לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-03-2005, 16:58
  nitai eden nitai eden אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.10.04
טוב - קורס כיבוי
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי **גבר גבר** שמתחילה ב "תראה משק כיבויי אש זה חיל..."

נמשך 5 שבועות בביסמ"ת(בי"ס למקצועות התעופה), נחשב לקורס לא כל כך איכותי ולכן האנשים בהתאם(מבלי להעליב אף אחד כי יש אנשים טובים) מוצבים ברחבי הארץ היכן שיש תחנת כיבוי של ח"א, בד"כ בבסיסי טיסה. מוזנקים בכל מצב חירום - ז"א מטוסים בנחיתת חירום ושריפות בבסיס(קורה). לגבי היציאות אני יכול לשאול ולחזוא עם תשובה עוד שבוע שאחזור הביתה.
לגבי התנאים- איפה שאני נמצא התנאים טובים, יש לכבאים חדרים ומועדון גדול ומרווח(הרבה יותר מזה של הפקחים במגדל) ומצויד היטב. עיקר עיסוקם של הכבאים בשיגרת היום יום היא ניקוי המסלולים פעמיים ביום, ביקורות שונות, כמוכן יש להם תירגולים- כיבוי שריפות חילוץ וכד'.
רוב הזמן באמת הכבאים פשוט לא עושים כלום..........
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-03-2005, 20:43
  daniel8 daniel8 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.11.03
......
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי nitai eden שמתחילה ב "טוב - קורס כיבוי"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי nitai eden
נמשך 5 שבועות בביסמ"ת(בי"ס למקצועות התעופה), נחשב לקורס לא כל כך איכותי ולכן האנשים בהתאם(מבלי להעליב אף אחד כי יש אנשים טובים) מוצבים ברחבי הארץ היכן שיש תחנת כיבוי של ח"א, בד"כ בבסיסי טיסה. מוזנקים בכל מצב חירום - ז"א מטוסים בנחיתת חירום ושריפות בבסיס(קורה). לגבי היציאות אני יכול לשאול ולחזוא עם תשובה עוד שבוע שאחזור הביתה.
לגבי התנאים- איפה שאני נמצא התנאים טובים, יש לכבאים חדרים ומועדון גדול ומרווח(הרבה יותר מזה של הפקחים במגדל) ומצויד היטב. עיקר עיסוקם של הכבאים בשיגרת היום יום היא ניקוי המסלולים פעמיים ביום, ביקורות שונות, כמוכן יש להם תירגולים- כיבוי שריפות חילוץ וכד'.
רוב הזמן באמת הכבאים פשוט לא עושים כלום..........

תודה רבה על המידע אחי...וכן אני אשמח אם תברר לי לגביי הציאות..שוב תודה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:44

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר