לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום תפעול מכשירים: כל שאלות לגבי תפעול אתם יכולים לשאול פה, תהנו. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים > תפעול מכשירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-06-2007, 13:01
צלמית המשתמש של SAAM007
  SAAM007 SAAM007 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Charge שמתחילה ב "בעיה עם קניית פלאפון חדש."

השאלה מה אתה מעוניין לעשות עם המכשיר. בשני המקרים למכשירים אין תמיכה בכרטיס זיכרון נוסף פרט לזיכרון הפנימי ולכן אם אתה מעוניין להשתמש בו כנגן MP3 אז יש לך בעיה של כמות זיכרון ודבר שני העברת שירים תיקח נצח (יחסית לאופציה של העתקה מהירה לכרטיס זיכרון עצמו ולא דרך חיבור USB).

ב Samsung A900 יש אפשרות לחבר את המכשיר ל USB והוא הופך לכמו זיכרון נייד (יש לי Samsung E250 עם בדיוק אותה אופציה וזה ממש עוזר רק ששם יש כרטיס זיכרון של 1GB בנוסף לזיכרון הפנימי).
ועוד דבר שנחמד ב Samsung A900 זה אפשרות להציג קבצי Office ו PDF.

ב LG יש אפשרות לסיכרון עם האוטלוק מה שב Samsung אין (יש אנשים שזה חשוב להם).
ה LG הרבה אבל הרבה יותר יפה (למרות שזה עניין של טעם).

על הנייר ה Samsung A900 יותר טוב אבל מנסיון מר עם Samsung 770 המפרט לא אומר כלום.

אני אישית הייתי הולך על Motorola K1.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-06-2007, 13:53
צלמית המשתמש של SAAM007

בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Charge שמתחילה ב "אוקיי הבנתי,"

כאשר אתה מחבר את המכשיר דרך ה USB (ומגדיר במכשיר שהזה יעבוד כאיחסון ולא כמודם) אז נפתח לך כונן חדש במחשב שלי בדיוק כמו שאתה מחבר זיכרון נייד.

העניין הוא שהעתקה במצב זה היא הרבה הרבה יותר מהירה (משהו כמו פי 4 יותר מהר) מהעתקה במצב מודם אך עדיין איטית מהעתקה לכרטיס זיכרון באמצעות מתאם. (בערך פי 5 6 יותר איטי - לפחות ב Samsung E250).
במצב איחסון זה אמור לעובד עד 400kpbits ובמצב מודם זה אמור לעבוד עד 100kbitps
(8kbitps = 1kbps) ושוב זה המהירות המקסימלית להעברת מידע לא כולל Headers ולא כולל זמן קריאה/כתיבה ולא כולל עיקובים עקב פקודות הכרחיות (במיוחד במצב מודם שממתין ל OK בכל פקודה לקבלת אישור ביצוע על מנת לשלוח פקודה חדשה).

אל תשכח שכל שיר MP3 לוקח כ 4MB (תלוי באורך השיר והאיכות) ואם יש לך זיכרון של 60MB לכל הדברים במכשיר אז 10 שירים והמכשיר סתום... לכן אם אתה מתכוון להשתמש בו כ MP3 חייב כרטיס זיכרון.

בקשר לפריצת ה Bluetooth - לא הייתי בונה על זה מאחר שזה לא מכשיר בתכנולוגיית GSM ולכן רוב העולם לא מתעניין במכשירים כאלה ולכן הסיכוי שמשהו בארץ ישב וישקיע במכשיר שכזה נמוכה ביותר.
ישן 28-06-2007, 14:50
צלמית המשתמש של SAAM007

בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Charge שמתחילה ב "הבנתי אותך..."

לא. ה LG הוא מכשיר יפה מאוד ואם היה לו אפשרות הרחבה הוא בהחלט היה עדיף על ה Samsung (למרות שבוואלה פירסמו שאפשר להרחיב את הזיכרון זו טעות בכתבה שם).

וה Samsung A930 לא ניתן להרחבה באמצעות כרטיס והחיסרון הנוסף שלו הוא זה שהוא Samsung CDMA ומי שמקודד את המכשירים האלה בארץ עושה עבודה גרועה - יש הרבה תקלות בכל מכשירי ה Samsung CDMA בארץ. אבל היתרון שלו על ה LG שאני מוצא בו זה אפשרות להציג קבצי Office PDF ואפשרות להיות זיכרון נייד (למרות שזה פחות רלוונטי כי הזיכרון שלו יחסית קטן ולא ניתן להרחיב).

* מצלמה מסתובבת לא ממש שימושית כי אין שיחות וידיאו בפלאפון ולמיטב ידעתי לא יהיה בזמן הקרוב כי הם "מקצים את רוחב הפס" לשידורי טלוויזיה מאחר שרוב האנשים מעדיפים את זה על שיחות וידיאו (לפחות לפי מספר סוכנים עיסקים שדיברתי איתם).
* לחצני MP3 חיצוניים לא ממש שימושיים כי כמות ה MP3 שניתן להשים קטנה מאוד ולכן זה די פונקציה לא שימושית.

אני עדיין חושב שאתה צריך לשקול מכשיר Motorola כי הם באמת המכשירים הכי טובים שיש לפלאפון אבל בטח יש לך את השיקולים שלך.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:21

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר