לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-05-2008, 17:46
צלמית המשתמש של Mithrandir21
  משתמש זכר Mithrandir21 Mithrandir21 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.05.07
אוקיי, אז היום זה קורה, או אמור לקרות לפחות
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Mithrandir21 שמתחילה ב "אני מקווה שזאת הפעם האחרונה..."

עונה 4 של הפרקליטים יוצאת לדרך - איזה מתח!!!! בואו נקווה שהוט לא תדפוק אותנו שוב.
דרך אגב, אני מוכרח לציין בקשר לתעלומת ווגלמן זה שהשחקן שמגלם אותו מקורדט (יענו, מקבל קרדיט) בIMDB על 2 פרקים בלבד בעונה ה-4 והם גם האחרונים בהשתתפותו בסדרה, מה שאומר 2 אפשרויות:
1. התעלומה נשארת פתוחה, ווגלמן חופשי ואנחנו לא יודעים איך מי מה מו קרה למה ומתי.
2. התעלומה נסגרת בטיל חבל על הזמן וכול הקצוות בעניין ייסגרו.

בכול מקרה אני מת לדעת מה קורה איתו.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-05-2008, 00:33

בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "[font=Arial]בפרק הקודם...."

8 כללים פשוטים וקוראים לי ארל? איפה, בסטאר וורלד?

בכול אופן, סיכום הפרק של היום: חיכינו חיכינו, וסוף סוף זה הגיע. אחלה פרק וממשיכים עם הסיפורים ההזויים עד טירוף של האנשים אותם דונל-דול-יאנג (זה השם, נכון?) מייצגים, והפעם רופא שיניים עם פטיש מהסרטים (אם אפשר לקרוא לזה כך) - מגורה מינית כשאישה דורכת לידו על ג'וקים, בעעעעעעעעעע, רציתי להקיא.
מקדרמוט ממשיך בתצוגות הענק שלו מהעונות הקודמות ושוב גורם לי לתהות איך הבנאדם פשוט נעלם אחרי עונה 7 (הוא לא שותף בעונה 8 למי שלא יודע) וחזר לטלוויזיה רק בשביל להיכשל בענק עם "עקרי בית נואשים", או כמו שבאנגלית קוראים לזה תותחים / Big Shots. בכול אופן, בחזרה לפרקליטים.
אז פשוט אין על דיוויד אי. קלי - הבנאדם משחרר מהתחת כמויות סדרות בקצב אש, וכול אחת (אפילו שבקושי ראיתי סדרה וחצי) מצליחה בענק, למרות שלא נראה לי שיש משהו שמתקרב לזה - בכל זאת הבן אדם כתב את רוב פרקי הסדרה (וגם את זה). כיף לראות שוב את ווגלמן - אני מת על השחקן שעושה אותו - פנסטסטי. היה מגניב לראות את בגדי הנזירה תלויים שם כמו מעיל חורף. מישהו עוד חשב שכשהיא באה אליו לארוחת ערב והוא החזיק את הסכין והתקרב, שהוא ינסה לשסף לה את הגרון? זה היה מתבקש.

ישן 16-05-2008, 00:30

פרק 3
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Mithrandir21 שמתחילה ב "הפרקליטים - עונה 4 - סוף סוף זה מגיע"

אחרי יותר מ-2 עונות של תעלומת ווגלמן - הגיע הסיפור לסיומו. איזה יופי של ביצוע. איזה משחק פנטסטי של כולם בסצנה האחרונה. אני כבר מתגעגע לסיפור - היה אחד מהגדולים של התוכנית.
מה שלא הבנתי זה למה הוא עשה את זה. הוא הרי מסביר לאלינור שהוא כעס שהיא לא הייתה שם אבל הוא כבר מלכתחילה הגיע מחופש לנזירה. זה לא שהוא רצה לרצוח אותה כי הוא לא אמר על זה כלום.
ממש אהבתי גם כשג'ימי מזמין את השוטרים לדירה וזאת השופטת קיטלסון - איזה קטע ענק, נפלתי לרצפה!!!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:25

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר