לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-05-2008, 15:48
  oferash oferash אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.03.08
עם סגולה? אתמול גיליתי למה...עם ישראל חי!

אתמול, בשעה שעושה אני דרכי חזרה לביתי באשדוד, באמצע הפקק..בום, מתפוצץ רדיאטור באוטו.
נעצרתי במקום והתחלתי לדחוף את האוטו לצד הדרך...במקום היו מכוניות רבות. מהמכוניות הסמוכות יצאו אנשים שהחלו לעזור לדחוף את האוטו לצד הדרך והציעו עזרה בתיקון...הודיתי להם ואמרתי שאני כבר מזמין גרר.

בעודי ממתין בדרך, תקוע ומתוסכל מהמצב, עשרות מכוניות ומשאיות עצרו ושאלו אם יכולים הם לסייע במשהו: רוצה מים לראדיאטור, מים קרים לשתות, טלפון להתקשר...נהג משאית אחד אף הציע לי סנדוויץ. ורק שתבינו, בסך הכל ישבתי בצד וחיכיתי, לא הרמתי יד או סימנתי לעזרה.

כל כך שמחתי, הרגשת התיסכול נעלמה ובמקומה הגיעה הרגשה של גאווה בישראלים הטובים האלה, ואני כותב ישראלים כיוון שגם "בני מיעוטים" עצרו ושאלו.

ולכל אלה שרק רוצים להרוס אותנו ולשבור אותנו (אולמרט, הירשזון, קצב וחבריהם), לא יעזור לכם, העם הזה והישראלים האלה, חזקים יותר ממכם ולעולם לא תשברו את רוחנו!!!

"לחיי העם הזה, העם הזה, העם הזה, שכמה טוב שהוא כזה שהוא כזה" שבת שלום ושקטה לכולם
עם ישראל חי
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-05-2008, 18:57
צלמית המשתמש של rl_21
  משתמש זכר rl_21 rl_21 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.07.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי oferash שמתחילה ב "עם סגולה? אתמול גיליתי למה...עם ישראל חי!"

נחמד לשמוע.
אבל כמו תמיד יש לזה גם צד שלילי, מאוד:
לפני כמה ימים נסעתי עם אבא שלי, ופתאום מלפנינו הייתה תאונה של איזה 4 מכוניות אבל לא משהו רציני, כמה מהנורות של המכוניות נשברו וקצת קימוטים בגוף הרכב של כל אחד אבל כולם יצאו בריאים ושלמים, ומזל שכך.
אחרי שכולם ירדו לשוליים כדי שירשמו פרטים וכו', עשרות מכוניות פשוט עצרו באמצע הדרך, התחילו לצלם, לדבר עם האנשים, לצחוק ולהצביע על המכוניות והאנשים.
זה יצר פקק מטורף, פשוט ענק. כולם התחילו לצפור ולקלל, ועד שעברנו את המקום של התאונה (שאנחנו היינו בערך הרכב השני מאחורי הרכבים שעשו את התאונה) עברו בערך 10 דקות בגלל כל היצורים שנסעו מהשוליים כדי "לראות מה קרה".
ולתפארת מדינת ישראל.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:32

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר