לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-06-2008, 08:41
  Tx155 Tx155 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.11.04
לגבי העברית ובכלל
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי nfected! שמתחילה ב "או קי תודה רבה לך ..."

אפשרות אחת כמו שאמרו לך זה לרכוש מדבקות למקלדת.
אפשרות אחרת היא לצרוב עברית- זה פתרון יותר איכותי, ובאופן טבעי גם יותר יקר.

אני לא מכיר את האתר ואת איכות השירות שלהם, אבל זה מה שהעלה חיפוש מהיר ב-google
http://pcgraph.co.il

לגבי המחשב עצמו, אני ממש לא מבין גדול, אבל מהמעט מידע שכן הגיע אלי בדרכים כאלה ואחרות, הבנתי ש-Pavilion נוהגים להתחמם במידה שיכולה לפוגע בעבודה השוטפת. לכן, אם לוקחים בחשבון שגם מעבדי Amd סובלים מבעיה דומה, שילובם של השניים יכול להיות קטלני. חבר שהיה בסיטואציה זהה נאלץ לרכוש גוף קירור למחשב כדי לייצב את המערכת. כדאי לקחת את זה בחשבון...

נ.ב: אין לי שום בעיה עם Amd, במחשב הנייח יש לי מעבד שלהם, אבל חשוב לזכור שהם מצריכים פתרונות קירור איכותיים יותר מכאלה המספיקים עבור מעבדי-Intel

בהצלחה !
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-06-2008, 10:42
  Tx155 Tx155 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.11.04
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי rlsf שמתחילה ב "..."

אין לי מידע לגבי הפעולות שנקטו קברניטי Amd כדי להתגבר על בעיות החימום של המעבד שלהם, אבל מה שכן, בשוק השתרש נוהג לפיו אם רוצים שמחשב מבוסס Amd יעבוד בצורה יציבה, יש לדאוג לקירור איכותי. מעבר לשיחות עם חברים שהגיעו לתובנה זו, לפני כשנתיים יצא לי לבקר בחנות מחשבים בה רכשתי בסוף שנות ה-90 את ה-AMD K6(רכישה שכמעט והפסיקה את הרומן ביני לבין חנות זו, לולא הם היו מתעשתים במהרה ומציעים לי להחליף למעבד של Intel...). במהלך הביקור ניהלתי שיחת חולין עם אחד המוכרים הותיקים בחנות לגבי מפרטי המחשבים שהם מציעים, וכתשובה לשאלה מדוע רוב המפרטים מבוססי Amd, המוכר ענה בפשטות "כי למדנו לעבוד איתם", ובהמשך פירט כי הם הפנימנו שבעסקת החבילה אין לספק קירור בסיסי למעבד עם אפשרות שדרוג, אלא חובה לספק קירור איכותי בעסקת החבילה, אחרת הלקוח יחזור עצבני עם תלונות על אי יציבות המערכת מבלי שיש לו מושג מה מקור הבעיה.. וכשבדקתי את המפרטים שהם מציעים, אכן מעבדי Amd היו מלווים בגוף קירור איכותי.

לסיכום, איני סותר את דבריך כי חל שיפור מבחינת בעיית התחממות היתר של המעבדים עצמם, אני רק טוען כי בנוסף גם השוק למד לעבוד עם מעבדי Amd, ושילוב הדברים הוא כנראה שהביא לנגיסה בנתח השוק של Intel
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:04

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר