לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-05-2008, 13:00
  Ogdan Ogdan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.05.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי dani90 שמתחילה ב "האב האוסטרי: אני תוצר של החינוך הנאצי!"

תשמע אנטישמיות ומעשי זוועה שלא מאפיינים מדינות מערביות תמיד היו שם
שואת היהודים היא לא השואה הראשונה שלהם

ככה זה העם הזה, אף אחד לא חושב שהם השתנו

גם אז הכוח שלהם היה בזה שהם ידעו להסתיר את עצמם

תיזכורת:
באותה תקופה גרמניה וצרפת היו המעצמות העיקריות וגרמניה היתה כמו אירן של ימנו לדוגמא.. רק שלא התייחסו אליה אז היא התחזקה
אם באותו יום שהיטלר היה מספח את האזור הזה מצרפת היו מפציצים את גרמניה לא היתה מלחמת עולם שניה

גם היהודים שחיו שם לא האמינו שדבר כזה יכול לקרות
הנאצים הסתירו את עצמם יוצא מן הכלל

עריכה:
אפשר לינק לאותו אשכול גרמנים שהיה?

נערך לאחרונה ע"י Ogdan בתאריך 15-05-2008 בשעה 13:03.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-05-2008, 15:13
צלמית המשתמש של netaneldj
  netaneldj netaneldj אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.05.06
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי dani90 שמתחילה ב "האב האוסטרי: אני תוצר של החינוך הנאצי!"

ציטוט:
עובדה לזה שהשלטון הנאצי לא חלף ועבר עם הדור של אז

איפה העובדה כאן? איך בדיוק אתה מצליח להסיק שזאת הוכחה עובדתית? אתה לוקח דוגמה של בנאדם עם בעיות נפשיות שאמא שלו משגלה אותו בילדותו כהוכחה למה? לזה שכל הגרמנים הם נאצים?

לגבי כל המקרים הזוועתיים, אתה יודע שדברים כאלה קורים בכל העולם, לא כל פעם זה יוצא לתקשורת, לא כל פעם שזה יוצא לתקשורת זה גם מגיע אלייך, וגם כשזה מגיע אלייך אתה תבחר להתייחס ולזכור את כל מה שמתרחש בעם הגרמני כי זה מחזק את הסטריאוטיפים שלך.

אתה יכול להראות לי אלפי כתבות על גרמניה, אני יכול להראות לך מליוני כתבות על מדינות אחרות, ולא נגיע לשום מקום.

אם כל הגרמנים היו נאצים אז לא היו יהודים בגרמניה, יש אומנם קצת, אבל העובדה שהם כן חיים שם בידיעת הסביבה שהם יהודים מראה שנאצים הם לא.
ישן 15-05-2008, 17:16
צלמית המשתמש של Light Sleeper
  משתמשת נקבה Light Sleeper Light Sleeper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.08.07
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי dani90 שמתחילה ב "מצד אחד אתה מדבר איתי על..."

לדעתי זאת הכללה גדולה מדי. מובן שיש עדיין שאריות מאותו שלטון שמשפיעים עליהם ועל התרבות שלהם. אם תשים לב, ההשפעה הזאת גרמה להקמה של 2 קבוצות גדולות בגרמניה, ניאו-נאצים ופסציפיסטים ...
אלה שלמדו מהדורות הקודמים שלהם והבינו שמה שעשו היה יותר מנורא מנסים לכפר על זה כדי להוכיח שהם לא כאלה, שהם לא כמו האבות שלהם.
לעומת זאת יש את החארות (סליחה על הביטוי העדין מדי) האלה שלא למדו כלום ומנסים להחזיר את הזוועות האלה.

שים לב שמלחמת העולם השניה הייתה מלחמת עולם, לא רק בגרמניה. גם בפולין הייתה אנטישמיות, גם באוסטריה, גם בצרפת ובעוד הרבה מאוד מקומות. והם לא כולם חונכו על ערכים של נאציזם, ובכל זאת הייתה אנטישמיות... וגם בימינו עדיין יש אנטישמיות במידה שונה בכל המקומות האלה. לא רק בגרמניה.
הרצל אמר שהבעיה של היהודים היא שבכל מקום שיש יהודים יש אנטישמיות, שהיהודים מיבאים את האנטישמיות לאיפה שהם מגיעים. כמו שפה בכל פעם שעולים חדשים מגיעים החברה לא תקבל אותם בצורה יפה. ככה זה עם האנושות, קשה להם לקבל אנשים שונים... העניין הוא שהנאצים היו היחידים שעשו משהו בקשר לזה.
אבל אני לא חושבת שזה בסדר להכליל ולהאשים את כל הגרמנים של ימינו על מה שהדורות הקודמים שלהם עשו. זה כמו להאשים בן של רוצח בזה שהוא רוצח, רק בגלל ההורים שלו...
טוב, אני אפסיק לחפור עכשיו כי אני לא חושבת שאני אשנה את דעתך... פשוט תיקח את זה כחומר למחשבה.
ישן 15-05-2008, 19:18
צלמית המשתמש של dani90
  dani90 dani90 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.04.07
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי netaneldj שמתחילה ב "[QUOTE] בשנת 1990 מנתה..."

שוב - מספר היהודים בגרמניה לא אומר כלום ( ואני מוכיח לך שזה לא הוכחה).

עם פרוץ מלחמת העולם השנייה נותרו בגרמניה כ-220,000 יהודים, פחות ממחצית יהודיה. ז"א שבשנות ה- 30 (בזמן הנאצים) עוד היו יותר מ- 300 אלף יהודים - יותר מהיום..

אתה מבין? - ורק בפתיחת מלחמת העולם השנייה (1939) נסגרו השערים בפני היהודים להגירה החוצה..

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%99...6%D7%99%D 7%AA

אני לא אומר לך שיש נאצים אבל אני בהחלט אומר שיש אנטישמיות ויהודים (בעיקר דתיים) שמסתובבים בברלין מפחדים..
CHRIS MARTIN: Coldplay is for people with great taste, intelligence, incredible good lookingness, talent, ability, success, grabbing of life. Coldplay's for people who know what life's about. They're always entertaining. Delightful to talk to. Sweet, charming, incredibly good in bed. Virile. They have incredible success with girls, or boys, or both. They're generally just the world's best citizens.. Maybe I'm biased, but I'm definitely right

נערך לאחרונה ע"י dani90 בתאריך 15-05-2008 בשעה 19:20.
ישן 18-05-2008, 05:35
  AA100 AA100 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.02.08
בתגובה להודעה מספר 57 שנכתבה על ידי netaneldj שמתחילה ב "אפצ'י..........אפצ'י....."

עזוב אתה מדבר שטויות..אתה בכלל פגשת גרמני בחיים שלך פנים לפנים וישבת לדבר איתו? לא.. אז זהו אתה צריך לשמוע איך הם מדברים על המוסלמים (וכן אני יודע שכמה פה ישמחו לשמוע אבל יש גרמנים שממש מתים לעשות להם שואה) למי שלא יודע כיום חיים בגרמניה כ4 מליון מוסלמים בקירוב רובם ממוצא טורקי השאר ממוצא ערבי כורדי ופרסי הרבה גרמנים מתלוננים שהמוסלמים לוקחים לגרמנים את העבודה את המקום הטבעי שלהם (ודרך אגב הגרמנים היו אלה שהזמינו את הטורקים להגר לגרמניה כי הם פשוט חיפשו כח עבודה זול שישקם את גרמניה ויבנה אותה מחדש והיום יש גרמנים שרוצים לשים אותם בגטו.אז הגרמנים נשארו אותם גרמנים תאמין לי הם עדיין אנטישמים פשוט רובם לא יעזו להודות בזה בגלל העבר הנאצי שלהם. דרך אגב..אם יש מישהו שהם שונאים יותר מיהודים זה את הרוסים(לא קשה לנחש למה...מלחמת העולם השניה). אז בבקשה מכולם פה שלא ניהלו בחיים שלהם שיחה רצינית עם גרמני פשוט תפסיקו להיות נאיביים ולדבר שטויות.
ישן 16-05-2008, 10:56
צלמית המשתמש של Jeanne D'Arc
  Jeanne D'Arc Jeanne D'Arc אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.05.07
שלח הודעה דרך ICQ אל Jeanne D'Arc Facebook profile

אתה פשוט גזען |:

נאצים לא היו רק בגרמני, היו המונים ברומניה, פולין ובמצפון מערב אוקראינה.
אז די כבר לנסות להוכיח שהגרמנים אשמים בהכל.

וזה שאתה קורא בחדשות רק דברים מהאזור, הכל בזכות הפוליטיקה הדי פתוחה של האזור, אם היו מפרסמים כאלו דברים בסין, לא היה נשאר לא עיתון ולא אנשים שכתבו בו.
ועל אפריקה, וכל המלחמות שיש שם אני בכלל לא מדברת.
זה רק נראה לך שאין עכשיו שום מלחמות ושום בעיות, ולא הורגים אנשים כי האינטרנט לא מודיעה עליהם כי הם פשוט לא כאלו חשובים, והם מעדיפים לפרסם על דברים שוליים שכאלו מאשר להראות לעולם איזה רצח אחים קורה במדינות אפריקה.

הכותבים באינטרנט בוחרים ממה להתעלם ולמה ליחס יותר מדי חשיבות.
האם ניסית לפתוח חשבון בשקית לפני שפנית לבנק? זה בלי עמלות ובלי הגבלות על המשיכה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:21

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר