לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-05-2008, 18:34
  UnOnimi UnOnimi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.09.07
ידידה שכבר לא ממש ידידה

היי,
יש לי ידידה והיה לנו קשר טוב אבל בתקופה האחרונה היא קצת מתחמקת ממני ואני לא יודע למה.
אם אני מתקשר היא לא עונה לי, לא חוזרת להודעות ובמקרה הטוב היא חוזרת אחרי יומיים או שלושה.
אם אני לא מתקשר היא לא תדבר איתי שבוע ואז היא תתקשר ותגיד שאני זה שמתעלם ממנה.
כשאני אומר לה על זה משהו היא אומרת לי שהיא פשוט נורא עסוקה ( כ"כ עסוקה שלא יכולה למצוא במשך 3 ימים 10 דקות לדבר איתי?!).

מה שהכי מעצבן שבאותו זמן שהיא אומרת לי שהיא עסוקה מתקשר אליה הידיד הזה ואז יש לה את כל הזמן שבעולם...

דווקא שבוע שעבר היא הזמינה אותי להיפגש איתה ועם הידיד הזה שלה,והיה די נחמד. אבל למחרת כבר לא היה אפשר לדבר איתה... שוב חזרנו לסינון הקבוע.

היא מאוד חשובה לי, וחבל לי לאבד אותה אבל אני כבר מתחיל להרגיש רע, בשניה שאני מתקשר והיא לא עונה (מה שקורה כמעט תמיד) אני מרגיש רע עם עצמי...

אני כבר לא יודע מה היא רוצה, אם היא לא רוצה שנישאר בקשר אז למה היא מזמינה אותי להיפגש איתם? ואם היא כן, אז מה פשר הסינונים המטורפים האלה? בינתיים אני מרגיש כאילו אני העדיפות השניה שלה וזה מבאס אותי.

אני גם לא ממש יודע איך אני אמור להגיד לה את זה בלי להפעיל את כל מנגנוני ההתגוננות שלה.

אני לא רוצה לאבד אותה, מה לעשות?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-05-2008, 19:22
צלמית המשתמש של Lens
  Lens Lens אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.11.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי UnOnimi שמתחילה ב "ידידה שכבר לא ממש ידידה"

שלום אחי..
גם אני באותו מצב כמוך יש לי ידידה כזו שהיום אני בן 21 ואני ידיד הכי טוב שלה כבר מכיתה ח'.. תחשוב כמה זמן..
וכל הזמן היא עושה לי את אותם קטעים לא מדברת איתי כמה ימים אני מתקשר לא עונה ואז היא מתקשרת אלי ואומרת לי " זהו שכחת אותי והכל "... וכשאני רואה אותה בזמן האחרון היא עושה לי פרצופים..
אמרתי לה " תשמעי אם כל הכבוד אני מאוד אוהב אותך מת עלייך בתור ידידה כמו אחות שלי.. אבל אני סתם ניפגע ממך אני מרגיש כאילו שאני גרמתי למצב הזה שכל הזמן אנחנו ככה בסינונים האלה אבל את כל הזמן דו פרצופית איתי..ואני לא רוצה להפגע"
אני אומר אל תעשה לה את אותו קטע כי זה ישמע מסריח מאוד..
תנסה פשוט לשכוח אותה.. תתקשר לא תענה לך אז לא תענה.. אין לך מה להתרגש מזה..
אתה לא מכיר את המצב שיש לך ידידה הכי טובה בעולם כמו אחים ואז יש לה חבר והיא שוכחת ממך?
מכיר נכון? כמו כולם!
ואז כשהיא ניפרדת ממנו היא מחפשת אותך שוב ושוב ושוב..
תנסה אתה לעשות את הצעד החכם הזה ולנסות לשכוח ממנה.. לא אומר לך לא לדבר איתה.. תתקשר אם היא תענה תדברו ואם כל פעם סינונים אל תתקשר עד שהיא תתקשר אלייך ואם היא תגיד לך מה אתה לא בקשר וכל זה..
תגיד לה אני עסוק.. דיי עסוק...
תנסה ככה להתרחק ממנה.. לתת למצב להתקרר..
תאמין לי זה הכי עוזר..

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:40

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר