לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-03-2005, 04:30
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
תשובה לי אלייך
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Gongon780 שמתחילה ב "אשמח לעזרה"

שלום לך ידידי היקר
דבר ראשון אני מקווה שאתה הגדרת את עצמך כנודניק רק בצחוק ולא באמת כי זה המקום לכל אחד לשאול להתייעץ ולשפוך את הלב
עכשיו בקשר לשאלה שלך אני יכול להגיד שבתור התחלה השאלה נשאלה פה כמה וכמה פעמים בעבר ולכן אתה יכול לעשות חיפוש ולראות תשובות שניתנו פה בעבר.
מלבד זאת חשוב שתזכור שהבחורה שאתה רוצה להתחיל איתה היא בדיוק כמוך בן אדם עם חששות דאגות, שמחה ועצב כך שחשוב שתשנן לך בראש שהיא סך הכל בן אדם בדיוק כמוך ולא איזו אלילה או אדם מושלם שהוא מעלייך (במידה ואתה חושב כך מה שקורה לפעמים כשאנחנו מתלהבים ממישהו)
אני מבין שעוד לא יצא לכם לדבר וכיוון שאתם שכבות שונות לא בטוח שהיא יודעת מי אתה, האם אני צודק? אם כן האם יש מצבים כמו חוגים משותפים או אולי פעילות משותפת נגיד מועצת תלמידים וכו שאתם יכולים אולי להיות שם ביחד ואז זה צעד ראשון בלהתחיל להכיר את הבן אדם?
רעיון נוסף הוא פשוט לכתוב לה פתק שאתה מעונין עם מספר הטלפון ואולי להוסיף עוד איזה משפט יפה מספר שיר וכו שירשים אותה או פשוט לכתוב שמצאת חן בעיני ואשמח להפגש איתך ולתת לה אותו אם זה בעצמך או שבדרך כלל נעשה על ידי צד שלישי כמו חבר שלך
חוץ מזה אתה יכול לברר עליה עוד פרטים (וזה לא בעיה לברר פרטים על בן אדם) ולשים פתקי הערצה אם זה בבית שלה או בתיק בבית ספר וכך לסקרן אותה לגבי המעריץ המסתורי שנוצר לה כמובן שבשביל זה אתה צריך להיות קצת יצירתי אבל אני סומך עלייך שתצליח (אנחנו בדרך כלל נעשים מאוד יצירתיים כשאנחנו מאוהבים )

בקשר לקיפאון שלך אין לך מה לדאוג זה קורה להרבה מאיתנו כך שאתה לא לבד (כמו שאומרים צרת רבים חצי נחמה ) אבל מה שאתה יכול לעשות זה אם יש לך ידידה טובה אתה יכול להתאמן עליה ולבקש שתעזור לך
לדמות שהידידה שלך היא אותה הבחורה בה אתה מעונין ולתרגל על הידידה שלך איך שתיגש אליה ותדבר ותתחיל איתה בתכלס וזה גם אפשרות מצוינת לידידה שלך לתקן אותך ולהעיר לך הערות בונות כך שתגיע מוכן
במידה ואין לך ידידה כזאת או מישהו אחר שאפשר להתייעץ או להעזר בו נסה לתרגל ולשנן משפטים בראש כך שאם אתה מחליט ללכת ולדבר עם הבחורה המשפטים יהיו חקוקים לך בזכרון ולא תצטרך לחשוב על מה להגיד שבמצבים כאלו הלחץ יכול לבלבל אותך לגמרי ואתה נשאר לגמגם שם להנאתך

והכי חשוב תמיד תזכור שלא משנה מה יקרה בייחוד עם תחליט לגשת ולדבר איתה קח את זה כחוויה וכמשהו ללמוד ממנו, לדעתי עדיף לקבל לא מאשר לא לשאול ולהעיז בכלל כי החרטה אחרי זה והמחשבה שפיספסת משהו הרבה יותר כואב מאשר לקבל לא ממישהו

מקווה שעזרתי ושיהיה בהצלחה ואני מקווה שהחברים פה יהיה להם עוד רעיונות בשבילך
וכמובן נשמח לשמוע עדכון

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:40

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר