לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-05-2008, 16:45
  anael7 anael7 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.06.07
שלח הודעה דרך ICQ אל anael7 שלח הודעה דרך MSN אל anael7
מפוחדת

יש לי חבר כבר יותר מ8 חודשים והכל טוב ויפה.
ביום הזיכרון שהוא יום קצר נשארנו שעות נוספות אני, סגנית המנהל, ואחד שאחראי עלי ישירות. עכשיו זה שאחראי עלי תמיד היה ביננו מתח מיני כי מבחינתי הוא מאוד מושך והוא גם שם עלי עין והוא נשוי +1.
מה שקרה זה שביום הזיכרון כולם הלכו הביתה מוקדם ואנחנו נישארנו לבד.. במשך יומיים כל מה שעשינו היה להתכתב במסנג'ר בשיחות ועידה עם חבר שלו שלפי מה שהבנתי הוא מהמבוגרים (30) הנשואים שלא אכפת להם לפזול לצדדים..וכתוצאה מהשיחות האלה יצא שאני הדלקתי את שניהם ובסוף היום ההוא מהמשרד שלי נישק אותי אחרי שקלטתי מה קרה ניסיתי להתחמק וכתוצאה מכך יצא שהדלקתי אותו יותר.
היום שכבר חזרנו מהחופש הוא עדיין הסתכל עלי ואני מפחדת שהוא ינסה שוב כי אני ממש לא רוצה שזה יקרה כי אני אוהבת את החבר שלי ולא רוצה שהוא יגלה...

מה אני יכולה לעשות???
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-05-2008, 17:14
צלמית המשתמש של chatulim
  chatulim chatulim אינו מחובר  
מנהלת בע"ח, מטיילים ותרמילאים

חבר מתאריך: 01.01.06
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי priest שמתחילה ב "תגידי מה את בסדר???... או שאת..."

קודם כל, חדל שטויות. מתח מיני הוא דבר קיים, גם אחרי עשרים שנות זוגיות. אתה פשוט נמשך למישהו אחר, אין לזה כל קשר לרגשות או לאהבה. זה משהו בלתי נשלט, אפשר להגדיר חייתי אפילו.

בנוגע אלייך, כותבת האשכול- במקומך, לפני הכל, הייתי עושה חושבים טוב טוב עם עצמי ורואה למה אני נכנסת. אני מניחה שאת לא מעוניינת באמת להכנס לסיפור כזה ולהסתבך, לכן עצתי לך- תתוודי. כך לא תחיי בפחד שמא בן זוגך יגלה במפתיע, תוכלי לישון בלילה בשקט בלי לחשוש ובלי מתחים, וכך גם יפוג הפן המסתורי וה"סקסי" שבעניין- המסתוריות כבר לא תהיה שם ואתם תשארו שוב שני אנשים נפרדים זה מזה.

בנוגע אליו- אחרי שהבהרת את העניינים עם בן זוגך- הבהירי את הענין איתו. אמרי לו בדיוק מה עמדתך בנושא ואיפה עובר הגבול, ואל תתני לו להתנגד. הגבול עובר היכן שאת תעבירי אותו.

המון בהצלחה.

ישן 12-05-2008, 19:06
  CrazyBomber CrazyBomber אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל CrazyBomber Facebook profile
דברים בסייסים
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי priest שמתחילה ב "קודם כל זה שאת לא מסכימה לא..."

אתה לא יכול להכליל רק על פי ניסיון אישי,
זה שלך זה לא קרה ואתה מאושר ושמח עם החברה שלך ( אמן ואמן שרק יימשך ) ופשוט לא יכול לדמייך איך אתה נמשך למישהי אחרת לא אומר שזה לא יכול לקרות לאחרים .
ולא משנה אם חברים שלך אומרים לך שזה לא קורה להם , הרי זה שאתה הולך ורץ לחבר'ה איך היית מת "לעשות" ההיא כשיש לך חברה ,
זה לא בדיוק משהו שאתה מתגאה בו ...

מתח מיני קיים ברמות מסוימות בין גבר ואישה ,בחלקם זה שואף לאפס נורא עגול ולפעמים ברמות נורא גבוהות ,
זאת משיכה , משהו פיזי , אתה יכול לנסות לרסן אותו , אבל זה קיים , דחף ,דבר בלתי רצוני ,
כאן ההבדל , יש לך בחירה ,
אתה יכול להכנע לרצונו של הדחף ולעשות כרצונו ( הנשיקה פה זאת דוגמא די טובה נדמה לי ,אבל לא חסר אחרות ) או שאתה משתמש במה שאלוהים\ישות עליונה\הטבע נתן לך - השכל ,
אתה מבין את ההשלכות ובוחר לא להתנשק\לבגוד ,סופג את ה"באסה" הרגעית אבל זוכה לשלווה יותר עמוקה אח"כ.

בקיצור , זאת די עובדה בשטח שקיים מתח מיני ,
הכללות ע"פ ניסיון אישי כמעט תמיד נועדו לכישלון ,
מומלץ גם לא לשפוט אחרים ועל כמה וכמה שהם באים לפה להתייעצות ,לא שיצעקו\יתנשאו\ישפטו אלא לעזרה.
ישן 13-05-2008, 08:42
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
גרפיקה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי anael7 שמתחילה ב "מפוחדת"

לפי אחת התגובות לאשכול לא הייתי ממליצה להגיד לחבר שלך, כי הוא יראה דברים באופן שונה וניראה לי שרק תסתבכי. הוא עלול להאשים אותך בכל מיני דברים שאת לא, ולא קרו, ולא חשבת עליהם בכלל, הוא יכול לחשוד בך כל רגע ורגע, וזה בהחלט לא רצוי. חשבי פעמיים לפני שאת אומרת לו.
לגבי האיש בעבודה, הבנתי שאין לך אפשרות מלהתחמק להיות איתו או להיות איתו לבד.
אני חושבת שמה שאת צריכה להקרין זו חד משמעיות לגבי ההחלטה שלך שאת לא מוכנה שיקרה משהו ביניכם. חשובה פה הקרנת הנחישות וההתמדה, הקרנת הדחייה. ברגע שתקריני נחישות, תתנהגי באופן הכי קר שאפשר, הדיבורים איתו יצטמצמו לדיבורים על עבודה ותו לא, אף מילה מעבר לזה, אפילו לא "מה שלומך", ניראה לי מספיק ברור ומרתיע. כל העיניין הוא שאת צריכה להקרין חזק מאוד קרירות, דחייה - ממש כפי שהיית מקרינה כלפי מישהו/מישהי שאת שונאת - להקרין גם נחישות והתמדה, וזה, אני מקווה, יספיק ויעשה את שלו. זה אמנם ייקח זמן, אבל אני מקווה שיהיה יעיל תחת הנתונים הקיימים כרגע.
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:23

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר