לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-05-2008, 11:04
  משתמש זכר UAL UAL אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.07
פיגוע איפה אני הייתי כשחולון לקחה אליפות....

אז ככה....

חזרנו כולנו מטעם העיר לרכבת האחרונה הביתה.

הגענו קצת מוקדם כדי לא לפספס את הרכבת.

פתאום שמנו לב שגמר הפיינל פור הישראלי משודר על הפלזמות בתחנת הרכבת (האוניברסיטה).

מאות (אם לא אלפי) האנשים שחזרו מטעם העיר התגודדו סביב הטלוויזיות. כאשר הנשים אומרות "בוא מהר, יש רכבת!" , והגברים אומרים "רק עוד שנייה, סל אחרון!"

האווירה הייתה מדהימה (אפילו יותר מבנוקיה.....), ונראה לי שאני הייתי היחיד שקפץ בסלים של חולון

התחנה רעדה בכל סל או עבירה במשחק.....

3 דקות לסוף המשחק איזה ילד אחד צעק "חולון לקחה, חולון לקחה" והרס לכולם. מתברר שהטלוויזיות בתחנות הרכבת מגיעות ב"די-ליי" של כמה דקות. אז כולם רצו לתת לו מכות .

ואז התחילה הדילמה - עוד 2 דקות הרכבת - ועוד 2 דקות נגמר המשחק - מה עושים?!?!?!?

אז כל אחד בחר את הבחירה שלו (כאשר אני נשארתי עד סוף המשחק, הגעתי לרכבת, וגם במזל מצאתי מקום ישיבה כי הדלת של הרכבת עצרה ממש מולי!). וכל הנסיעה הביתה כולם דיברו על הניצחון הגדול של חולון!

איזה ערב........ ערב שייזכר לעוד הרבה זמן!

ספרו גם אתם חוויות מאותו ערב,
שלכם,
UAL

נערך לאחרונה ע"י UAL בתאריך 31-05-2008 בשעה 11:13.
חזרה לפורום
ישן 31-05-2008, 21:36
צלמית המשתמש של yuvalsh
  yuvalsh yuvalsh אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.11.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי UAL שמתחילה ב "איפה אני הייתי כשחולון לקחה אליפות...."

אצלי זה היה קצת יותר עצוב ..
אחרי חרא של יום , ואחרי יומיים שחיפשתי כרטיסים למשחק ולא מצאתי כבר לא היה לי חשק לכלום והייתי די בטוחה שחולון לוקחת . למען האמת אפשר להגיד שקיוויתי שחולון תיקח . (אתם קולטים לאיזה מחשבות יום גרוע גורם לי ? ! )
התחלתי לחשוב על ההשלכות של הפסד של מכבי .. כמה טוב זה יעשה לליגה , איזה שינוי מרענן וטוב זה יעשה לניהול של מכבי , ואיך זה יהיה הדבר הראשון שאני אשב עליו שבעה (לא באמת P: )

בסוף , אחרי שהמשחק כבר היה בידיים של מכבי , 6.2 שניות לסיום , אפשר להגיד שעלה לי חיוך ראשון באותו יום . ברור לכולכם ששניה אחרי זה הוא נעלם ..

אבל באמת , עכשיו כשאני חושבת על זה לעומק ואחרי שכל השבת אנשים ניחמו אותי כאילו באמת אני יושבת שבעה , אני יודעת שמה שצריך לקרות קרה .

לא נותר לי אלא לומר לקב"ה תודה על ערב כדורסל נפלא , ומה ייתן והסדר יחזור במהרה לכדורסל הישראלי .
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:16

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר