לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-05-2008, 21:54
צלמית המשתמש של puzpuz
  משתמש זכר puzpuz puzpuz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.05.06
שלח הודעה דרך MSN אל puzpuz
אני מסכים איתך
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Au79 שמתחילה ב "אתה מחפש מסגרת כלשהי ללמוד בה..."

ואני גם נעזר בידידים וידידות יותר מנוסים, שלטענתי (ולטענת כולם) מציירים יותר טוב ממני.יש לי ידידה עם כישרון מופלא: אתה יכול להראות לה תמונה והיא תצייר העתק מושלם שלה, או להראות לה חדר והיא תצייר את החדר בדיוק, עד שאתה תרגיש אתה ממש בתוכו דרך הציור. גם אנשים היא מציירת מעולה, והתכונה האהובה עליי אצלה; היא יכולה לצייר מה שהיא רוצה ושזה יצא מציאותי. גם אם לא תמיד זה יוצא עבודת אומנות מדהימה, זה יוצא מציאותי ואתה ישר יכול להבין מה זה.

אני רוצה להגיע לרמה שלה ויותר מזה, אבל בתור שאיפה התחלתית אני רוצה לדעת לצייר בצורה מציאותית.
השאיפה לאחר מכן היא לצייר דברים בדיוק כפי שאני רואה אותם בדמיון, שזה אפילו בגדר חלום; הרי זה אחד הדברים הקשים ביותר ליישום בתחום הזה.

וכן, אתה צודק, אני רוצה להעזר בפורום הזה ובאתרים שונים קודם כל, ואולי - אם בכלל - לעבור אח"כ ללימודים עם מורה פרטי או בחוג.

בעע חפרתי P:
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:57

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר