לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-05-2008, 06:59
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
אסור להגיב מתוך התלהמות ונקמה. זה לא מקצועי!

את המבצע הצבאי היו צריכים לעשות לפני שנפלה רקטה על אשקלון.

עכשיו צריכים לפעול לא בגלל הרקטה שפגעה אלא בכדי שלא יהיו עוד ועוד פיגועים. הדרך היחידה לזה זה למחוק את עזה. אם יגיבו, אבל לא במלוא העוצמה, זה לא ימנע רקטות נוספות בעתיד, רק הפוך.

יש רק דרך אחת: לפרק לגמרי את הרשות הפלשטינית ולהחזיר למצב שהיה לפני הסכמי אוסלו + לגרש & ולהשמיד את המחבלים ומנהיגיהם, ולגרום לשאר האוכלוסיה לדלל את עצמם ולעזוב.

האם זה אפשרי? כן, זה אפשרי. אפשרי אם גם השמאל החולני יסכים לזה.

השמאל שנמצא בשלטון הלא רשמי -בעתונות, פרקליטות, משטרה ובתי משפט צריך לקבל הבהרה חדה מהחיילים ומפקדי הצבא, וכמובן גם מהממשלה והכנסת שנהפכו לבובות של התשקורת, שהם לא מוכנים לשום פעולה חלקית בעזה שאין מאחוריה החלטה לפרק את הרשות הפלשטינית.

זה לא פוטש ולא מרידה. מדבור על כנופיית פשע השולטת במדינה באופן לא חוקי. אף אחד מעולם לא בחר לא בבג"ץ ולא בתשקורת. הם מוצצים את המדינה ובתמורה מוכרים אותה למחבלים ושונאי ישראל.

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 15-05-2008 בשעה 07:11.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-05-2008, 10:33
  לב כל-רואה לב כל-רואה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.02.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "אסור להגיב מתוך התלהמות ונקמה. זה לא מקצועי!"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מדינאי

יש רק דרך אחת: לפרק לגמרי את הרשות הפלשטינית ולהחזיר למצב שהיה לפני הסכמי אוסלו + לגרש & ולהשמיד את המחבלים ומנהיגיהם, ולגרום לשאר האוכלוסיה לדלל את עצמם ולעזוב.

תשכח מזה.

החזרת המצב למה שהוא היה לפני עידן היפוך הערכים של אוסלו,
בעצם אומרת,
שאין להמצאה הזאת שנקראת "עם פלסטיני", שום זכויות לאומיות בארץ ישראל,
ושכל הזיות תהליך-השלום אינן אלא, תהליך שהכניס אותנו לדרך המוות במקום לדרך של חיים.

צר לי לבשר לך,
אבל זה לא אפשרי.
כי השמאל לעולם לא יסכים לזה.
המטרה הבסיסית שלו היא לא אחרת מאשר....שלום. לא סתם אומרים 'שמאל יוני'....
להפתעתכם הרבה..., גם הימין לא יסכים לזה. כי גם המטרה הבסיסית של הימין היא שלום....

משה פייגלין, אנשי מנהיגות יהודית, ולצידם, אנשי הליכוד המקורי,
הם היחידים שמעזים לדבר היום על ביטול הסכמי אוסלו,
ועל תוכניות לעידוד הגירה של ערבים מן הארץ הזו.

זה יהיה אפשרי אך ורק אם אתה תתמוך ותחזק את אותם גופים פוליטיים שתומכים ברעיון הזה.
שזה אומר- התפקדות לליכוד,
והצבת מועמד לראשות ממשלה,
שמאמין בעם היהודי, ולא בעם הישראלי החדש והנאור, חסר הזהות היהודית.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://he.manhigut.org/templates/mlevi/cutimages/top_logo.jpg]

"צדק צדק תרדוף"

ישן 15-05-2008, 12:53
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

אני אשית לא יכול להתפקד לליכוד במסגרת הפייגלין
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי לב כל-רואה שמתחילה ב "..."

לפני כמה שנים הייתי כמעט מוכן לעשות את זה, אבל אז ראיתי שבטופס אני צרך לחתום שאני מסכים עם עקרונות הליכוד. מה לעשות שאני לא מסכים עם העקרונות האלו, ובמיוחד לא עם הרדיפה של הליכוד נגד פייגלין... ואני לא רוצה לשקר.

אבל החמולות שעומרי גייס עבור השמאלנים שבתוך הליכוד אין להם שום בעייה לשקר ולהצהיר מה שיידרש מהם להתפקד.

אני רוצה מפלגה דמוקרטית שבה כל החברים יהיו לכל הפחות כאלו שאינם מתביישים ביהדותם, מבקרים מינימום פעם בשנה לבית הכנסת, צמים ביום כפור ותשעה באב, ולא כאלו שמקבלים פקודות מדמשק ואיראן.

לפי דעתי פייגלין טועה במה שנדבק לליכוד החילוני. בזה הוא מראה שיש לו משהו להתבייש במה שהוא יהודי דתי. ההיפוך הוא הנכון.

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 15-05-2008 בשעה 12:56.
ישן 15-05-2008, 13:37

בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "אני אשית לא יכול להתפקד לליכוד במסגרת הפייגלין"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מדינאי
לפני כמה שנים הייתי כמעט מוכן לעשות את זה, אבל אז ראיתי שבטופס אני צרך לחתום שאני מסכים עם עקרונות הליכוד. מה לעשות שאני לא מסכים עם העקרונות האלו, ובמיוחד לא עם הרדיפה של הליכוד נגד פייגלין... ואני לא רוצה לשקר.

אבל החמולות שעומרי גייס עבור השמאלנים שבתוך הליכוד אין להם שום בעייה לשקר ולהצהיר מה שיידרש מהם להתפקד.

אני רוצה מפלגה דמוקרטית שבה כל החברים יהיו לכל הפחות כאלו שאינם מתביישים ביהדותם, מבקרים מינימום פעם בשנה לבית הכנסת, צמים ביום כפור ותשעה באב, ולא כאלו שמקבלים פקודות מדמשק ואיראן.

לפי דעתי פייגלין טועה במה שנדבק לליכוד החילוני. בזה הוא מראה שיש לו משהו להתבייש במה שהוא יהודי דתי. ההיפוך הוא הנכון.

לפני כמה שנים, פנו כמה ממייסדי הליכוד אל תנועת מנהיגות יהודית ומשה פייגלין,
והציעו להם להצטרף אל מפלגת הליכוד.
הסיבה הייתה ש'מנהיגות יהודית' משקפת בצורה המדוייקת ביותר את הערכים של הליכוד המקורי.

אנחנו לא מתביישים בשום דבר.
באנו לליכוד,
אנחנו נתקן אותו,
ונחליף את ההנהגה הכושלת והמושחתת שקמה עליו, הנהגה שבכלל לא מייצגת באופן נכון ושווה את מתפקדי הליכוד.
אם יש מפלגה בישראל שהיא יהודית באמת, זה הליכוד.

לא מזמן, השתתפתי בפעילות דוכנים, לפקידת אזרחים לליכוד.
אני אומר לך..
אנשים כל כך מיואשים...הם לא מוכנים להאמין בשום דבר..
כל מה שהם אומרים לי זה דברים בסגנון "רק המשיח יציל אותנו" או " נחכה לנס" ,
כאשר הם לא מבינים שהמשיח זה בעצם הם בעצמם.
הם בכלל לא מבינים את המשמעות של זכות הבחירה.
הם לא מבינים מהו הכוח שיש בידם, ומה הם מסוגלים לעשות איתו ...

האם קראת פעם את חוקת הליכוד??
העיקר אתה אומר שאתה לא מסכים עם העקרונות...
רק הליכוד מסוגל להפוך את ישראל למדינה יהודית ודמוקרטית באמת.

בידך הכוח לשנות דברים.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://he.manhigut.org/templates/mlevi/cutimages/top_logo.jpg]

"צדק צדק תרדוף"

ישן 15-05-2008, 13:47
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

נו, באמת...
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי לב כל-רואה שמתחילה ב "[QUOTE=מדינאי]לפני כמה שנים..."

ציטוט:
אם יש מפלגה בישראל שהיא יהודית באמת, זה הליכוד

מקבלי פקודות מדמשק, אין להם שום מניעה להצטרף לליכוד ולהשפיע מבפנים.

וגם המצדיעים במועל יד שייבאנו מרוסיה, גם הם יכולים להצטרף.

וכמובן אנשים כמו אלחנן טננבוים וגם טלי פחימה אין להם שום בעייה להתפקד למפלגה הזאת.

במה זה נהיה לאומני, בזה שזה נקרא בשם ליכוד? מה השם הזה עושה? כלום!

וגם בלי הבעיות הקיצוניות האלו, גם אם היו בוחרים את פייגלין לראשות הליכוד, גם אז הוא לא היה נהפך למלך. יהיו עוד נבחרים חוץ ממנו. כל קול שהולך לליכוד הולך גם לסילבן שלום ודומיו, שהיו כבר עם רגל אחת בקדימה, ולא ברור למה נשארו בליכוד. ייתכן אך ורק בגלל ששם היה להם יותר סיכוי להיבחר. וגם בתוך הליכוד הם עשו דברים כאלו שלא בדיוק הולך עם הקו הלאומי, או נמנעו את עצמם מלעשות את הדברים הכנכונים בכדי למצוא חן בעיני התקשורת.

אם היו מקימים מפלגה שבה כל חבר, כתנאי להצטרפות חייבים לספר באיזה בית הכנסת הוא מתפלל, להצהיר שמאמין בבורא עולם ומנהיגו, וכל המהלכים הפוליטיים שהוא עושה, זה כלשון המשנה "וכל העוסקים עם הצבור יהיו עוסקים עמם לשם שמים", זה כבר סיפור אחר לגמרי...

או-אז הנבחרים במפלגה כזו היו כבר מזן אחר. ולא אלו שייטיבו איתם אישית על חשבון הצבור.

כמובן יש כבר את המפלגות הדתיות והחרדיות, אבל שם השלטון הוא בידי קומץ עסקנים וכאלו שהכתירו את עצמם כרבנים, וגם לא נותנים לעסקנים אחרים יותר טובים מהם להגיע לעסקנות צבורית. כל שלטון וכוח משחית את הבן אדם. הדבר היחיד שמחזיק את הנבחרים הדתיים והחרדיים שהם מבקרים בבתי כנסת וצריכים להסתכל בפני הקהל שלהם, וגם "הגרסא דינקותא" שלהם. וכן הם בכל זאת קצת יותר נאמנים מאשר בשאר המפלגות. אבל זה לא מספיק. זה רק מעט מאוד. הבדל שבקושי רואים אותו, אם בכלל.

אבל אם היו מקימים מפלגה דתית-חרדית שתהיה תחת שלטון של כל הקהל הדתי-חרדי. או-אז זה היה כוח אחר לגמרי. ואז גם חלקים גדולים של הקהל החילוני היה מצביע עבור מפלגה כזאת.

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 15-05-2008 בשעה 14:05.
ישן 15-05-2008, 14:59

בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "נו, באמת..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מדינאי
מקבלי פקודות מדמשק, אין להם שום מניעה להצטרף לליכוד ולהשפיע מבפנים.

וגם המצדיעים במועל יד שייבאנו מרוסיה, גם הם יכולים להצטרף.

וכמובן אנשים כמו אלחנן טננבוים וגם טלי פחימה אין להם שום בעייה להתפקד למפלגה הזאת.

במה זה נהיה לאומני, בזה שזה נקרא בשם ליכוד? מה השם הזה עושה? כלום!

וגם בלי הבעיות הקיצוניות האלו, גם אם היו בוחרים את פייגלין לראשות הליכוד, גם אז הוא לא היה נהפך למלך. יהיו עוד נבחרים חוץ ממנו. כל קול שהולך לליכוד הולך גם לסילבן שלום ודומיו, שהיו כבר עם רגל אחת בקדימה, ולא ברור למה נשארו בליכוד. ייתכן אך ורק בגלל ששם היה להם יותר סיכוי להיבחר. וגם בתוך הליכוד הם עשו דברים כאלו שלא בדיוק הולך עם הקו הלאומי, או נמנעו את עצמם מלעשות את הדברים הכנכונים בכדי למצוא חן בעיני התקשורת.

אם היו מקימים מפלגה שבה כל חבר, כתנאי להצטרפות חייבים לספר באיזה בית הכנסת הוא מתפלל, להצהיר שמאמין בבורא עולם ומנהיגו, וכל המהלכים הפוליטיים שהוא עושה, זה כלשון המשנה "וכל העוסקים עם הצבור יהיו עוסקים עמם לשם שמים", זה כבר סיפור אחר לגמרי...

או-אז הנבחרים במפלגה כזו היו כבר מזן אחר. ולא אלו שייטיבו איתם אישית על חשבון הצבור.

כמובן יש כבר את המפלגות הדתיות והחרדיות, אבל שם השלטון הוא בידי קומץ עסקנים וכאלו שהכתירו את עצמם כרבנים, וגם לא נותנים לעסקנים אחרים יותר טובים מהם להגיע לעסקנות צבורית. כל שלטון וכוח משחית את הבן אדם. הדבר היחיד שמחזיק את הנבחרים הדתיים והחרדיים שהם מבקרים בבתי כנסת וצריכים להסתכל בפני הקהל שלהם, וגם "הגרסא דינקותא" שלהם. וכן הם בכל זאת קצת יותר נאמנים מאשר בשאר המפלגות. אבל זה לא מספיק. זה רק מעט מאוד. הבדל שבקושי רואים אותו, אם בכלל.

אבל אם היו מקימים מפלגה דתית-חרדית שתהיה תחת שלטון של כל הקהל הדתי-חרדי. או-אז זה היה כוח אחר לגמרי. ואז גם חלקים גדולים של הקהל החילוני היה מצביע עבור מפלגה כזאת.

תשמע, אתה יכול לשנוא את הליכוד כמה שבא לך. זה לא יעזור בכלום.
אבל בינתיים, הפוליטיקאים היחידים שמבטאים וזועקים את קולו של העם,
נמצאים בתוך מפלגת הליכוד.
אין לך עוד במי לבחור חוץ מ'מנהיגות יהודית'.
במקרה הכי גרוע. אם תתחרט,אתה תוכל לבטל את חברותך בליכוד.

וחוץ מזה, אתה לא יכול לצפות מכל היהודים בארץ הזו ללכת לבית כנסת או להיות דתיים.
יהדות זה לא דת. זה תרבות. פעם רצינו שיהיו בכנסת יותר ח''כים דתיים.
רצינו להכניס את הדת למדינה.
האם זה עזר?! האם זה שינה את המציאות?!? לאאא!

כל הרעיון של מנהיגות יהודית, הוא לאסוף את העם סביב מטרה אחת,
לזעוק את מה שכל כך כואב לנו במשך שנים,
ולהיכנס למגרש ההנהגה הפוליטית, על מנת שנוכל לשנות את המציאות.

החכים הדתיים והחרדים לא מתמודדים על ראשות הממשלה ולא מעוניינים להנהיג.

אנחנו האפשרות היחידה שלך להציל את עצמך.

בקיץ האחרון התקיימו הבחירות לראשות הליכוד.
סילבן שלום ראה שהסקרים חוזים לו הפסד, אז הוא התייאש ופרש.
התמודדו בבחירות רק פייגלין ונתניהו.
זכינו ב 23% מהקולות.
האחוז הזה לא מפסיק לעלות עם הזמן.
בסופו של דבר, כל המושחתים, יעופו משם, כי הם מתחילים לאבד את כוחם.
סילבן שלום הוא הדוגמה לכך. וביבי עכשיו משקשק מפחד.

כשפייגלין יזכה בבחירות לראשות הליכוד, זה ייצור סערה תקשורתית וציבורית בקרב העם כולו.
כי זאת תהיה הפעם הראשונה בעשורים האחרונים, שישראל לא ממחזרת פוליטיקאי מהסגנון המוכר, המתמודד על ראשות הממשלה.

"צדק צדק תרדוף"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:20

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר