לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-06-2008, 18:48
  ortal898 ortal898 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.02.07
איך להתחיל לדבר איתו..יש לי איזשהו רעיון אני לא בטוחה כנסו אני צריכה עצות

טוב אז אני בכיתה י' ויש איזה ילד אחד ביא' ..עכשיו אני דיי רוצה אותו...

הקטע הוא שאני לא יודעת כאילו מה איך להתחיל לדבר איתו... הוא גם בכיתה של חברה אחת שלי...
עכשיו בהתחלה חשבתי ללכת אליו סתם כזה לשאול אותו : תגיד יש לך מישהיאם עונה לי כן אני יגיד כזה וואלה וילך...אם הוא עונה לא אני יגיד כזה סבבה וילך כאילו בכל מיקרה סתם אני עונה משהו קצרצר והולכת ..כאילו תחשבו על זה אם מישהו בא ושואל אותכם את זה אופייני שאחרי זה תחפשו אותו בעיניים שלכם בהפסקות וזה......לא יודעת כאילו אני עשיתי תצעד הראשון וזהו אם אתה רוצה תמצא כבר דרך להמשיך...
עכשיו כן צריך גם אומץ בשביל זה ... הקטע אם כדאי...אני גם אף לא התחלתי עם מישהו תמיד התחילו איתי ...אבל תמיד יש גם פעם ראשונה לא?....מה זה גם רע שבת מתחילה עם בן?...איך בנים רואים את זה כאחת עם ביטחון או כמישהי קלה להשגה?..
עכשיו הבעיה שהיום סתם הרצתי עליו חיפוש במקושרים.... ובמקרה זה מצא לי... לא נכנסתי אליו אבל זה מסומן אצלו אדום כלומר לא פנוי לקשר... יכול להיות שהוא סימן ככה סתם בשביל פוזה או משהו כזה ויכול להיות שיש לו חברהת
ויכול להיות שיש לו חברה סתם קשר ויכול להיות גם משהו רציני אני לא יכולה לדעת.... השאלה שלי היא אם בכל מקרה ללכת לשאול אותו את מה שהתכוונתי מהתחלה למרות שאני יודעת שרוב הסיכויים יהיו שהוא יענה שכן יש לו מישהי אבל עדיין זה יעורר בו יותר עניין או שלשאול אותו משהו אחר או שבכלל להגיד לחברה שלי שתדבר איתו למרות שזה נראה לי די ילדותי העניין של השליחים..מה אתם חושבים שאני צריכה לעשות?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-06-2008, 11:45
  slipkorn slipkorn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ortal898 שמתחילה ב "איך להתחיל לדבר איתו..יש לי איזשהו רעיון אני לא בטוחה כנסו אני צריכה עצות"

אממ כן עניין השליחים הוא ילדותי וגם פועל על הפנים, מנסיון מאוד רב שלי בשיטה הדבילית הזו (-:
תיראי דבר ראשון שחשוב לי להדגיש הוא שאת חייבת לדבר איתו, תעשי את זה, למה? כי שדנה שעברה גיליתי ש2 בחורות שכיום תפוסות היו ממש דלוקות עלי כשאני הייתי בכיתה י' מסתבר... ואלו בחורות שבלי ספק הייתי יוצא איתן, אחת מהן היא מישהי שעד היום הייתי מת להיות איתה, וזה התפספס כי היא לא אמרה לי אף פעם ובאותה תקופה לא הכרתי אותה בכלל.
דבר שני לגבי מה דיעת הבנים לגבי זה, בעיקרון אם את שואלת אותי זה תלוי איך את באה ומציגה את עצמך ואיך את פונה לבנאדם בעצם... הייתה פרחה(אינלי מושג מה פריחות מוצאות בי) שהתחילה איתי בצורה כ"כ דוחה שלא התביישתי בכלל לאמר לה בפנים שזה מגעיל אותי, אבל אם תיגש אלי בחורה חמודה כזו ותדבר בצורה יותר מעודנת אני לא רואה בזה שום דבר רע ואם היא הייתה מוצאת חן בעיני אין ספק שהייתי פונה אליה שוב.
אני חושב שהבעיה היחידה פה היא בעצם מה שאת רוצה לשאול אותו, שזה ניראה לי ישיר מדי ויותר מדי OUT OF THE BLUE.
לברר אם יש לו מישהי את יכולה בהמון דרכים ולא צריך לבוא ולשאול אותו את זה, המטרה שלך ברגע שאת באה לדבר איתו היא בעצם שהבנאדם קודם כל ידע על קיומך ושגם יבין שרקמזת לו שאת מעוניינת בו.
אני חושב שלבוא ולשאול "יש לך מישהי?" סתם ככה בלי שהוא יודע אפילו את השם שלך וללכת רק ישאיר טעם כאילו את מנסה לעשות צחוקים עם חברות שלך ושלא מדובר במשהו רציני.
אז איזה משפט התחלה יתאים? אני בעצמי מנסה לחשוב על אחד שלא יוציא אותך קצת מוזרה והדברים היחידים שאני חושב עליהם זה אולי אם אתם באותה מגמה או שיש ביניכם תחום עניין מקשר כמו מוזיקה או משו כזה שאת יכולה לבוא ולהתחיל שיחה עליו.
כשאני מנסה לחשוב על צורה אחרת שהייתי רואה כיפה להתחיל עם מישהו ודי הייתי נגנב אם מישהי הייתה מתחילה איתי ככה זה פשוט לבוא ולאמר לו "היי, אני XXX(השם שלך), איך קוראים לך?" ואז הוא יענה ואת פשוט יכולה לאמר לו "נעים להכיר" וללכת.
כן זה יוצא מוזר אבל אם את באה ועושה את זה בהמון ביטחון אני אישית הייתי נגנב אם מישהי הייתה עושה לי כזה דבר והייתי חוזר אליה.
השאלה היא אם את באמת מסוגלת לעשות כזה דבר ולשדר ביטחון כי זה לא דבר פשוט בכלל.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:14

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר