לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-05-2008, 21:44
  טל ענבר טל ענבר אינו מחובר  
מומחה לתעופה, תעופה צבאית, חלל ולווינות. חוקר בכיר במכון פישר

חבר מתאריך: 02.07.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי סיגינט שמתחילה ב "האם מישהו יודע פרטים על מטוס J-10 הסיני?"

פניה נוספת לדר' נוימרק, מפעיל האתר.

(הערה חשובה - תגובתי אינה כוללת מרכיבים ציניים)

אינני מבין, כיצד ההצהרות של האתר
(לדוגמא: "סיגינט חושף מידע ייחודי, ממוקד ובלתי מוכר בתחומי איסוף והפעלת מודיעין, פעילות טרור, תשתיות צבאיות, מערכות נשק מתקדמות, יכולות ביטחוניות, ועוד.סיגינט מנתח מגוון רחב של מקורות מידע גלויים וחשאיים, ערביים ומערביים, ומפרסם את הידיעות החשובות, הנסתרות והמעניינות ביותר לעיני קהל הקוראים הישראלי. ")

והטענה למקצועיות ומקצוענות המשתמעת מההצגה של הרקע האקדמי של עורך האתר, מתיישבת עם האשכול הנוכחי - המראה על חובבנות לשמה - הרי חיפוש פשוט בגוגל היה נותן את התשובה לשאלה.

אשמח אם הפעם תינתן תגובה, רצוי עניינית, בניגוד להארות והערות של אחרים ושלי באשכול המקורי העוסק באתר סיגינט, שנותרו מיותמות.

(והערה למנהלי האתר - אפשר לאחד אשכול זה עם האשכול הזה:

http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ighlight=sigint)

בברכה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-05-2008, 22:30
  סיגינט סיגינט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.08
והערה נוספת, אם אפשר
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי טל ענבר שמתחילה ב "פניה נוספת לדר' נוימרק, מפעיל..."

בהחלט מותר לקטול אתר מסויים ואפילו את מפעילו כפי שנעשה כאן במרץ רב. עם זאת, אני חושב שפורום המארח אנשים אינטלגנטיים וידענים, מוטב לו שישמור גם על רמת השיח ולא רק על תוכנו. שים לב, טל, לביטויים כגון "תסתום את הפה" ואחרים שנאמרו פה ושבוודאי אינם הולמים שיח תרבותי.
אל תשכח שרוב החברים מסתתרים מאחורי כינויים - פרט לך ולנחמיה ולעוד כמה מעטים - וכנראה שמאוד קל להם להשמיץ מבלי להציג את עצמם כפי שאני נוהג לעשות בתחילת כל שיחה.
בכנות, מי שאינו אוהב את סיגינט יזכה ממני לכל הכבוד הראוי וללא כל טינה. אבל אנא, זה לא עניין אישי ואין טעם להפוך את זה לשוק. וכדברי חז"ל - "הווה מקבל כל אדם בסבר פנים יפות".

להתייחסותכם אודה.
ישן 12-05-2008, 22:46
  סיגינט סיגינט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.08
היי קורנסון
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי קורנסון שמתחילה ב "אני מצטער אם חשבת שזה כוון אליך"

תודה על ההבהרה. אני שוב אומר - ישנו הבדל מהותי בין כתיבה מדעית / אקדמית עניינית כפי שאתם דורשים בצדק, לבין כתיבה המיועדת לציבור רחב יותר שאיננו מומחה בתחומי התעניינותו.
תחום המזה"ת הוא פופוליסטי ומעניין ומשום כך אנשים רבים קוראים מאמרים וידיעות אודותיו גם אם אינם מומחים. אתם אינכם יכולים לשפוט אתר - ובמיוחד לא את מפעילו - על ידי זה שהוא כותב "מקורות מודיעין", "גורמים מדיניים", "ישנן שמועות" וכדומה. ואכן, בעקבות שיחה אישית שקיימתי לאחרונה עם הצנזורה הצבאית בת"א אני נאלץ להשתמש בביטויים "פוציים" (סליחה על הביטוי) שמסתירים טפח אך רומזים לטפחיים.
כל מה שאני מבקש מהקוראים (אם בא להם כמובן...) הוא מעט קרדיט ופחות התעכבות על כל תג ואות, משום שזוהי כתיבה עיתונאית ולא אקדמית !
ברור שיש לאתר חסרונות רבים שאני מודע להם, אבל הוא הולך ומגבש את צורתו עם הזמן ולא תוך יום אחד.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:19

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר