לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-05-2008, 11:31
  dudi.vaknin dudi.vaknin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.05.07
למה לדבר?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי daniel-l שמתחילה ב "בעיה במועדונים"

אתה במועדון, וזה לא המקום האידיאלי לפתח בו שיחה. במקום זה, עשה מה שאתה טוב בו באמת - רקוד איתה.

צור איתה מגע במהלך הריקוד (תחזיק לה את היד, לדוגמה), תצעק לה כמה מילים לאוזן אם בא לך (אל תחמיא לה), ולאחר דקה-שתיים של ריקוד נשק אותה על הלחי (כן, על הלחי, ופה אתה עולה שלב) ותחייך אליה (סביר להניח שתראה חיוך גם ממנה). תמשיך כך עוד כמה דקות, ותשתדל לא לעזוב את היד שלה. לאחר מכן תחבק אותה, ותוך כדי החיבוק נשק אותה שוב, מן הלחי אל כיוון השפתיים, בנשיקות עדינות (אל תהיה אגרסיבי ). מכאן אתה מוזמן לשלוח יד אל מאחורי הראש שלה ולנשק אותה כמו שאתה יודע.

את כל עניין הנשיקה חילקתי לשלבים כי אין לך ניסיון ואתה די ביישן. כשתצבור ניסיון, וכשתבין שמי שמתבייש - מתייבש, אתה תיגש ישר לעניין ותנשק אותה אחרי כמה דקות של ריקוד.

ואם אתה חושש לצאת חוצפן משום שאתה מניח שבנות שיוצאות למועדונים באות "רק לרקוד" - אתה טועה. אז אל חשש, חבר.

בהצלחה, מותק.

ותעדכן.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-05-2008, 20:30
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי daniel-l שמתחילה ב "לא יודע אבל למה אני לא מצליח..."

תרגול. אין מה להגיד. כשעליתי לחטיבה לא היה לי ביטחון בכלל, לא היו לי חברים בכיתה (שכבה גדולה, כל מי שהכרתי היה מפוזר בכיתות השונות, וגם ככה לא היו לי הרבה קשרים). בכיתה שלי מצאתי חבורה שמצאה חן בעיני. היה לי ממש קשה להכריח את עצמי ולגשת אליהם- לדבר איתם. אבל אחרי הרבה שיכנועים עצמיים יום יום זה עבר לי והתידדתי איתם וכעת הם בין החברים הכי טובים שלי.

אז נכון שאתה לא זבת חוטם בכיתה ז' וחסרת ביטחון, אבל המסר אותו מסר; יש מצב שחוזר על עצמו- אתה לא מרוצה ממנו כמו שהוא- אתה רוצה בשינוי. פעל, תכריח את עצמך. קח זאת כאתגר, כמשימה- תוכל רק להרוויח!

עם מספיק רצון תוכל לשנות את המצב, אל תשב בשילוב ידיים ותחכה לאומץ שיגיע, תכריח אותו להגיע, תשכנע את עצמך. לא הולך? ילך בפעם הבאה..

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:21

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר