לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-06-2008, 11:38
צלמית המשתמש של נוסטור
  משתמש זכר נוסטור נוסטור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.06.08
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי riki1212 שמתחילה ב "תגובבה"

ריקי,את רואה אמרת הכל ואפילו עלית על הבעייה לבד,אין פלא שאת רגישה ובוכה,זה חלק ממך,את כבר עכשיו פתחילה לפנות לרגשות שלך על געגועים ועל החבר,והגיוס,והמרחק,ברור שזה מלחיץ וגורם לדברים,ומה עוד שאת בדרך להפוך לבחורה,ואחר כך לאישה,וזה מחמאה.

אני מציע לך דבר פשוט שכבי במיטה שימי מוזיקה ותנתחי את המצב שבגללו את מרגישה לחוצה מאוד,ואת תגלי בעצם שאת רק מכניסה את עצמך לסרטים סתם,החבר שלך נשאר חבר שלך ותאמיני לי שהגעגועים שלו אלייך לא פחותים משלך אליו,יש פה אהבה,אין לך צורך להיות לחוצה,לגבי הגיוס המתקרב אין אחת או אחד שזה לא הלחיץ אותו נורא ומי שיגיד לך אחרת סתם זורק מילים באוויר,אישית אני חושב שאינך צריכה לקחת דברים קשה כל כך,אלא להיפך להפוך את עצמך לחזקה יותר למענך כדבר ראשון ואחר כך לסובבים אותך.

אתם מפחדת לחינם ובגלל זה מכניסה את עצמך למצב כזה,חבר שלך לפי מה שאמר לך ברור שאוהב אותך,אז לא תדברו היום או מחר או מחרתיים לא קרה כלום,ואל תשכחי הוא יוצא לעבודה להתפרנס מזה,ואת צריכה לראות בכך גם מעלה שלבחור שלך איכפת מעבודה ומהחיים וגם ממך.

זה כל אשר יש לי להגיד לך,מקווה שתפנימי ותראי שהשד לא נורא כל כך.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-06-2008, 12:20
  slipkorn slipkorn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.04
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי riki1212 שמתחילה ב "תגובבה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי riki1212
שלום אני בת 18 וחצי ובדרך כלל זה קורה בגלל חבר שלי שאנחנו ביחד שנה וחצי גם בגלל

שהוא התקבל לעבודה חדשה ואנחנו נפגשים פחות וגם בגלל שאני לפני גיוס

ואני מרגישה שאני רוצה לראות אותו ולדבר איתו יותר משהוא אותי דיברתי איתו על

זה והוא אמר שזה ממש לא נכון וכאלה ושהוא אוהב אותי ושלא ירד לו ולא כלום

אבל אני לא יודעת מה גורם לי להיות ככה וזה ממש מעצבן אותי

שכול דבר אני מתבאסת

אוקי אז בתור אדם שכבר קרוב לשנה בצבא אני זוכר יותר מדי טוב את התקופה לפני הגיוס - לא כיף.
אני בסה"כ מבין אותך והייתי במצב דומה, את עומדת להיכנס למסגרת לא פשוטה ומאוד דרשנית שגם לא תמהר לספק לך מידע על מהלך השירות שלך כמו איפה תהיי,מה תעשי ומה יהיו היציאות שלך.
אז כן אני זוכר שבתקופה הזו הייתי אדם נורא לחוץ ונוטה להיות עצבני בגלל שבאופן כללי, הייתי עצבני מכך שבפעם הראשונה בחיי אני לא יודע מה הולך להיות בשנה הבאה, ביסודי ידעתי שאני עולה כיתה או עולה לחטיבה, בחטיבה ידעתי שאני עולה כיתה או עולה לתיכון... כשהגעתי לצבא לא אמרו לי שום דבר ולא ידעתי לקראת מה אני צועד ומה הולך להיות וזו הרגשה קצת מפחידה וחדשה.
אז הגיוני שגם תרצי יותר זמן עם החבר שלך כדי לדבר ולשתף אותו במה שאת מרגישה והגיוני שתהיי לחוצה יותר מתמיד והינה 2 דברים שלדעתי את יכולה לעשות:
א. לבוא ולהסביר לחבר שלך את המצב ושאת צרקיכה אותו כרגע יותר מבד"כ ושיתמודד עם מצב אמת שבו הוא צריך לתמוך בבת זוג שלו ולהיות לצידה.
ב. את יכולה להירגע ואני אגיד לך בדיוק למה, הצבא הוא גוף קשה אבל לא קשה מדי.
אם אני מנחש נכון ויכול להיות שאת יכולה להשליך את ההתנהגות שלך על הלא נודע שנוצר בגלל התקרבות הגיוס, אז באמת שארת יכולה להירגע כי מנסיון, כשאדם לא סובל במקום שהוא נמצא בצבא, המערכת תוציא אותו משם, אדם לא יכול להישאר במקום שרע לו בו ואם ישימו אותך במקום שלא יהיה לך טוב בו המערכת תדע מה לעשות איתך ברוב המקרים וגם את כבר תדעי מה לעשות כדי לצאת משם, נתקלתי באנשים משבוזים מהשירות, אבל לא באנשים שבאמת סובלים בו ותקועים באותו מקום.
מעבר לזה תזכרי שבמיקרה הכי גרוע את יכולה לצאת מהצבא, זה לא סוף בהעולם וזה לא נורא בכלל, אם תרגישי עם זה לא טוב תוכלי אולי ללכת לעשות שירות לאומי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:22

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר