודם כל זה המקום בדיוק לשפוך דברים החוצה, וחוץ מזה, מה שאתה מרגיש ומבטא במילים - יש עוד הרבה אחרים שמרגישים ולא יכולים לבטא זאת במילים ולא יכולים להצויא החוצה. הם רק צופים, אך כל תגובה שלנו או שלך, הם יקראו בציפייה - בדיוק ואת ציפיה כמו שלך, איך לשפר את הרגשתם. אז תחשוב על זה שאתה תורם עוד להרבה מאוד אנשים חוץ ממך. אתה מהווה פה לאלה שאין להם. לאלה שלא יכולים לדבר.
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

נערך לאחרונה ע"י מריאל בתאריך 01-05-2008 בשעה 07:19.
ישן 20-05-2008, 22:17
צלמית המשתמש של puma8
  puma8 puma8 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.11.07
אלוהים איזה דרמה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי eXtruct שמתחילה ב "כואב לי..."

"ככה בחרתי לחיות בסבל, גורל? מזל? אלוהים? לא יודע מי עומד מאחורי זה, אני יודע שאת כל מה שעשיתי עשיתי אני, אני אנוכי ולא אף אחד. גרמתי לעצמי לחיות אולי את החודש של החיים שלי, לחיות ככה כמו שלא הייתי חיי עד אז, אבל כנראה שעל כל דבר טוב אמור לבוא גם דבר רע, ועכשיו זה הזמן שלי לשלם את המחיר... אולי זו היא אהבה..."

תגיד לי אתה פסיכי? אתה כולה בכיתה י"ב עוד לא למדת דבר וחצי דבר על החיים כולה בחורה דחתה אותך
ואתה מגדיר את זה כחיים בסבל? מאשים את אלוהים??? גורל?
מה זאת ההתפלספות הזאת? מה קרה איבדת מישהו מהמשפחה ?! נקלעת לרעידת אדמה 7.8 בסולם ריכטר? קאסם שיפד לך תרגל ואתה צריך ללכת עם רגל טוטבת מעכשיו? איבדת את כל המשפחה בפיגוע ?
דווקא עכשיו אתה צריך להגיד תודה לאלוהים. תודה על זה שאתה פה בכלל
ולהזכיר לזאת שדחתה אותך שזה הפסד שלה, ושבטוח תבוא מישהי יותר טובה ממנה. כולה י"ב אתה תפגוש עוד הרבה כמוהה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:13

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר