לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום מוזיקה כללי ! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > מוזיקה וזיהוי שירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-06-2008, 17:41
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
אוי כמה שאתה צודק !....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "מי יודע מדוע ולמה כל השירים הטובים משודרים בשעות הקטנות של הלילה?"

דווקא בשעות הקטנות של הלילה ניתן למצא תכניות רדיו ממש איכותיות שמשדרות חומרים נדירים/אלטרנטיביים שהם ממש תאווה לאזניים !

חברים שלי נהנים מהתכניות הללו בעיקר במהלך שירות המילואים או לחליפין במהלך משמרות לילה בלתי נגמרות.....
לדעתי התשובה לשאלתך היא מאוד פשוטה - זו מוזיקה לא "מיינסטרימית" ובסופו של דבר מדובר כאן בתחנות שידור שהן עסק כלכלי נטו !

וכאן מגיע הזמן לסיפור....

היו לילות בהם "לבני" אותו נער מתבגר תל אביבי של שנות השמונים העליזות לא היה יוצא מסיבות כאלה ואחרות בימי שישי או חוזר מוקדם יחסית, בלילות שכאלה הייתי נכנס למיטה לאחר מקלחת טובה עם אזניות ה"ווקמן" (היה פעם מכשיר שכזה) על האזניים כשהמכשיר מכוון לגלי צה"ל, הבית חשוך , ההורים והאחות כבר מזמן ישנים ולבני מאזין בשקיקה לתכניתו המדהימה של יואב קוטנר אשר נקראה "מופע הרדיו והטרנזיסטור" !
בתכנית הזו ששודרה לה בימי שישי לאחר חצות הגיש קוטנר את מיטב מוזיקת האלטרנטיב של אותן שנים, להקות שיצרו בחו"ל (ולאו דווקא בארה"ב או בריטנייה) דברים מדהימים שדיברו לקהל מאוד מסויים, להקות שיצרו מוזיקת גל חדש אפלולי כגון "פרופגנדה", אקס מאל דויטשלאנד, "קלאן אוף קסימוקס", "בלו נייל" ועוד....
הייתי שוכב במיטה על הגב ומאזין ומאזין ומאזין עד שפשוט הייתי מוצא את עצמי מתעורר ומתוך חצי שינה מסיר את האזניות ומניח אותן על השולחן, בשבוע שלאחר מכן הייתי נוסע לחנויות התקליטים של אז כגון "אלגרו" שהיתה בשינקין או "פאז" או בית התקליט ומחפש את מה ששמעתי .

כן כן, את הטעם המוזיקאלי שלי אני זוקף לא מעט לזכותו של יואב קוטנר ותכניתו שבזכותם גיליתי את מרבית הלהקות שליוו אותי במשך שנים ארוכות ארוכות ולמעשה...... עד היום !

אךךךך.... אלה היו הימים....

כן "שומר סוד"... מה אתה אומר?....
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:56

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר