לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-05-2008, 19:38
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מה יהיה? שמתחילה ב "הפרש גילאים, מסגרות ועוד.."

למה עניין דפוק? קודם כל, הפרש של 3 שנים הוא נורמאלי וסביר.
* יציאות- מעט, לפרק זמן קצר.. האם זה משהו שתוכלו לגשר עליו? האם אתה חושב שהיא תבין ותקח בחשבון שהתפקיד שלך מעייף וגוזל המון זמן? זה מצריך הבנה הדדית- משני הצדדים, שאתה לא תמיד יכול ושהיא צריכה מכסת תשומת לב מינימלית כלשהי (במידה והיא ראש גדול. אני מאמינה שיש בנות שהמכסה שלהן לא מסתפקת במועט.. אז כל מקרה לגופו)

* הבגרות שלה. לא פער גילאים כזה משמעותי.. ועדיין, יתכן ומידת הבגרות הנפשית והפיזית שלכם לא שווה, מכיוון שאני לא מכירה לא אותך ולא אותה, אני מציעה לך לנתח היטב עד כמה היא בשלה נפשית למערכת יחסים (מבחינת אינטימיות, תמיכה רגשית וכד'..). זה בעיקר קריטי לשתי מערכות היחסים: בינך לבינה ובינך לבין החבר שלך- האח שלה. תשקול את האפשרות שאולי מבחינת יחסים אינטימיים היא עוד לא מוכנה למה שאתה תבקש ובהוספת האח הגדול שלה זה יכול להתפתח לכיוונים לא רצויים (במיוחד אם זה אח גדול שמרני)

ובנוגע לאח- חבר: בנוסף למה שצויין, אתה צריך לשקול מה יקרה במקרה ותפרדו (ואיך, אם בכלל) האם הדבר יזיק לקשר בינך לבין החבר? זה משהו שתוכל להתגבר עליו?

כל הנתונים קשורים אחד בשני ולכל אחד צריך לתת משקל ויחס. הכל אפשרי, אבל צריך לעבוד בשביל זה ולבחון היטב מה יהיו ההשפעות של זה בעתיד.
ההחלטה היא לא שלי ואני לא מכירה את כל הצדדים, מי הם ומה אופיים.. אני רק מקווה שעזרתי טיפה בחישוב הנתונים..

בהצלחה! יעל.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-05-2008, 21:04
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
מצטרף ליעל
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי פאקטשלי שמתחילה ב "למה עניין דפוק? קודם כל, הפרש..."

לא היה אפשר לנסח יותר טוב את מה שהיא כתבה
רק מחזק בקשר לאח שלא הבנתי מה דעתו בענין אם הוא בכלל יודע שאתה מעונין באחותו ואם כן מה דעתו

בשורה התחתונה אם משהו ממה שיעל העלתה ואני מניח שאתה גם יודע את המכשולים שיכולים להיות.
אם משהו מהם לא עובד חלק לדעתי לא שווה להכנס לזה כי זה רק יגרום לצרות וכאבי לב

דבר יחידי שאני קצת חולק על יעל זה בקשר לגיל, גיל 15 ו18 זה קצת גבולי ובעיקר תלוי באופי ובבגרות של האנשים, 18 בייחוד אם הולכים לצבא (הכוונה כבר מתגייסים ולא נמצאים עדיין בתיכון) זה גיל שהופכים להיות יותר עצמאים וגיל 15 זה עדיין ילדים עם כל הכבוד לגיל

נשמח לשמוע עדכונים

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:01

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר