לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום מוזיקה כללי ! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > מוזיקה וזיהוי שירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-05-2008, 16:51
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
פיגוע סמי מעניק לנו מתנת יומולדת ! או - שתי הופעות איחוד ל..."מינימל קומפקט" !!!.....

איזה קסם !
נפלא!
החדשות הטובות של השבוע!
לא יכל להיות דבר טוב מכך!
איזה יופי!

איחוד מינימלי

מינימל קומפקט שוב חוזרים. הלהקה הודיעה על איחוד לשתי הופעות בלבד ביולי, לציון יום ההולדת ה-60 של חבר הלהקה סמי בירנבך אור ברנע פורסם: 21.05.08, 10:20

שוב מתאחדים: הנציגים האירופיים שלנו בשנות השמונים, "מינימל קומפקט", יתאחדו לשתי הופעות בלבד ויופיעו בישראל ב-8 וב-9 ביולי במועדון הזאפה בתל-אביב. בירנבך, מלכה שפיגל ומקס פרנקן, המתגוררים באירופה, יגיעו לישראל כשבוע לפני המופע ויחברו לרמי פורטיס וברי סחרוף לסבב חזרות אינטסיביות.

לפני כשנה, שפיגל סיפרה ל-ynet כי למרות הקושי והמרחק הרב, היא מקווה שהלהקה תוכל להתאחד שוב. עכשיו זה קורה. האיחוד האחרון נערך לפני

כחמש שנים, אז יצאה הלהקה לסיבוב הופעות באירופה ובישראל. במקביל, יצא סרט דוקומנטרי על הלהקה בשם "Raging Souls". בזמן ההופעות, שקלה הלהקה להוציא אלבום חדש, אבל בסופו של דבר זה לא קרה.

לאחר פירוק מינימל קומפקט בסוף שנות השמונים, נדד כל אחד מחבריה למקום אחר: ברי סחרוף ורמי פורטיס נשארו כמובן בארץ והמשיכו ליצור מוזיקה בהצלחה, ביחד ולחוד. שפיגל חיה בלונדון כבר שנים רבות עם בעלה, המפיק והמוזיקאי קולין ניומן, אותו פגשה בעבודה על אחד מאלבומי "מינימל קומפקט". לשניים הרכב צד בשם "גיטהד". בירנבך חי בבלגיה ויוצר שם מוזיקה, תחת השם די-ג'יי מורפיוס ופרנקן נשאר במדינתו, הולנד.

הסיבה לאיחוד המחודש הוא יום הולדתו השישים של בירנבך. כרטיס לאיחוד יעלה 150 שקלים.

רבותי - זו הלהקה הישראלית הראשונה שפרצה את גבולות הארץ ועד היום נחשבת ללהקה הישראלית המצליחה ביותר בחו"ל !
הייתי באיחודים שלהם החל מההוופעות שהיו ב 91 ב"רוקסן" (ז"ל) והיכל התרבות בת"א ופשוט אסור להפסיד את זה !

והנה דוגמית של אחד השירים היפים שלהם - אין על הטירוף של בירנבך ופורטיס יחד.....

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

אבל למה לעזאזל דווקא ב"זאפה" למה ?????.....

נו "שומר סוד" - ווס זוגסטע (מה אתה אומר)?????

נערך לאחרונה ע"י לבני בתאריך 21-05-2008 בשעה 16:57.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-05-2008, 20:48
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
שאלה טובה !...
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי שומר סוד שמתחילה ב "קודם תסביר לי מה רע בזאפה כל כך? :)"

מדובר במקום/מועדון מאוד מאוד מושקע ואישית אני מאוד אוהב אותו ואת הסגנון שלו אך לא כל סוג של הופעה יכל להתאים לשם !

הייתי במספר הופעות של פורטיס שהתקיימו במקום הזה והדוחק היה פשוט בלתי נסבל (ואני לא מתכוון להופעות בהן הקהל ישב) !
בא נעזוב את זה שכולם למדו שצריך לתפוס מקום בשורה הראשונה ויש תמיד מאבקים על טריטורייה, עם זה אני מסתדר די בקלות...
הבעייה היא שפשוט כל כך צפוף היה שם בהופעות של פורטיס ואני ממש לא רוצה לחשוב איך ייראה המקום בהופעה של מינימאל !

ה"זאפה" תמיד מצטייר בעיני כמקום אינטימי יחסית שמתאים לסוג מסויים של הופעות...

אני מקווה שאתבדה.

לגבי האיחוד - עבורי זו בהחלט סיבה למסיבה !
אני כל כך אוהב את הלהקה המיוחדת הזאת שאין לי בעייה להגיע לכל אירוע בו הם יחליטו להשתתף !
ובכלל - לך תדע מתי ואם בכלל תהייה הפעם הבאה.....

נערך לאחרונה ע"י לבני בתאריך 21-05-2008 בשעה 20:50.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:54

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר