לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-06-2008, 19:12
  poompia poompia אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.03.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי itzik_tab שמתחילה ב "אי-קבלת זימונים"

נראה לי, שנפלת קורבן לאותו דבר שקרה לי.

אני גם כמוך עשיתי צו ראשון לפני חצי שנה. (פרט שולי - גם אני פרסי! ) גם אצלי הפרופיל התעכב (בערך בשבועיים-חודש), בנתיים חבר שלי שעשה צו ראשון בערך חודשיים לפני הספיק לקבל את רוב זימוני מודיעין האפשריים.
אצלי כנראה שזה כבר היה מאוחר מידי, ואלו היו המיונים האחרונים לשנתון 90', למרות שזה לא היה בשליטתי. :|

כבר יצא לי לשאול בקשר לזה וכנראה שהפתרון היחיד הוא לשלוח מכתבים או לבקש דחיית גיוס והורדה בשנתון (** זה רק מה ששמעתי, אני לא יודע אם זה באמת אפשרי). גם שמעתי שקורה לפעמים שמודיעין ממיין לפעמים קרוב לתאריך גיוס אבל אין לי מושג איך זה הולך, כנראה שזה הרבה מזל.

בהצלחה לשנינו
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-06-2008, 22:30
  yanik yanik אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.04
אז ככה
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי itzik_tab שמתחילה ב "בהצלחה ענקית לשנינו !!! אבל..."

לפרויקט גאמ"א, לרוב, מצליחים להגיע לשלבי המיונים שלהם, מתכנתים "מנוסים", עם וותק בתכנות של לפחות שנתיים, ובשפות תכנות מגוונות בין אם זה C, C++ או אסמבלר. אם אתה כזה, אתה מוזמן לנסות (כמו זה שציין לפני) לשלוח, למדור איתור של חיל המודיעין (תוכל למצוא את המספר באתר שלהם) מין קורות חיים עם הכישורים שלך בתכנות ואם יש אז גם המלצות.

לגבי ממר"ם, מאחר ולממר"ם אפשרי להיכנס רק עם פרופיל עורפי (למעט היוצאים מן הכלל). לא תוכל עדיין להתמיין אליהם, כי כמו שציינת עיניין הפרופיל שלך לא סגור. ברגע שיקבע הפרופיל שלך ובמידה והוא יהיה עורפי (64 ומטה) תוכל לשלוח בקשה, לחיל התקשוב, לזימונים ל"אשכול מקצועות המחשב" שלהם שכולל תכניתן ושאר מסלולי המחשב בחייל.

לא לשכוח כמובן שבכל המסלולים הנ"ל הקב"א משחק תפקיד לא קטן בדרך להשגת הזימונים בכלל.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:35

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר