לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-03-2005, 11:49
  205GTI 205GTI אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.03.05
שלום שלום :) חדש + בעיה (יש לה חבר)

שלום שלום לכולם... קוראים לי עידן... הגעתי לפה מחבר שסיפרתי לו על הבעיה ואז הוא הפנה אותי לפה ואמר שאולי תוכלו לעזור לי... כמובן בדקתי פה את המקום לפני ואכן נראה כאילו שיש פה אחלה אנשים מקווה שתוכלו לעזור לי או לעודד אותי...

אז ככה: לא מזמן הכרתי ילדה מהשכבה שלי ויש לה חבר... תוך מתחילת השנה דיי שמתי לב אליה... וסתם כזה נראתה חמודה... לאחרונה היא דיי התחבבה עליי אבל יש לה חבר ואני לא יודע מה לעשות... אני לא יודע אפילו מה היא חושבת עליי (חמוד,מפגר, וכו') יצא לנו לדבר כמה וכמה פעמים והיא נראת לי ממש ממש חמודה... בדיוק כמו מישהי שהייתי רוצה לפתח איתה קשר... אבל שוב יש לה חבר והם נראים מאושרים ביחד... אני ממש לא הייתי רוצה להתערב ואם כבר מי יודע אם הייתי מצליח להעניק לה את אותה שמחה ואושר... ככה שאני די תקוע עם רגשות שלי בתוכי

אני יודע שבעיקר אין פה מה לומר אבל מה דעתכם ומה אתם חושבים עליי לנכון לעשות?

עידן.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-03-2005, 12:11
צלמית המשתמש של it5ik
  it5ik it5ik אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.02.05
שלום חמוד
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי 205GTI שמתחילה ב "שלום שלום :) חדש + בעיה (יש לה חבר)"

קודם כן בן כמה אתה? לא ציינת.

מה שכן יש לי להגיד לך: איזה כיף לך. ההתחלות האלה, ההידלקויות האלה, ממש כיף, תאמין לי. עוד כמה שנים זה יהיה שונה, אני רציני כשאני אומר- תהנה מזה.

מה לעשות? האמת אני לא אוהב לדסקס בלי הרבה פרטים. תוכל להרחיב פה חופשי, זה דברים שאנשים כן אוהבים לקרוא.

יש כמה דברים שתוכל לעשות, ואני רק זורק מהראש, אתה תחליט ואתה תהיה הגבר של עצמך. שים לב שאם היא שווה לך את זה תהיה מוכן לקצת עבודה קשה והרבה סבלנות, אחרת אל תקרא את זה
1. קודם כל תשאר ידיד טוב שלה, בלה איתה יותר זמן, תכיר אותה יותר. תן לה להרגיש בנוח איתך. תהיה נחמד, עדין ומתחשב. כך תשיג 2 דברים:
א. אולי היא תכיר אותך ותבין שאתה מוצא חן בעיניה יותר מאשר החבר שלה. כשצעירים זה קורה הרבה כי עדיין לא מכירים הכל. קח בחשבון שמצב הזה אפשרי.
ב. אולי אחרי הכל אתה אולי לא תרצה אותה. אני לא מתכוון לדכא אותך, אבל אם לא תכיר אותה לעומק איך תדע? (שים לב: כל מה שאני כותב מתוך נקודת הנחה מסוימת כי לא פירטת מספיק. אם אתם יחד המון ואתה כבר מאוהב סעיף ב' לא אקטואלי).

2. אם אחרי תקופה מסוימת שאתם ידידים היא עדיין נעולה על החבר שלה, ואתה עדיין רוצה אותה, תוכל להתחיל לתת לה מחמאות, לעזור לה יותר מהרגיל בלימודים/עבודה/כל דבר אחר ולהתחיל להעלות את רמת הקשר.

3. מתי שכבר ואם בכלל ימאס לך, תוכל לחצות את הגבול ולהגיד לה שהיא מוצאת חן בעיניך או כל דבר אחר, אבל זה כבר בעתיד קצת יותר רחוק ועד אז נדבר ולא על קצה המזלג.

ואל תשכח:
1. תהנה מזה כי תוך כמה שנים התאהבות לא תרגיש אותו דבר(או שזה נדמה לי? חברה תגיבו)
2. לא רוצה לזלזל בה אבל יש הרבה דגים בים, מניסיון

בהצלחה !

ישן 10-03-2005, 07:00
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
והנה דעתי ששונה מדעתם של שני החברים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי 205GTI שמתחילה ב "שלום שלום :) חדש + בעיה (יש לה חבר)"

שלום עידן וברוך הבא לפורום "מה שבלב"
אנחנו תמיד שמחים להכיר חברים חדשיםו עוד יותר שמחים שהם בשיטת חבר מביא חבר וכמובן ששמחים שהפורום מוצא חן בעיניך והחלטת להשתתף
אתה מוזמן לקרוא את דבר המנהלים בראש העמוד (בהכרזות) ולנוחיותך הנה הלינק http://www.fresh.co.il/vBulletin/an...nouncementid=35
כמו כן אתה מוזמן לספר על עצמך באשכול ת.ז. של חברי הפורום שנמצא גם הוא בראשית הדף וגם בלינק הזה http://www.fresh.co.il/vBulletin/showthread.php?t=7749
ואם תרצה נשמח גם לראות את תמונתך שתוכל לשים באשכול התמונות של החברים פה שגם הוא נמצא בראשית הדף וגם בלינק הזה http://www.fresh.co.il/vBulletin/showthread.php?t=1794

ולאחר הכנסת האורחים אני יעבור לשאלה שלך.
לדעתי בניגוד ל2 החברים פה אתה צריך להמשיך הלאה ולא להתעכב על הבחורה הזאת בייחוד לא בגיל שלך שזה גיל שחוגגים ויוצאים ומבלים ומכירים כמה שיותר בנות, למה להיתקע על מישהי במיוחד שהיא תפוסה ולקוות שהם יפרדו ואחר כך לקוות שהיא גם תרצה אותך לא חבל? (מה עוד שעם החברות היא ארוכה וצמודה הרבה פעמים אחרי זה בייחוד אם מכירים מישהו חדש אחרי זה הקשר לא בהכרח מצליח כי עדיין יש את ההשפעה של החבר הקודם מה שנקרא ריבאונד (מקווה שאני אומר וכותב את זה נכון)) ולכן לדעתי תשאר ידיד טוב שלה וחפש לך מישהי שהיא פנויה, אני בטוח שהיא לא היחידה שנראית כמו שאתה רוצה שהחברה שלך תראה ובמיוחד שאמרת שאתה לא מאוהב באותה בחורה אלא רק מחבב
כמו שאמרו פה לפניי יש הרבה דגים בים צא ודוג לך אחת וחסוך לך את כל הכאבי לב וראש בלקוות שהבחורה תפרד ושאתם תהיו ביחד או יותר גרוע איך לנסות להפריד אותם ולכבוש אותה (מנסיון אני מכיר מישהו שהתעסק ואולי עדיין מתעסק עם זה וטוב לא יוצא מזה). כמו שאומרים עם הגורל רוצה שתהיו ביחד אתם תהיו, שניכם עדיין צעירים והכל יכול לקרות אבל על תשב ותחכה שזה יקרה תחייה את החיים במיוחד שאתה בגיל של לחיות ולחוות חוויות

ול VKING אני לא יודע בן כמה אתה אבל מקווה שהבחורה מאוד שווה את זה שאתה מחכה לה שנה וחצי, אני מקווה רק בשבילך שלא תתאכזב אם תהיו ביחד או אם היא תהייה פנויה (אני מניח שאתה מחכה כי היא תפוסה לא?) ותגלה שהיא לא מעונינת.
אני מציע לך גם להמשיך הלאה כי חבל חיים רק פעם 1 ולא חבל לבזבז אותם על המתנה למשהו?

שיהיה לכם בכל מקרה בהצלחה ונשמח לשמוע עדכונים

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 11-03-2005, 21:33
צלמית המשתמש של -DeKeL-
  -DeKeL- -DeKeL- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל -DeKeL- שלח הודעה דרך MSN אל -DeKeL-
טוב קודם כל....

ברוך הבא
עכשיו בקשר לבעיה שלך תראה אני חושבת שאתה פשוט צריך להמשיך הלאה
היא לא סתם לא מתייחסת יש לה חבר... ואם אתה אומר שהם מאושרים אז בכלל...
אתה היחיד שתפגע מכל הסיפור הזה... למה לך לחכות עד שזה יגמר אם זה בכלל יגמר
בזמן הקרוב?? ובכלל בכל התקופה הזאת שתחכה זה נורא יבאס אותך... ויותר גרוע מזה
בזמן שתחכה לה תוכל לפתח רגשות יותר חזקים כלפיה ואז בכלל יכאב לך... פשוט רד מזה
תכיר בנות אחרות ותהנה מהחיים אין טעם לחכת למשהו שבכלל לא בטוח שיהיה...

בהצלחה מתוק!!
ותעדכן...

ישן 13-03-2005, 13:19
  205GTI 205GTI אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.03.05
...
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי -DeKeL- שמתחילה ב "טוב קודם כל...."

לא ממש היה לי זמן לכתוב פה אז רק עכשיו אני מגיב... וקודם כל תודה

להמשיך הלאה אני ממשיך אבל אני יודע שהיא העדיפות ההכי גבוה שלי ושכל אלו שאני מכיר לא משתוות לה... (הכל ביחס אליי כמובן) אני ממש רואה בה מישהי שהייתי יכול להיות איתה בקשר... ובאמת שאין הרבה כאלה... ממש אין הרבה...

אם יהיה לי משהו עם מישהי אחרת אז בכיף אבל היא המטרה שלי ואותה אני באמת רוצה... זה לא קורה לי הרבה... ככה שבנתים אני נשאר עם זה...

כמובן שאני לא מתכוון להפריע לה בקשר שלה... אני לא מאלה שמתערבים... אם יהיה אז יהיה אם לא אז אין מה לעשות

גם בנתים אני לא ממש מראה לה שיש לי כלפיה משהו... פוחד שהיא עוד תבהל מזה או יותר נכון שהיא ממש אוהבת את החבר ואני פשוט אדחה מצידה... וזה הדבר היותר לא נעים... ככה שרק הזמן יראה...

בהצלחה לי
עידן.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:57

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר