לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-05-2008, 17:07
  daniel-l daniel-l אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.05.08
בעיה רצינית

טוב הסיפור שלי מתחיל ככה:
אנחנו כמה חבר'ה שתמיד יוצאים ביחד ועושים הכל ביחד...אפעם לא נפרדנו אבל כמובן שתמיד היו מריבות ופה ושם אחד לא היה מדבר עם השני ואז אחרי יומיים זה נפתר וכולם משלימים...הבעיה שלי מתחילה בזה שתמיד אני ההיתי זה שבצד ומידי פעם ההיתי נכנס למרכז העיניינים וממהר לצאת משם...עד שלפני כמה זמן ההינו באילת והחלטנו שאנחנו קונים שרשרת מיוחדת לכולם כאילו אותה שרשרת לכולם...באיזהשהו שלב שלי נקרעה ובגלל שכל כך רציתי את השרשרת הזאת החלטתי "להשאיל" מחבר אחר שהוא לא כל כך קשור אלינו את השרשרת שלו...כשראיתי שהיא נעלמה (כנראה שהוא לקח אותצה בחזרה)...החלטתי לנסות לקחת למישהו שבכלל לא קשור אלינו וסתם הצתרף לטיול...בדרך חזרה שכבר הגענו הביתה אותו אחד מתקשר אליי ואמר לי שהוא יודע שגנבתי לו תשרשרת ושהוא לא רוצה איתי קשר ושכדאי שאני יעזוב תחבר'ה כי אם לא הוא יספר לכולם!

אני לא יודע מה לעשות הם ממש חשובים לי ואני לא מבין למה עשיתי את זה...הרי כסף לא חסר לי ויכולתי לקנות עוד אחת אבל לא יודע מה היה לי בראש...נראה לי שהוא כבר סיפר לכולם ואני כל כך מתבייש במה שעשיתי
בבקשה מכם תנו לי הצעות איך לתקן את זה ולהראות שוב טוב בעיני החברים שלי
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-05-2008, 00:37
צלמית המשתמש של Foxtrot1
  Foxtrot1 Foxtrot1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.09.05
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי artur332 שמתחילה ב "באמת בני כמה אתם? נשמע כמו..."

מה זה רלוונטי אם זה נשמע כמו סיפור של ילדים קטנים? הוא עדיין מבקש את עזרתכם וזה עדיין עניין שברור שמציק לו.

אם זה ילדים קטנים, זה אומר שלא צריך לפתור את הבעיה?

טון קצת מזלזל הייתי אומר :/

----------------------------------

שמע, בעייתי העניין. באמת עשית מעשה לא במקום. הכי טוב, זה לבוא ישירות לחבר'ה שלך (מבלי לעבור דרך זה שגנבת ממנו), לאסוף אותם במקום אחד ולהסביר להם שבגלל הקרבה שלך אליהם לא רצית שידעו שנשברה לך השרשרת ועשית מעשה מפגר של לקחת למישהו שחשבת שהוא לא באמת חלק מהחבורה. עשית את זה בגלל שאת מרגיש כל כך קרוב אליהם, ולא באמת התכוונת לגנוב יותר מאשר התכוונת להישאר בחבורה.

השגת שני דברים:

1. לבחור שממנו גנבת לא יהיה אמצעי כוחני עליך, והוא לא יוכל לאיים עליך בסיפור לחבר'ה
2. אם אתם באמת חבר'ה קרובים, הם יקבלו את ההתנצלות שלך ויסלחו לך - אם לא, כנראה שלא הפסדת הרבה. לא נשמע לי שאי אפשר לסלוח על דבר כזה.

כמובן שתתנצל בפני הבחורה שממנו גנבת, למרות שהוא נשמע לי מניפולטור.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:28

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר