לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-05-2008, 15:33
צלמית המשתמש של PL@yB0y
  משתמש זכר PL@yB0y PL@yB0y אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.06.05
שלח הודעה דרך ICQ אל PL@yB0y
לא שולט בעצמי וחושש לבריאותי

קודם כל שלום,
קוראים לי איציק ואני מגיב פה מידי פעם (זה בא לי בתקופות של להגיב בתדירות גבוהה ואז להפסיק להגיב בפורום וחוזר חלילה.).
עכשיו, לאחר שנפרדתי מחברה שלי לשעבר (לפני כחצי שנה) אמרתי לעצמי שכרגע לא מתאים לי קשר ארוך טווח ורציני ושכרגע אני רוצה רק להינות, לפחות עד הגיוס (אני ב-יב').
אז כבר במשך חצי שנה אני יוצא, מכיר בנות, עושה איתם מה שאני עושה איתם ואז מנתק את הקשר. אני יודע שחלק יחשבו שאני נצלן ומגעיל אבל זה ממש לא ככה- רוב הבנות שאני יוצא איתן יודעות שאני לא מחפש קשר רציני ושאני רוצה רק סטוץ ללילה אחד או שתיים.
לפני שבועיים בערך הכרתי מישהי בעבודה ופשוט לא הייתי יכול להוריד ממנה את העיניים, הייתה פשוט מושמלת, וידעתי שאני חייב להיות איתה. התחלנו לדבר ואחרי כמה דקות לקחתי ממנה את המספר וקבענו שאני אתקשר אליה. התקשרתי אליה וקבענו להפגש. בפגישה עצמה היא חידשה לי שהיא גדולה ממני בשנה וחצי (היא בצבא) ולמזלי לא שאלה לגילי כך שלא הייתי צריך לשקר ולא הגעתי למצב לא נעים.
הגענו אליה הביתה ו..., בטעות נרדמתי אצלה וקמתי למחרת בבוקר בתחושה מוזרה ולא טבעית במיוחד.
לאחר יומיים היא התקשרה אליי וביקשה שניפגש שוב, יצאנו אך הפעם סיימנו את הלילה אצלי. בבוקר היא ניגשה אליי ושאלה אותי מה נהיה איתנו ולאן הקשר הזה מוביל, ואני אמרתי לה שאני לא ממש פנוי רגשית כרגע ושחשבתי שהיא הבינה את זה לאחר שסיפרתי לה את כל סיפור האקסית שלי. היא אמרה שהיא צריכה לחשוב על זה והלכה.
אני מבין אותה כי היא בוגרת יותר ומחפשת קשר רציני ואני לא אבל עדיין לא ממש מתאים לי קשר עם מישהי כרגע ובמיוחד כאשר היא גדולה ממני בשנה וחצי.
שלשום נפגשנו ושתינו (המון) ובאנו אליי הביתה (וכאן הבעיה הרצינית שלי ממש מתחילה).
לא היה לנו אמצעי מניעה (היא לא לוקחת גלולות ולי נגמרו הגומים) ובכל זאת עשינו את זה (פעמיים קודמות כן השתמשתי בגומי). ואני תכל'ס לא מכיר אותה ולא יודע עם מי וכמה היא הייתה ואם היא כן חולה באיזושהיא מחלה או שלא.
הבעיה היא שזה לא ממש חדש לי כל הסיפור הזה. זה כבר קרה לי פעמיים בעבר (פעם אחת עם האקסית ופעם אחרת עם ידידה שלי), בפעמיים האלה הכרתי את הבנות וסמכתי עליהן אבל תכל'ס אין לי שום דרך לדעת שהן היו נקיות או להיות רגוע בקשר להריון לא רצוי. עשיתי כבר פעמיים בדיקת איידס כדי להיות בטוח (והרופא שלי כבר מסתכל אליי באופן מוזר), ואני כנראה יעשה עוד אחת.
וזה לא שאני לא אחראי או לא בוגר או משהו- פשוט כשצריך לעצור את עצמי אני לא מצליח (והן לא ממש עוזרות לי)

אז אני מבקש פה את עזרתכם. מה להגיד לה? ואיך להתחיל לקחת אחראיות?

נערך לאחרונה ע"י PL@yB0y בתאריך 07-05-2008 בשעה 15:37.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-05-2008, 18:13
  CrazyBomber CrazyBomber אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל CrazyBomber Facebook profile
זה הכל בראש שלך
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי PL@yB0y שמתחילה ב "לא שולט בעצמי וחושש לבריאותי"

כמו שלצערי גברים רבים (וכל אחד "חוטא" בזה ) ,
אתה חושב דרך ה(תשלים לבד) במקום דרך הראש,
אתה מוותר לעצמך ,במקום לתפוס את עצמך ולחשוב , מה עדיף , להינות ושיהיה לך טוב בסקס ( שזה נגיד כמה שעות ) אבל לקחת את הסיכון שתהיה חולה איידס כל חייך ,
וגם שתהיה קיימת האופציה שתביא ילד לא רצוי לחייך , דבר שאולי תתחרט עליו חלק גדול מחייך .

תפעיל את הראש , פשוט אל תיקח את הסיכון , תחזק את כוח הרצון , אל תתן לתשוקות שלך לשלוט בך , תפוס שליטה ( כל בן אדם יודע כמה זה יכול להיות קשה) , תלחם בדחף ותחזק את קול ההגיון .

לגבי מה לומר , תגיד לה שאתה בחור שקול , היא נפלאה,מושכת,מהפנטת ועושה לך את זה ברמות שאי אפשר לתאר ( או שכן ,תלוי כמה בגדים הסרתם ),
אבל אתה לא מוכן לקיים יחסי מין בלי אמצעי מניעה מתאימים , פשוט לא ...
( ואחי ,אפשר לעשות דברים אחרים שלא דורשים קונדום , תמיד אתה יכול לנסות לכוון אותה לכיוון הזה , ככה שניכם תהיו מסופקים ,מרוצים , ואת הקטע המלא תשמור לערב אחר )

קיצר אחי ,עדיף למנוע את עצמך תקופה קצרה ומתפוגגת של הנאה מאשר חיים שלמים של חרטה ,
תפנים את זה
ישן 07-05-2008, 21:31
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
זאת באמת לא צריכה להיות בעיה הקטע עם הקונדומים.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי PL@yB0y שמתחילה ב "לא שולט בעצמי וחושש לבריאותי"

כמו שאתה זוכר לשים מכנסיים כשאתה יוצא מהבית (או ככה לפחות אני מקווה), תזכור לחדש מלאי של קונדום אחד או שניים בארנק\ כיס\ תיק. ואם לא, אז תנסה מההתחלה לא להגיע למצבים שעשויים לפתות אותך לנהוג בצורה פזיזה. יותר קל לעשות את זה על ההתחלה, לפני שמתקרבים למצב של איבוד שליטה. ואם הבריאות שלך חשובה לך, (וגם הסטטוס הלא- אבהי וחסר דאגות) זאת האחריות שלך. ולא נראה כאילו אתה לוקח את זה ברצינות, אפילו שהדאגות רציניות ומטרידות אותך הרבה.

בקשר לזה שאתה לא מעוניין במערכת יחסים מחייבת כרגע, אמרת לה, היא אמרה שהיא תחשוב על זה, ובכל זאת נפגשתם, אז היא צריכה לדעת לקבל את זה שלא בא לך על שום דבר רציני.
אגב.. למה העובדה שהיא מבוגרת בשנה וחצי משנה כ"כ? זה לא כזה הבדל רציני.

ישן 07-05-2008, 22:06
צלמית המשתמש של PL@yB0y
  משתמש זכר PL@yB0y PL@yB0y אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.06.05
שלח הודעה דרך ICQ אל PL@yB0y
עדכון ותשובות

אז קודם כל היא הייתה אצלי לחצי שעה והלכה. אמרתי לה שמה שקרה היה לא בסדר ושלא היינו צריכים לשכב בלי קונדום. היא הסכימה וקיבלה את זה.
הייתי חייב להבהיר איתה עניינים אם אנחנו כבר בשיחה הזו (פאק אני לא רגיל לשיחות כאלה בדרך כלל) ואמרתי לה שאין מצב שתהיה לי חברה, לפחות לא כרגע. היא אמרה שאם היא הייתה יודעת היא לא הייתה באה היום וזה הציק לי. שאלתי אותה למה היא באה פעם שעברה אם היא ידעה שאני לא ממש מוכן לחברה והיא רק ענתה כי היה לה כיף איתי והיא חשבה שנצליח לבנות משהו אבל עכשיו שאני סגור על עצמי בקשר לקשר אנחנו נאלץ להפסיק להפגש (משום מה זה שיגע אותי... אכל אותי מבפנים!)
וככה נסגר הקשר שלי ושל **** (וחבל כי היא הייתה באמת פצצה ולא רק המראה שלה אלא גם האופי)

בקשר ללמה הגיל שלה מהווה בעיה.. לא יודע.. פשוט מנסיוני בנות לא ממש יסתובבו עם מישהו שקטן מהן בשנה וחצי או יותר...

בקשר לקונדומים... תמיד יש לי איתי אחד מוחבא בארנק//
פשוט איתה נגמר לי ולא הספקתי לקנות כי לא תכננתי שיהיה איתה משהו בזמן הזה
ועם הפעמיים הקודמות.. היה לי בארנק אחד אבל... אממ אני מעדיף לא לפרט למה יצא ששכבנו בלי.

בקיצור תודה רבה על העזרה... אני מרגיש שבאמת עשיתי משהו מועיל היום (למרות שויתרתי על בחורה מדהימה) במקום לשנות נושא כל פעם שהיא מתחילה לדבר על קשר כדי שרק תשאר....
נקווה לטוב...
איציק !

ישן 09-05-2008, 07:14
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
גרפיקה קשה מאוד לשלוט בדחפים כשאתה כבר בפנים

לשלוט על דחפים זה, כדבריה של מדונה (אם אני זוכרת נכון) זה כמו להגיד לגשם שלא ירד. זה כמו להגיד לרוח שלא תנשוב.
הדרך ה"קלה" ביותר שאני מכירה כדי לשלוט בהם היא לשלוט על ההתחלה, על מה שיוצר אותם, על מה שגורם להם. לא בכדי אמרו שחכם לא נכנס למלכודות שפיקח יכול לצאת מהן. ואנחנו מדברים ממש על ההתחלה התחלה התחלה. אם לדבר איתה מילה אחת יגרום לך לעשות הכל כדי שהיא תישאר, ואם היא נשארת אז..., אז אתה חייב לשלוט על הדבר שיותר קל לשלוט עליו: על הלהיות בחברתה. על הדיבור: להגיד "לא היום" במקום "בואי אלי". אפילו להגיד משהו שדווקא יכבה אותה, אם אתה לא יכול לכבות את עצמך. בנקודה הזו יש מה ללמוד מבחורים חסרי רגישות.
לדעתי לשלוט בדחפים בשלבים יותר חזקים שלו (נניח 5 דקות אחרי שהוא מופיע, ואני לא צוחקת בקשר לזמן - דחף זה משהו שיכול להגביר את עוצמתו מ-0 ל-50 ב-60 שניות) - את זה יכול לעשות רק מי ששבע, או מישהו שיש לו כוח חזק אחר השולט בחייו - כוח רצון, פחד, מוסר, כאב, טראומה. לא אדם שההנאה היא השולטת בחייו.
וכדי שתבין מה אני אומרת אני אתן לך כמה דוגמאות. אני בטוחה שהדוגמאות שלי ייראו לך מוגזמות ולא קשורות, אבל מה שאני רוצה שתעשה זה לראות את ההקבלה בין החשק שלך, הדחפים שלך בעוצמתם הגבוהה, לבין המצב של האנשים שם שנמצא בעוצמה גבוהה גם הוא. להזדהות ע"י תקבולת. הכוח שלך לעצור את עצמך ברגעים חזקים זה בדיוק כמו הכוח שלהם להתגבר על הכוח השולט בחייהם.

אדם שהפחד שולט בחייו - כאן אני הדוגמה של עצמי - לי יש פחד עצום ממחלות וסבל גופני, עד כדי כך שזה מונע ממני, או יותר נכון גורם לי לעשות כמעט כל דבר שימנע ממני להגיע למצב שבו יש סיכוי, אפילו קלוש ביותר, לחלות או לסבול, ולא חשוב אם המחלה היא ברת ריפוי או לא, ולא חשוב אם אני יודעת שהסבל הגופני יעבור בסופו של דבר. במקרה שלי מדובר על זוגיות, הריון, ניתוחים, ואפילו טעימה של אוכל חדש. מה לעשות שאני כמו מזלי - עקרב - אם שמים אותו בצנצנת ומדליקים אש, הוא יעקוץ את עצמו למוות, ולא יאמין שאולי תבוא יד מן השמיים ותוציא אותו מהצנצנת.

אדם שכוח הרצון שולט בחייו - אם הוא מחליט להשיג משהו אז הוא משיג אותו - תמיד מצליח למצוא את הדרכים שיעזרו לו להגשים את החלטתו, אפילו אם זה בכל מחיר.

אדם שהמוסר שולט בחייו - לא יבגוד בחברו ויהי מה, לא יתקרב לאישה נשואה וגם יש לי דוגמה אמיתית מהפורום - מדבר, לא נשארו מספיק מים, הבחור הציע למישהי שאיתו חלק מהמים המוקצבים לו, למרות שידע שלא בהכרח יוכל להחזיק מעמד בהכרה ובלי להתעלף או יותר גרוע עד הסוף, והוא אכן הגיע במצב חמור מאוד כשהוא זקוק לטיפול רפואי.

אדם שיש דברים שמושרשים בו חזק - למשל לא לקיים יחסי מין לפני החתונה - יעצור "בזמן" ולא יגיע למצב בו הוא לא יוכל לעצור. כל החוקים החרדיים של אסור להסתכל באישה, לנגוע בה וכו' מיועדים בדיוק בשביל לא לעורר יצרים מן השורש שלהם.

הפחד אינו שולט בחייך - אתה לא מפחד מספיק כדי להמנע בכל מחיר מקיום יחסי מין בלי קונדום עם מישהי שאתה לא יודע מה קורה איתה.
כוח הרצון עדיין איננו אצלך כי לא החלטת החלטה פנימית שתהיה החזקה, השולטת והמובילה.
שבע אתה בהחלט לא.

אני לא שופטת אותך. אם זה יעזור לך להרגיש יותר טוב אני אציין שכפי שאמרתי קודם, הפחד שולט בחיי, אין לי כוח רצון מספיק, אני לא אדם מוסרי במיוחד, ואני בהחלט לא שבעה.
אני פשוט מנסה להסביר למה זה כל כך קשה לעשות מה שאתה רוצה לעשות - לעצור כשאתה רוצה לעצור.
כשאתה אישית מנסה לעצור, אתה מנסה לעצור כוח מאוד חזק, אבל מבחינה פיסיקלית אי אפשר לעשות את זה אם אין לך כוח נגדי חזק באותה מידה. לא יקרה.
לך אין כוח חזק אחר שיכול לשלוט על הכוח החזק של ההנאה. תשים לב מה אמרתי: לא אמרתי שאתה לא חזק. אמרתי שאין כוח חזק אחר שיכול לשלוט על כוח ההנאה. (זה מה שנקרא בשפה הרבה יותר פשוטה שאתה חושב מה-**** ולא מהמוח).
וזה מה שמחזיר אותי להתחלה: אם אי אפשר לשלוט על הכוח כשהוא חזק, אפשר לשלוט על לידתו - שם השליטה היא הקלה ביותר. אתה מנסה להתחיל מהאמצע, לא מההתחלה.
ואם כבר אז כבר - ואני מודה ל-CrazyBomber על הצעתו - מקבלת אותה גם בשביל עצמי ותוהה איך לא חשבתי על זה קודם - יש דברים שלא דורשים קונדום. אם אי אפשר לשלוט על הכוח, אז לכל הפחות לנתבו לכיוונים אחרים.
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

נערך לאחרונה ע"י מריאל בתאריך 09-05-2008 בשעה 07:18.
ישן 09-05-2008, 11:10
צלמית המשתמש של Jony-G
  Jony-G Jony-G אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.11.04
כמה עניינים

שהייתי רוצה להוסיף, שאולי לא קשורים בצורה ישירה, אבל כן הייתי רוצה שתשים לב אליהם בכלליות. כשהזין עומד אתה באמת חושב על הדברים אחרת, ראיית העולם שלך מתעוותת, ואני לא אומר זאת בצחוק, בדקתי את העניין. יש לי מין מבחן כזה שאני עושה, וככה אני יודע אם אני חושב בבהירות או לא.. וזה, לעשות ביד לצורך העניין, אפילו סתם תעשה את זה בשביל לבדוק, תחשוב על נושא כלשהו שקשור לבנות, לזוגיות, למישהי ספציפית, תחשוב עליו ותחשוב מה היא עמדתך בנושא, ואחרי שתגמור תחשוב עליו שוב, והפלא ופלא פתאום תראה שאתה חושב על זה קצת אחרת. ההורמונים במוח באמת מעוותים לך את המחשבה. כשאתה יודע שאתה עומד להפגש עם מישהי שאולי יצא ממנה סטוץ, אתה יכול לעשות את אותו התרגיל כשאתה חושב עליה, וככה כבר מבעוד מועד להבין גם אם באמת כדאי ללכת על הסטוץ הזה או לא. לרוב עם בחורות שאתה לא מכיר אתה תרגיש שזה בסדר, אבל אם תעשה את זה על בחורות שאתה כן, תראה פתאום איך אחרי הגמירה אתה מרגיש שזה לא בסדר, למרות שרגע לפני זה היית הכי שלם עם זה בעולם. כמובן שאתה לא יכול לעשות את זה רגע לפני שאתה עם מישהי או משהו כזה, זו גם לא הכוונה, זה פשוט בשביל להבין את הראש של עצמך, וללמוד להבא שכשהדם יורד מהראש למטה, מה באמת הייתה עמדתך לפני שנדפק לך השכל

עוד דבר זו היכולת לדחות סיפוקים, שזה דבר שאני ממליץ לך עליו בחום בלי קשר, כי זה כלי סקס אדיר, היכולת שלך לשלוט בדחיית הסיפוקים שלך. גם אתה לא תכנס למצבים כאלה של חולשות, ובלי קשר זה ישפר את הסקס, אתה תרגיש שהכל בידיים שלך פתאום. אבל זה משהו שצריך קצת לעבוד עליו..

ודבר אחרון, בקשר לבנות שגדולות ממך, צא מהסרט הזה, לא רק נשים יוצאות עם גברים גדולים מהן, גם ההפך קורה, וקורה הרבה.. באמת ישנן בנות שזה יפריע להן, אבל זו בעיה שלהן, ואם היא הכירה אותך לעומק ורואה שאתה בוגר, אין פה מניעה מבחינתה. בהצלחה בחור
ישן 13-05-2008, 23:41
צלמית המשתמש של Foxtrot1
  Foxtrot1 Foxtrot1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.09.05

קח אחריות על המעשים שלך.

האם, בידיעה שתרגש אורגזמה חזקה פי 10 מארוגזמה רגילה, היית משחק רולטה רוסית, שהסיכוי שתכניס לעצמך כדור לרכה הוא 1 ל-4? כנראה שלא.

תתחיל לחשוב כמו בן אדם רציונאלי, ותתחיל לדחות סיכונים. הגיע הזמן שתיקח אחריות על החיים שלך ותבין שבשביל שפריץ אחד, לא שווה לדפוק לעצמך את החיים, גם מבחינה בריאותית וגם מבחינה משפחתית.

הגעת לבחורה, אין לה גלולות (לא רלוונטי לאיידס) ואין לך קונדום? תצא משם. קשה לך? תתמודד. תצא משם. אומר זאת שוב תצא משם. יש לך כאב ביצים? אתה ממש נמשך אליה? תצא משם!

יותר פשוט מזה אין.

בעצם יש.

איידס, כשל חיסוני, ילד לא מתוכנן, חיים הרוסים.

תצא משם.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:50

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר