לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-03-2005, 09:41
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
המלצה בוקר טוב :) איך עבר עלינו השבוע ?

איזה יום יפה / עמית צח

בוא ונסתובב, נשתה קפה על מעקה
ניתן לרוח ללטף, ניתן ליום להתחלף
בוא נלך בכפכפים כשהאצבע תכוון
כי היום גם החיים הם עוד שיר שמתנגן
כמו...

איזה יום יפה
בוא נעצור את השעון
ונחיה ביום יפה
כמו ביומנו הראשון
איזה יום יפה
בוא נסתובב מחוף לחוף
כי ליום כזה יפה
לא ניתן סתם לחלוף...

בוא נפתח את הרדיו, נגביר את הווליום אל התקרה
ביום של חופש שכזה, הסוף הוא רק ההתחלה
אז נרקוד עד אור הבוקר בין עשרות האנשים
כי לא עולים בכלל ביוקר דברים קטנים שמשמחים
כמו...

איזה יום יפה...

בוא ונחייך
נשכח לרגע כל דבר
כי ביום כזה יפה
הכל מתחיל
הכל נגמר...

איזה יום יפה, נכון ?

חברים יקרים, סוף סוף הגיע הסופ-שבוע !
ארז (charm) בנופש עם בת זוגתו, אז נשארתי אני לבדי אתכם במהלך הוויקנד
אז... איך עבר עליכם השבוע האחרון ? מה עשיתם ? איפה ביליתם ? מה חדש אצלכם ?
אני אשמח לשמוע ולהיות בעניינים

שיהיה לכולנו סופשבוע קסום סום, שטוף שמש ענקית, ציפורים מצייצות והרבה שמחה בלב .
נשיקות
רחלי

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-03-2005, 23:25
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
הטיול לאילת
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Gwenhwyfar שמתחילה ב "בוקר טוב :) איך עבר עלינו השבוע ?"

כמו גולבו הסתבר שעשינו החלפת משמרות כי ביום שהוא הלך למחרת אני הגיע
אז בתור התחלה התחלתי לכתוב איך היה בפירוט ובגלל טעות במערכת הכל נמחק אז אני אחשוב בקיצור ומי שמאוד ירצה את הפירוט הארוך שיגיד ואני אפרט לו
אז ככה:
ביום חמישי האחרון נסענו מטעם מי עדן (העבודה של אישתי) לאילת באוטובוס שהעבודה אירגנה הנסיעה היתה בסדר כמובן שהיינו צריכים לחכות לאנשים כי אחרת זה לא היה נקרא ישראלים , בדרך לאילת עצרנו במקום שנקרא ממשית שזה בסגנון אירוח בדואי עם לבנה אוהלים גמלים וכל השאר לאחר שאכלנו ושתינו וויתרנו על סיור עם גמלים כי אנשים העדיפו להגיע לאילת כמה שיותר מהר המשכנו עד ליוטבתה שם כמובן עשינו הפסקה כדי לשתות את השוקו המפורסם ולאחר 6 שעות הגענו לאילת למלון דן פנורמה. היה מאוד נחמד בייחוד שהיה שם שלט בכניסה שבירך אותנו ובלונים של מי עדן והופעה של להקת הבידור בקיצור כניסת אורחים חגיגית ביותר שכללה גלידות (פרווה אבל עדיין סבירות), לאחר פריקת המזוודות והגעה לחדר הלכנו לטייל באילת בעיקר לקנות בגד ים לאישתי וכרטיס זיכרון למצלמה שלי כדי שלא נתקע בלי (ודרך אגב המחירים באילת אולי בלי מעמ אבל גם בלי המעמ בחלק גדול מהמקרים יותר זול במרכז או באותו מחיר אין מה לקנות כל כך באילת אין שם שום מבצעים או לפחות לא נתקלנו בכאלו). בערב שחזרנו לחדר היו על הרצפה שתי בנדנות מטעם מי עדן שחילקו לחדרים וזה היה מאוד נחמד בייחוד ששכחנו להביא כובעים ובערב הגענו לארוחת ערב שהארוחות שם היו חסרות פרופורציה הן בכמות והן במבחר (אני לפחות לא נתקלתי בכזה כמות של מבחר) מה שדיי גמר אותנו במשך הסופשבוע כי הגוף לא רגיל לאכול 3 ארוחות מלאות ביום אז בכל ארוחה לדעתי אכלנו פחות ופחות כי לא היה לאיפה להכניס, ביום שישי עשינו טיול גיפים קצר ונחמד ולשבת כל חדר קיבל עיתון סופ שבוע של מעריב (פינוקים עד הסוף) ובנוסף היו גם פעילויות של המלון, בשבת בבוקר עשינו טיול אופניים קצר מה שהזכיר לי ששנים לא רכבתי ושכחתי כמה כיף זה (עכשיו שוקלים לקנות זוג לבית ) ולאחר מכן נחנו (משהו שעשינו דיי עד מאוד בכל הסוף שבוע הזה) ואכלנו צהריים והתארגנו לחזור חזרה
העדפנו לחזור בהסעה המוקדמת כדי גם לאסוף את הכלבה שהשארנו אצל אחותי וגם כדי לא להגיע באמצע הלילה כמובן שבסוף נתנו לנו שקית מתנה עם צידה לדרך כמו שבימי הולדת נותנים שקית הפתעות
וחזרנו עייפים אך מרוצים, היה אחלה חזרנו מרוצים ומפוטמים
ומאתמול התחלנו דיאטה (ובעיקר נתנו לגוף סוף סוף זמן לעקל את כל האוכל
ועכשיו אני חזרתי להיות איתכם

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 09-03-2005, 22:52

תורי :)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Gwenhwyfar שמתחילה ב "בוקר טוב :) איך עבר עלינו השבוע ?"

טוף, אז אפשר לומר שהתקופה האחרונה אצלי הייתה די... מעניינת .
לפני שבועיים וחצי חגגתי שנה בצבא, מצד אחד זה "וואו, איך הזמן טס" ומצד שני אני מתבאסת שאוטוטו זה נגמר .
אפשר לומר שהדעות שלי מאוד חלוקות בנוגע לשירות הצבאי שלי, יש ימים שאני מתה כבר להשתחרר ושונאת את המערכת ויש ימים ש-וואלה אני כ"כ אוהבת את התפקיד שלי ומה שהצלחתי להשיג ולקדם וכל הפידבקים שאני מקבלת הם עולם ומלואו כך שהתחושה הכללית היא שאם השנה הזו עפה כמו שעפה אז גם השנה הקרובה תעוף ואני כבר לא אתעסק בעבודה שאני אוהבת ואללה יודע מי יחליף/תחליף אותי וכמה הם יהיו רציניים ואחראיים כי אני ארגיש ממש זוועה לדעת שהעברתי את התפקיד למישהו שיחפף ויזניח כמו שהיה עד שהגעתי .
מסובך, אבל אני אתגבר על זה (אלא אם כן אתחרפן ואחתום על קבע... )

עוד דבר משמעותי שקרה לאחרונה זה סקר שביעות רצון שנערך בקרב 15 אנשים (קצינים ונגדים) שאנו עובדים איתם על בסיס יומי (לחוץ ושוטף) .
אנחנו אגף שנותן שירות ומחולק לכל מיני תחומים (במילה יפה : "מדורים"), סה"כ אפשר לחלק את זה ל: 7 תחומים עיקריים ובסקר הזה למעשה שאלו על מידת שביעות הרצון שלהם מן השירות, הנכונות לעזור, מהירות הטיפול, מקצועיות ויחסי אנוש של כל בעלי התפקידים (אנחנו) .
ולפני שבוע+ התבשרתי שאני זכיתי במקום הראשון (93.5%) על ניהול מדור כוח האדם, מה שאומר שתוך פחות משנה בתפקיד הצלחתי למעשה לעבור כמה קצינים, כמה נגדים ו- 2 אזרחים עובדי צה"ל (שנמצאים 30 שנה בצבא), וזה כל- כך אירוני במיוחד לאור העובדה שאף אחד לא לימד אותי את התפקיד שלי והכל היה אוטודידקטי לחלוטין; מה שמוכיח ביג טיים שזה לא הפז"ם שלך או הדרגות שיש לך על הכתפיים אלא הנחישות שלך להוציא מהשירות שלך את המיץ (גם אם אתה לא מת על המערכת) ולתת את הכל, לשאוף לדעת הכל ולהרגיש מיצוי עצמי מקסימלי פלוס .
אז כיף לי עכשיו, אני מרגישה מאוד טוב עם הידיעה שבאמת מעריכים

ו.. קרו גם דברים מצחיקים :
שבוע שעבר היה שבוע ה"חיות" בבסיס שלי .
ביום רביעי היו המון אנשים איתי במשרד והגיע אחד הסמב"צים בהתלהבות גדולה שבסיור שהוא עשה הוא מצא צב והחליט להשוויץ בו : "תראו תראו, מצאתי צב" (בחיוך האינפנטילי שלו), הרים אותו גבוה ופתאוווווווום אנחנו רואים משהו ארוך וחום יוצא מהצב, חשבנו זה הזנב שלו, פתאום אנחנו קולטים שזה ממשיך וממשיך ויורד לרצפה (נחשו מה ? )
ואני : "יואוווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווו, אני אהרוג אותך !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" והטרול הזה ברח בריצהההה החוצה !
תפסתי אותו והכרחתי אותו לנקות את הצואה עד שתעלם כלא הייתה ועוד עם מגבונים לחים !
זה היה מקרה #1...

מקרה #2 - כלב קטן החליט לאכול לי את ארוחת הצהריים (או לפחות את השאריות) .
מה שקרה זה שלא היה לי זמן לאכול בחדר אוכל ולקחתי בחד פעמי למשרד, לא הספקתי לאכול מזה כלום וזרקתי את זה לפח במטבחון הקטן אצלנו, אורח פורח החליט לבקר אצלנו ולקחת את ארוחת הצהריים שחיכתה לו בפחון למסדרון שלנו, אתם מתארים לעצמכם את הבלאגן, הא ?

מקרה 3# והכי מפחיד - מצאו נחש ארסי ליד אחד המחסנים אצלנו, זה היה באחד הימים החמים של שבוע שעבר והבסיס שלנו גם ככה כמו חורבת מדבר כך שאין פלא והוא עבר ליד איזו חיילת שמאוד נבהלה, מזל שבמקום היה איזה נגד שהרג אותו עם מוט ברזל .
ואיך נודע לי מזה ? -הנגד הזה שייך אלינו והביא את הנחש הארסי בשקית שקופה להתפאר אצלנו ב"שללו" (אמאללללה )

מה עוד ?
אהההה... יצאנו לטיול בשבת הקודמת לאחרונה, טיילנו בהר כלניות ביישוב "להב" (היה מדההההים) .
צילמנו גם קצת תמונות, הנה תמונה של הדוגמן מספר 1, מסטול מכל הכלניות סביבו :

וגם אנחנו מצאנו צב, שהיה האטרקציה של הבוקר (וגם ההצעה של אמא שלי חבר שלי לגלגל אותי מההר )

ולסיום :
היום הציעו לי להצטרף ללהקה של הסטודיו שלי שהיא להקה מאוד טובה, רק שאף פעם לא יותר מדי התעניינתי בה .
מסתבר שהם לומדים גם טכניקות, בלט קלאסי וכל מיני סגנונות - גם עממיים (שזה אחלה בשבילי, כי הצד החזק שלי הוא טכניקה) .
הבעיה היא- שאני כבר לומדת פעמיים בשבוע בקבוצה שאני מאוד אוהבת עם בנות ממש מקסימות ואני ממש אוהבת את הריקודים שלנו .
ו- הלהקה היא גם פעמיים בשבוע, ויום אחד נופל לי על היום הכי עמוס שלי בצבא (בקביעות) .
כך שאני בדילמה מאסיבית- אני לא יכולה לקחת 4 שיעורים בשבוע, פיזית אולי אני אעמוד בזה אבל יש לי מחוייבות לתפקיד שלי בצבא (שלרוב דורש גם שעות ארוכות), יש לי חבר וגם משפחה- זה יהיה ממש לקרוע את עצמי אחרי יום בצבא ועוד עם נסיעות .
לי מעכשיו זה יהיה די ברור שאני אצטרך לבחור ואני ממש לא יודעת מה לעשות כי שני הדברים מאוד מושכים אותי ולעזוב באמצע השנה את הקבוצה שלי אני לא מסוגלת, בדיוק עכשיו כשאנחנו מופיעים .
ולשלב מעכשיו 4 פעמים בשבוע זה לא בא בחשבון (והמפקד שלי עדיין לא נתן את דברו...)
אוף... תמיד הייתי גרועה בהחלטות !
מה כדאי לי לעשות ? להצטרף ללהקה רק תחילת שנה הבאה ולוותר על השיעורים שאני לוקחת היום ?

ו-די, נגמר . אין יותר מה לספר
שבוע מקסייייייייייים לכולנו (כבר סופשבוע, לא ? ) ותהיו אופטימיים - תמיד !

נערך לאחרונה ע"י Gwenhwyfar בתאריך 09-03-2005 בשעה 22:57.
ישן 10-03-2005, 09:12
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
רחלי יקירתי
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Gwenhwyfar שמתחילה ב "תורי :)"

כל הכבוד ומזל טוב על כל הזכיות שזכית אני בטוח שהם עשו את ההחלטה הנכונה
ובהחלט אם לא מעורבת פוליטיקה פנימית או כל התערבות אחרת מה שחשוב ומי שזוכה זה אותו אחד שמשקיע וכמו שאני רואה פה אני בטוח שבצבא את משקיע את כל כולך

בקשר להחלטות שאת צריכה להחליט, לדעתי הכל שאלה של עד כמה זה חשוב לך להכנס ללהקה החדשה של הטכניקות כי אם זה מאוד חשוב אני בטוח שתצליחי להתמודד עם הכל כי אם מכל דבר תהיי מוגשמת אז אולי תפלי בסוף היום למיטה רצוצה אבל מאושרת ומוגשמת שזו אחלה דרך לחיות את החיים (הכוונה לחיות חיים מוגשמים ומאושרים כל יום ביומו), אבל אם את לא לחוצה וזה לא ממש בוער לך באצבעות אז לדעתי חכי עם זה כי באמת חבל לקרוע את עצמך ובסוף להכנס לסיפורים כשיגיעו תלונות מכל מיני מקומות שיטענו שאת מזניחה אותם ואם זה לא הזדמנות חד פעמית אז זה יחכה לך גם יותר מאוחר שיתפנה לך זמן

שיהיה בהצלחה בבחירה ותדעי שאנחנו תמיד פה בשבילך

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 11-03-2005, 09:03

תודה מותק :)
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי charm שמתחילה ב "רחלי יקירתי"

לגבי הלהקה- אני עדיין בבעיה, אני אלך בתחילת שבוע הבא לראות שיעור שלהם ולראות אם זה ימצא חן בעיני .
לבקש מהמפקד שלי לצאת בעוד יומיים במהלך השבוע לפני הזמן לא יבוא בחשבון שכן יום חמישי הוא תמיד תמיד תמיד ארוך, מאז שהתחלתי את התפקיד השני לא סיימתי את העבודה לפני שמונה בערב .
שלא נדבר על העובדה שלאנשים שם שורף בטושיק שפעמיים בשבוע אני יוצאת בצהריים כדי להספיק לשיעור ריקוד שיש לי, אנשים פשוט לא יודעים לפרגן וזה מבאס לאללה...

ומבחינת ההורים שלי זה סבבה כי הם רוצים לראות אותי מגשימה את עצמי, חבר שלי חושב שתהיה לי מעמסה רצינית כי כיום לפחות פעמיים בשבוע אני נשארת עד מאוחר בבסיס כדי לסיים עבודה והוא ריאלי כמוני- המפקד שלי לא יתן לי לצאת 4 פעמים בשבוע בשלוש, הוא צריך אותי .

בקיצור- מה שנראה לי שאעשה זה אסיים את השנה בקבוצה שאני כיום (אני גם לא אעזוב אותה כעת- יש לנו עוד כמה הופעות בדרך ולהצטרף ללהקה עכשיו זה להיות תקועה כי גם הם בהופעות), כך שהפתרון הכי טוב יהיה זה להתחיל מספטמבר בלהקה החדשה (באם אני אוהב את הסגנון) וסהו...

ו-תודה על התגובה שוגר פאפס, שבת שלום !

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:09

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר