לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ משפטי מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > משפטים וצרכנות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-05-2008, 00:39
  xONLYMEx xONLYMEx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.04.08
משהו שמטריד אותי - אשמח לתשובה רצינית

התקשר אלי היום מישהו והזדהה שהוא ממשרד הרישוי, ומסר שהם מעדכנים את המערכת שלהם לגירסת 2009, והוא נתן לי הרבה פרטים(שם שלי + כתובת + טלפון+ שמות הורים ועוד כמה דברים)
והיה צריך את המיקוד שלי + איפה הוצאתי ת.ז ובאיזה תאריך(עברי ולועזי).
הוא אמר שזה בשביל הרישיון החדש, אז אמרתי לו שאין לי רישיון...

ובאמת אין לי,אז הוא אמר שברגע שיהיה שאני לא אצטרך לבוא אליהם בשביל לעדכן,אז שזה יהיה מעודכן במערכת כבר.
אחרי זה התקשרתי למש. הרישוי לבדוק אם הם מכירים משהו - והם אמרו שלא..
1.לעוד מישהו עשו את זה?
2.האם זה מסוכן שהבאתי לו את הפרטים הנ"ל? זה מה שהבאתי לו בלבד..
3.היה לי היום י. הולדת אם זה קשור(אולי)

אשמח לתשובה כי זה ממש מטריד אותי..מקווה שלא נפלתי לאיזה תכנית עוקץ או משהו.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-05-2008, 19:26
צלמית המשתמש של Foxtrot1
  Foxtrot1 Foxtrot1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.09.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי xONLYMEx שמתחילה ב "משהו שמטריד אותי - אשמח לתשובה רצינית"

תשמע, אתה לא ידעת, לכן אי אפשר להפיל עליך יותר מדי אחריות. אבל עשית מעשה שלא עושים, ותלמד ממנו להבא.

כשמשרד ממשלתי פונה אליך, הוא פונה אליך בכתב, הוא פונה אליך דרך העיתונות, דרך אמצעי תקשורת אחרים - בוודאי שלא דרך הטלפון (נמנעת ממך האפשרות לזהות את הגורם).

הרמת הטלפון למ. הרישוי היה מעשה נכון, רק חבל שעשית אותו אחרי שנתת פרטים. אם יש לך שיחה מזהה, תוכל לאתר את הבחור. אם לא, אפשר להגיש תלונה במשטרה - כאמור האפקטיביות נתונה בספק. לעיתים אפשר להוציא תזכיר שיחות שנתקבלו (בחברות הסלולארית זה מתבצע ע"פ בקשת בעל המנוי). אם תוכל להשיג את מספר הטלפון שלו - זה כבר יהיה הרבה יותר קל.

הפרטים שלך שהוא נתן הם פרטים די בסיסים ואין בעיה להוציא אותם. הנתונים שהוא ביקש נראים לי תמוהים. אבל לך תדע. אולי הוא מנסה לזייף ת"ז על שמך D:.

אל תיפול לתרמיות שכאלו.

ישן 03-06-2008, 14:10
  oritsap@gmail.com oritsap@gmail.com אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.10.07
קטעים גם לי קרה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי xONLYMEx שמתחילה ב "משהו שמטריד אותי - אשמח לתשובה רצינית"

לפני כמה ימים קבלתי טלפון עניתי חצי ישנה כך שאני לא ממש סגורה על כל הפרטים.
אני לא זוכרת מטעם מה הוא אמר שהוא מתקשר אבל בקש לעדכן מיקוד שלי זה. (היה קשור אולי למשהו שמשותף לי ולבעלי מנוי בזק או משהו).

בגלל שהייתי חצי רדומה פחדתי למסור מידע בטלפון בלי להבין מה ומי אז אמרתי לו שאין לי מושג מה המיקוד ושיתקשר לבעלי. כשנתקתי זה היה נראה לי אבסורד כי מיקוד זה כל כך לא בעיה להשיג לבד דרך הדואר. בכל אופן התהפכתי לצד שני וחזרתי לישון....

עכשיו שאני קוראת מה שכתבת זה נשמע מאוד פישי.....לאור ניסיון חיי הקצרים החלטתי שאני באופן גורף לא מבצעת כככככלללללוווום דרך הטלפון לא קונה לא מוכרת לא עונה לא תורמת לא מוסרת.

או כמו בעלי שלמד מסיינפלד- מישהי התקשרה להתרים או למכור או לסקור אז בעלי אמר לה אני עסוק כרגע תני לי תפלא פון שלך אני אתקשר כשאני אתפנה אז היא אמרה לו שהיא מתקשרת מקו חסוי מהעבודה ולא יכולה למסור טלפון פרטי וכן הלאה אז הוא אמר לה אז אם אני לא יכול להפריע לך בזמן הפרטי שלך למה את מפריעה לי בשלי?????
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:21

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר