לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום מוזיקה כללי ! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > מוזיקה וזיהוי שירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-05-2008, 21:32
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
גימיק חולף ולא מוצלח למדי...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "דיון: להקת אטרף-הקדימה את זמנה או גימיק לא מוצלח?"

אני לא ממש חושב שמדובר כאן בלהקה שהקדימה את זמנה ולו רק מהסיבה שמקצבים ד. אמריקאיים לא ממש היו זרים לאוזן הישראלית, אמנם לא היו ממש להקות שהתבססו על מוזיקה שכזו אך היו לא מעט שירים של יוצרים כאלה ואחרים (יהודית רביץ לדוגמא) בסגנון ד. אמריקאי שדי הצליחו כשיר בפני עצמו.

בראייה לאחור אני לא חושב ששההימור להתבסס רק על סוג זה של מוזיקה היה נכון , אולי היה / יש "קהל נישה" שאוהב מוזיקה שכזו ורק אותה אך זה לא במספרים שמצדיקים הקמת להקה.

למרות כל מה שנכתב אני בהחלט חושב שמדובר באנשים מוכשרים ומקוריים שהלכו עם האמת שלהם ועל כך יש בהחלט להעריכם !

בעניין ריקודי הסלסה - מוזיקה לריקודים לאו דווקא ברת השוואה למוזיקה להאזנה !
לצרך ריקוד סלסה ( ואין שום נסיון בכך) המוזיקה לדעתי מהווה רק רקע.

אישית - אני לא נמנה על חובבי הז'אנר הד. אמריקאי ולמעשה המוזיקה הזו בשלב מסויים גם די עולה לי על העצבים (ע"ע מוזיקה אירית).....

להקה שהקדימה את זמנה?... אולי "הקליק" ?...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-05-2008, 11:37
  שומר סוד שומר סוד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.02.05
גימיק?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "דיון: להקת אטרף-הקדימה את זמנה או גימיק לא מוצלח?"

אפשר לכתוב גימיק על להקה שעשתה שילוב יחודי (רוק, ג'אז, מקצב לטיני, בעיקר סלסה,פאנקי), שלא נעשה פה קודם והוציאה שני אלבומים?
קטונתי, או שאני לא מבין מה זה גימיק.
הלהקה עדיין עובדת ומופיעה. אמנם זה לא סגנוני, אבל אני נעלב בשמם

לבני, מקצבים דרום אמריקאים , אכן לא היו זרים לאוזן, אך למעט מתי כספי ששילב אותה מהמקצב הבוסה נובי, ויהודית רביץ ששרה משיריו (וחובבי הסגנון אמורים להסתפק בחמישה שירי סמבה...), הייתה זו להקת אטרף שהכניסה לשיר הישראלי שלה את הסלסלה (וכל מיני מקצבים לטינים, שאני פחות בקיא בהם), המוזיקה הקובנית, פאנקי. כשלהקה עושה את זה לראשונה, זה בדר"כ נקרא חידוש, ואם הוא אינו חד פעמי, זה לא גימיק.
וסתרת את עצמך...אם הלכו עם האמת והכישרון שלהם...איפה הגימיק?

מספיק ביקור אחד באחת ממדינות דרום אמריקה, כדי להבין שהמילים הולכות חזק עם המוזיקה העממית המקומית לריקודים. זה לא טנגו או תחרות בינלאומית זה עבור הנשמה שלהם.

היזהרו מאנשי ברור חייל....
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:58

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר