לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-06-2008, 21:50
  slipkorn slipkorn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.04
האם הייתן מתקשרות?

שלום מזמן לא כתבתי פה!
רציתי לשאול משהו שמכוון לבנות פה -
אתמול הייתי במוזס וראיתי מלצרית שניראתה חמודה לאללה, כהרגלי כבחור ביישן לא היו לי ביצים
לבוא ולנסות להתחיל איתה כשבראשי עוברות כל הפעמים שכן עשיתי את זה ומה היו התשובות שקיבלתי.

אבל, החלטתי לרשום לה פתק על החשבון שבו היה רשום כך:

"לאילת(כן אשכרה למישהי קוראים ככה"),

ניהנתי לסעוד תחת שירותך(שימו לב לשפה הצינית והמוקצנת,אל תידאגו, היא הבינה שאני ציני")

ואני אשמח אם נוכל לדבר מתישהו.

דניאל

(ופה רשום מספר הטלפון שלי, אם מישהי פה חושבת שהיא רוצה אותו שתגיד).

יצאנו ממוזס חצי זזים ושני ה"חברים" שלי שהיו איתי שם אמרו לי שהם ראו אותה קוראת את הפתק ומחייכת.

זהו, אילת כמובן לא התקשרה אבל רציתי לשאול משהו אחר סתם מתוך עניין, נגיד ואתן הייתן המלצרית והייתן רואות בחור שמוצא חן בעיניכן(לאדע אם מצאתי חן בעיניה אם היא לא התקשרה סביר להניח שלא אבל פה לא הפואנטה) והוא היה עושה מה שאני עשיתי, האם הייתן חושבות שזה מעאפן ושהבנאדם פחדן ולא מדבר פנים אל פנים או שזה יפה?

סתם רציתי לדעת.

תודה,
Trippled
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-06-2008, 11:24

בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי נוסטור שמתחילה ב "הבנות בארץ [b]מפונקות[/b] הן..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי נוסטור
הבנות בארץ מפונקות הן רגילות שכאן הגבר עושה את הצעד הראשון,אחר כך הן מחליטות איך להתייחס אליך כעצם דומם או כבן-אדם.

לערכתי בכל זאת להשאיר פתק זה לא רציני,אפילו ויש חשש מה,עדיף לברר דברים בשיחת ניסיון ולראות לאן זה זורם,ביישן זה לא מילה קדושה ואפשר לאזור אומץ ולדבר,לערכתי החשש שלך פה היה דחייה,וגם זה לא צריך להפחיד אותך,לא חסרים בנות בארץ,ולא כולן דומות (הכוונה בלי להכליל).

ההחלטה שלה לחייך ולא להגיב בעיני אומר דבר אחד,היא לא רצינית לזוגיות.

שמע יש פעמים שאני אוזר אומץ אבל הבעיה היא שכשזה קורה, אני נורא משדר חוסר ביטחון וביישנות לבחורה והן בד"כ לא מוקסמות מזה יותר מדי חח.
היא חייכה לעצמה, כשהיא קראה את הפתק וחייכה אנחנו כבר היינו בחוץ וראינו אותה מהחלון(לאדע אם היית במוזס רמת החייל אבל אתה יכול לראות את כל המסעדה מבחוץ כי כל הקירות הם חלונות), לדעתי או שהיא לא מרגישה שזה נכון להתקשר או שהיא פשוט לא בעניין.
ישן 07-06-2008, 11:29
צלמית המשתמש של נוסטור
  משתמש זכר נוסטור נוסטור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.06.08
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי slipkorn שמתחילה ב "[QUOTE=נוסטור]הבנות בארץ..."

אתה בסה"כ בחור טבעי,אתה לא צריך לברוח מהתרגשות אלא להתמודד מול זה על מנת לחזק את הבטחון העצמי שלך,תאמין לי יום אחד אתה תאזור אומץ שינחת עלייך בלי שתרצה ואתה תהיה בדרך הנכונה.

עכשיו אל תיקח ללב שהיא לא התקשרה כי זה ברור כאן,זרום הלאה ואולי תמצא את האחת שתתאים לך לזוגיות.

חברים פידחו אותך? זה הדבר הקטן שאתה צריך להתייחס אליו,ואל תחליף חברים בדבר אחר ולא משנה איך קוראים לה,זה שהם אולי ערערו לך קצת את הבטחון,לא אומר שהיא חשבה בכלל להתייחס לפתק שלך באיזה שלב,ומשקפיים אינם בושה,אני מרכיב משקפיים ואומר ככה,'זה אני ירצו יאכלו לא ירצו שלא יאכלו.'

אני סומך ובטוח שאתה בדרך הנכונה.
ישן 07-06-2008, 11:21

בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "תהיה בטוח שאתה לא הראשון ולא היחיד שמנסה להתחיל (וכרגע לא חשובה הצורה)"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי רומק
היא מבחינתה באה לעבוד
גם אם אין לה חבר והיא כן פנוייה לזוגיות היא הייתה דוחה אותך מהסיבה שהמקום לא מתאים
הרי בפאב אתה לא יושב לבד אלא עם חברים
לזרוק לה רמזים זה לא לעניין
בנוסף תזכור שחוץ ממך היא משרתת בערב לפחות 100 איש כך שסביר להניח שהיא לא תחזור בגלל שהיא לא תזכור

זה לא נכון ואני אסביר לך למה.
החברים שלי שיגעו אותה כל הערב כי הם קלטו שאני נדלקתי עליה ואמרו לה שקראתי לה וכל מני וסתם פידחו אותי, וכשהלכנו סימנו לה שסיימנו והשארנו את הכסף עם החשבון ועליו את הפתק, וראינו אותה קוראת אותו ומחייכת ישר אחרי שיצאנו.
אז בכל מיקרה היא זוכרת וטהיא יודעת במי מדובר מבינינו כי אני הייתי היחיד בשולחן עם משקפיים וציינתי את זה בפתק.
זה נכון שהמקום לא מתאים ובגלל זה חשבתי שלהשאיר טלפון ליצור קשר זה עוד יותר מתאים בסיטואציה הזו..
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:04

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר