לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-05-2008, 11:22
  op9090 op9090 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.04.07
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי NVJ שמתחילה ב "זה ממש כבר לא משנה. הגמר מחר..."

ציטוט:
....מועמד שאינו נעמה, נעם או דן. ההמלצה שלי, אגב: לייה. ותוספת: כן! כן! כן! נימוקים לבחירה: היא יותר מנהיגה ממושיק ליפץ, לא פחות כריזמטית מדן מנו, בטח יותר כוסית מנעמה, אין ספק שנראית יותר טוב בבגד-ים מנעם ולבטח לא פחות קשוחה ממרינה. הקיצר, היא הייתה השורדת שלי מהרגע הראשון – ואני מציע אותה כהצעת הגשה לכל השורדים המורדים שמחפשים דרך מדויקת להחזיר להפקה באבי-אביה על הטבח שבוצע שם באינטליגנציה שלהם ושלנו. רשמו את השם שלה על הפתק הלבן ושדן מנו יילך להסביר בבית המשפט מה השתבש.

כן, מרד עבדים, נראית לי הדרך היחידה להפוך את אימפריית השיעמום הזאת לתוכנית שראוי לצופיה לצפות בה, גם אם בפעם האחרונה. כן, מחאה בשידור חי, האם יש דרך טובה מזאת להעניש את כל מי שניגב את השכל הישר שלנו עם סמרטוט ספונג'ה על רצפת חדר העריכה? כן, המבט על פניו של זוארץ, כשיניף את הפתק הלבן, או את הפתקים הכותבים באותיות זהב "לייה גיל", כשיעלה על פניו את הפרצוף המשתומם הנצחי שלו ויגיד, "צופים יקרים, אנו נצא להפסקת פרסומות קצרה".

ובהפסקת הפרסומות, דע עקא, לא ישודרו עוד פרומואים שקרניים המבטיחים נקמות שלא תבואנה והפתעות בגרוש ורבע. בהפסקת הפרסומות ישדרו את אחת משקופיות החסות האלה לקלאב הוטל לוטראקי, שהגיעו דרך טעות מהערוץ הראשון, ואיזה ביפ ארוך וצפצפני יקדח באוזן דקות ארוכות. ו 34.2 אחוזי רייטינג ילטשו עיניים מזוגגות ומפולבלות אל המסך. ובערוץ 2 יפרצו לשידור עם מבזק בהגשת "דני קושמרו" – "דרמה בשידור החי של גמר התוכנית 'הישרדות' בערוץ 10. טכנאי השידור של ערוץ 10 הפסיקו את השידור ברגע השיא של התוכנית לאות מחאה על התערבות ההפקה בתוצאות התוכנית". כן, מרד מתמודדים ומרד טכנאים בערב הגמר – זה נראה לי הסיום ההולם היחיד לחרפה הזאת.

ככה אנחנו אוהבים את הריאלטי שלנו ,ישיר ,לא ערוך ומלא בדם .

והכתבה נגנבה ( או שלא ) מעכבר העיר

נערך לאחרונה ע"י op9090 בתאריך 16-05-2008 בשעה 11:25.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:40

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר