לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-05-2008, 21:04
  Ergotech Ergotech אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.05.06
שאלה-חנות היבואן של Rudy Project בכפר נטר..

שלום לכולם,
רציתי לדעת האם למישהו יש מידע אודות מבצעים והנחות על משקפי Rudy Project (דגם ספיציפי: RYDON) .
אני איש משרותי הביטחון (סדיר), עוסק ברכיבת אופניים (חדש בתחום) ורציתי לדעת האם החנות בכפר נטר פתוחה לציבור בשבת? ואם לא - אז מה הם ימי הפעילות ושעות העבודה שלהם?

אם מישהו יכול לתת לי יותר מידע איך אני יוכל להזיל את מחיר המשקפיים, ע"י הנחות שהבנתי שיש לשרותי הביטחון וכמה אחוזים אני אשמח מאוד. ראיתי בחנות הוירטואלית שהמחיר הוא 820 ש"ח, ואני יודע מחברים שקנו במחיר של 650 ש"ח לערך.
אז בבקשה אשמח מאוד אם תוכלו לעזור לי במידע על משקפי שמש אלו.

** פתחתי את הנושא בפורום "צבא וביטחון" מכיוון שלא ידעתי אם יש מקום אחר שאני אקבל בו מידע על הנושא.
ידוע לי שהרבה אנשי ביטחון רוכשים את המשקפיים הללו, ובפורום הזה יש דיי הרבה כאלה, היכולים לעזור (כולל מידע על ההנחות עצמן).
לכן - רציתי לקבל תשובה לשאלות הנ"ל ופתחתי הנושא בפורום.
מנהל יקר - אם הנושא אינו מתאים לפורום, אנא יידע אותי על-כך לפני שאתה מוחק את הנושא.
בתודה Ergotech.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-06-2008, 23:05
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 מנהל עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
הפירמה הזאת די תפסה בכוחות הביטחון השונים
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי האזרח שמתחילה ב "אם כבר פתחת, אולי תכתוב יותר."

מלבד העובדה שמדובר במשקפיים איכותיות, עמידות, חזקות מאוד ואופנתיות, הן מגיעות עם תעודת אחריות רחבה ושירות תיקונים שכל מי ששמעתי מספר עליו סיפר רק דברים טובים, והדבר הכי חשוב:
בכוחות הביטחון השונים, כולם מספרים לכולם, ממליצים לכולם, ומושכים את כולם. לכן כשמגיעה חברה כזאת שהיבואן שלה מציע עשרות אחוזי הנחה למגזר כזה גדול- זה תופס.

אגב, כוחות הביטחון זה לא רק השב"כ. את ההנחה מקבלים גם מאבטחי משמר הכנסת, משמר בתי המשפט, מאבטחים בתעשיות הבטחוניות, וכו'.

הראשון שהמליץ לי על הפירמה אכן היה מאבטח ביחידה לאבטחת אישים, שסיפר לי על המשקפיים. אם אני לא טועה, הם באמת היו בין הראשונים בארץ שהסתובבו עם המותג הזה עליהם.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:23

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר