לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-05-2008, 10:24
  עבדול אלהזרד עבדול אלהזרד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.03.06
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי דוד שמואל שמתחילה ב "האירועים במקום נמשכים כשלוש..."

גדר כלשהי כבר יש.

אלא מה, שהגדר נגסה בחתיכה מהאדמות של בלעין ("אדמות" זה כבר סיפור פוליטי, אבל ראבאק - עם כל כמה שאני שמאלני אני עדיין לא מבין מה הקטע הזה של "אדמות" - ממתי אנחנו פיאודלים מהמאה ה14? אני לא מכיר שום ישראלי עם "אדמות" וכולם חיים מצויין) לכאורה בטיעוני ביטחון. תושבי בלעין התחילו להתמרמר, והם בכלל נכנסו לסרטים כשהם גילו שעל השטח קמה באופן מפתיע שכונה חרדית.

מכיוון שהקבלן של אותה שכונה התגלה כאחד מאלה שאומברטו אקו מכנה "בורחים עם הקופה", גם דיירי השכונה לא זכו להנות משללם.

ובינתיים יש כל מיני פניות לבית המשפט, והפגנות, וכל מיני צווי מניעה וגם קומבינות מוזרות כמו "מאחז בלתי חוקי" שהוקם בהשראת נוער הגבעות, רק שהפעם יושביו הם פלסטינים שהתמקמו בשטח המיועד לשכונה החרדית, או צוות שמירה של כמה חיילים שתפקידם לפתוח ולסגור שער בגדר כדי שאיברהים רועה הכבשים (איש עם זקן מאפיר ועיניים כועסות שנמצא בסכסוף מתמשך עם הסבון והדאודורנט) יוכל לצאת ולחזור עם כבשיו כמה פעמים ביום.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-06-2008, 08:39
  shlomz shlomz אינו מחובר  
מנהל פורום מילואים (במיל.)

חבר מתאריך: 21.08.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי m_j שמתחילה ב "מחפש תמונות מהאירועים בבלעין ונעלין"

בתור מי שנכח בהפגנה שכזו (לצערי הרב מאוד) מהצד הירוק, יש לי "תאורית קונספירציה" משלי לעניין:
לדעתי, בניית הגדר באזור מתעכבת מזה כשלוש שנים בכוונת מכוון. נראה לי שזה נוח מאוד שיש מקום מסוים, קבוע וידוע מראש שבו נערכות ההפגנות נגד הגדר. ההפגנות עצמן, כפי שכבר תואר כאן, אכן מתקיימות כמו קרב מימי המלחמה הפונית - התפקידים, גבולות הגזרה וכללי ההתנהגות ידועים מראש ומוכרים היטב לשני הצדדים. נראה לי שסוכני נסיעות בחו"ל יכולים לכלול את בילעין בחבילת "נופש פעיל אידאולוגי" שהם מוכרים למסוממים בני ה-20 שלהם, תוך התחייבות על השעה המדויקת שבה תפתח ההפגנה ("מצטער, ב-20 לחודש הכל מלא. רוצה להפגין נגד הכיבוש ב-27?").

וביננו - על מנת לסיים את הפארסה הזו לא צריך צבא, לא צריך יס"מ ולא מג"ב. צריך צלם משטרתי, יומנאי ופרקליטות אגרסיבית. אני תוהה כמה "פעילי שלום" יגיעו לכאן מחו"ל כדי לחטוף קנס של חצי מליון אירו על השחתת רכוש והפרעה לסדר הציבורי...

אגב, ראוי לציין שהערבים היחידים שאני נתקלתי בהם בהפגנה היו חברי הצוות של רשת "אל-ערביה"...

http://www.baking.co.il

ישן 01-06-2008, 09:48
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי shlomz שמתחילה ב "בתור מי שנכח בהפגנה שכזו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shlomz
בתור מי שנכח בהפגנה שכזו (לצערי הרב מאוד) מהצד הירוק, יש לי "תאורית קונספירציה" משלי לעניין:
לדעתי, בניית הגדר באזור מתעכבת מזה כשלוש שנים בכוונת מכוון. נראה לי שזה נוח מאוד שיש מקום מסוים, קבוע וידוע מראש שבו נערכות ההפגנות נגד הגדר

צחוק צחוק, אבל במערכות קצת פחות מורכבות ישנן שיטות כאלה. בוויקיפדיה העיברית, שבה אני לצערי נוכחתי, ישנה מין קונספירציה (שיש לה עדויות בדפי שיחה) להותיר ערכים מסויימים ללא ה"הצקות" הרגילות בענייני עריכה, בקשת ציטוטים ומקורות וכו'. זה נעשה במטרה מוצהרת להותיר ערכים כאלה כ"בולעני טרולים" - לתת לטיפוסים הנתפסים בעיני אחרים כ"כותבים רדודים" להתפרק במלוא המרץ על ערכים לא חשובים (בעיני כמה) כמו "נינט" או "הישרדות" ושם להתיש עצמם במלחמות עריכה, השחתות ערכים והטייתם. כך מונעים מהם ב"הדברה ביולוגית ידידותית למצפון" להתקרב לערכים "חשובים".

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shlomz
נראה לי שסוכני נסיעות בחו"ל יכולים לכלול את בילעין בחבילת "נופש פעיל אידאולוגי" שהם מוכרים למסוממים בני ה-20 שלהם, תוך התחייבות על השעה המדויקת שבה תפתח ההפגנה ("מצטער, ב-20 לחודש הכל מלא. רוצה להפגין נגד הכיבוש ב-27?").
.

אל תצחק: יש דבר כזה! - אני חושב שאתה כבר יודע שאני מתמצא בתחום המדוייק הזה. ואגב: "כוכב" של פעילויות כאלה (או אחרות) יכול לקבל 200-300$ נקי על סקירה של שעה במלון יוקרתי. לפעמים גם יכול לקבל חצי יום טיסת כיף במסוק של כימניר: עבור העצלנים יותר שבין אחינו בגולה. גם אני פעם לא האמנתי שזה קיים מחוץ למוח קודח..

ישן 01-06-2008, 12:23
  shlomz shlomz אינו מחובר  
מנהל פורום מילואים (במיל.)

חבר מתאריך: 21.08.06
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "[QUOTE=shlomz]בתור מי שנכח..."

ציטוט:
צחוק צחוק, אבל במערכות קצת פחות מורכבות ישנן שיטות כאלה.

זה קיים בתו"ל - קוראים לזה "תיעול לשטחי השמדה": נסה ליצור בקו המגע תורפה,שפריצה דרכה תוביל את התוקף לאן שטוב לך רע לו. חניבעל השתמש בזה יופי באגם טרזימנה ובקנה.

אפשר להשתמש בזה בעוד דרכים: כשאתה צפוי לעמוד לביקורת (ולא משנה אם זה בגוף עסקי, בצבא או בכל מקום אחר), תמיד תשאיר שגיאה אחת בולטת, כזו שהמבקר לא יוכל להתעלם ממנה, אבל גם כזו שתוכל לתקן בצ'יק. זה יוצר תחושת סיפוק אצל המבקר, מונע ממנו לחפש לעומק ומאפשר לך להופיע כאדם קשוב שיודע לקבל ביקורת בהכנעה.

מניסיון, זה עובד נהדר!

http://www.baking.co.il

נערך לאחרונה ע"י shlomz בתאריך 01-06-2008 בשעה 12:25.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:55

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר