לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-03-2005, 04:57
  צחור11 צחור11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.03.05
משמתש חדש מתגייס ב 22.03.05

הייתי חייב להירשם לפורום הזה כדיי לספר לכם סיפור קצר ומיוחד!אז ככה בתחילת כיתה יב' הייתי מורעל בטירוף על הצבא!! אחריי שהגיע היום סיירות ניגשתי אליו ועברתי למטכ"ל אחריי המיונים הפסיכולוגים הפילו אותי המשכתי הלאה לגיבוש צנחנים גם אותו סיימתי אך לא עברתי...אחריי מספר שבועות הגיע אליי מועד גיוס של חיר יעודי 22.3 לא רציתי לשמוע על זה בכלל ואמרתי אני רק בגולני לא יעזור כלום!!!!!
שלחתי מכתבים לכל העולםםםםם הגעתי עד ללשכת הרמטכ"ל אבל מה לעשות הסבירו לי שפשוט אי אפשר ושהתפוסה מלאהההה ואפילו אלה שקיבלו גולני יקבלו שינויי שיבוץ בבקו"ם!...אמרתי להם שאין בעיה אני לא מתפנה ושאני הולך לשבת בכלא ואז הסבירו לי שאם אני ישב בכלא ויקבל בסוף גולני זה יהיה רק ג'ובניק כלומר טבח או משהו כזה בחטיבת גולני!....ואז ממש התבאסתי לא ידעתי מה לעשות כי ממש ממש לא רציתי חי"ר יעודי והחלטתי לפתוח בתהליכים להורדת פרופיל ולהיות ג'ובניק!...היום כל הלילה מרוב שעמום נכנסתי לכל מיני פורומים ושהגעתי לפורום הזה והתחלתי לקרוא כל מיני דברים על חי"ר יעודי פתאום העלו לי את החשק!! ולאט לאט ממש הרעילו אותי ראיתי שיש אנשים סבבה שמתגייסים איתי לחי"ר יעודי ולא צהובים כמו שחשבתי ושהולכים לעשות כמה שינויים וממש ממש נראה לי סבבה!!! אז במקום לפתוח היום כי עכשיו כבר בוקר בתהליכי הורדת פרופיל אני רוצה להודות לכם!!!
שלחו תגובות בכייףףףףףף!!! יאללה חי"ר יעודי מרץ 05 כבוד עללללללל!! חיחיחיחיח
מי היה מאמין שאני יגיד את זה!!!
ויש לי גם כמה שאלות אבל אותם אני ישמור להמשך!!!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-03-2005, 04:35
  22 למרץ 22 למרץ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.03.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צחור11 שמתחילה ב "משמתש חדש מתגייס ב 22.03.05"

בהצלחה אחי.

תדע שהגדודים של ח"יר יעודי (חטיבה 900) הם ברמה גבוהה מאד. הקטע שאנשים שמקבלים נגיד ח"ירמכ הם לא יודעים כלום על זה ומתבאסים וחושבים שזה סתם חרא , תאמין לי הם עושים הרבה פעולות טובות ועכשיו בכלל בגלל שמה1.2 הם הפכו רישמית לחטיבה , אז ההקצעות שלהם בשמיים , במיוחד שלנו מרץ 05 יהיו תקציבים מטורפים , (פק"לים , קורסים , נשקים וכ'ו) , יש לך את חרוב דוכיפת שמשון לביא ונחשון , כולם ברמה מעולה , ותחשוב על זה ככה , אנחנו המחזור הראשון של החטיבה שזה בכלל כבוד!

ח"יר יעודי כבוד!!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:38

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר