לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-06-2008, 16:40
  elvis1977 elvis1977 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.08.07
עליזה אולמרט בארץ הפלאות

ציטוט:
שלום עליזה,

ביממה האחרונה קראתי כמה פעמים כתבה מרגשת וסוחטת דמעות שפורסמה בידיעות אחרונות תחת הכותרת המצמררת: "עליזה אולמרט התקופה השחורה". ניסיתי לשווא להזיל דמעת אדם. בדמעות תנין שהן נחלתם של רבים איני משתמש.

לאורך כל הכתבה מצוטטים דברים שנאמרו ע"י כמה מחברותיך הטובות שעוטפות אותך, מגוננות עליך ומנגבות ללא הרף את דמעותייך.

ברשותך אצטט כמה מהם:

"בעלה נמצא במצב שקשה לתאר את הלחצים שהוא צריך להתמודד אתם וגם עליה ניסו לטפס והיא חשה עצמה קרבן";

"עליזה מרגישה שעושים לבעלה לינץ' בכיכר העיר";

"ההבדל בין עליזה של היום לעליזה שלפני פרשת טלנסקי הוא כמו ההבדל בין יום ולילה. העיניים העצובות שלה אומרות את הכל".

למען האמת, חברותיך עשו עמך חסד מסוים כאשר תיארו אותך כאישה צנועה וחסכנית שמסתפקת במועט, אינה מתעניינת במקורות המימון המשפחתיים, סולדת מחיי פאר ומסתייגת מהנהנתנות הבלתי נדלית של אהוד ומנסיעותיו הרבות לחו"ל.

אבל מה לעשות, המציאות טופחת על פניהן הדומעות. הן לא מכירות כנראה את ההיסטוריית המעללים המשותפים של אהוד ושלך. מאחר שעקבתי אחרי הפעילות העבריינית של אהוד לאורך כל שנות פעילותו הציבורית, שבחלק ממנה נטלת חלק פעיל, אני רואה לעצמי חובה ציבורית ומוסרית להרחיב עליה את הכתיבה.

אני רוצה לרענן את זיכרונך: ב-4 בנובמבר 2006 פרסמתי ב-Nfc רשימה קצרה תחת הכותרת: "עליזה אולמרט מתחסדת סדרתית", שבה הצגתי לך שורה של שאלות. ברשותך אצטט כמה מהן:

1) האם ידוע לך שבעלך הוא מיליונר? האם הוא דיווח לך על היקף האמיתי של ההון שצבר במהלך שירותו הציבורי?

2) האם את סבורה שהמחירים ששולמו במרוצת השנים עבור ציוריך היו ריאליים? האם יתכן שחלקם נמכרו במחירים מופקעים הרבה מעבר לערכם המשוער ע"י אילי הון שעמדו בקשרים עם בעלך בתקווה שישתלם להם?;

3) לדעתך, האם בצדק הוענק לבעלך בכנס שדרות התואר: "הפוליטיקאי המושחת ביותר במדינה"? האם אינך שואלת את עצמך מדוע אזרחי המדינה רואים בו אדם מושחת כל כך?

סיימתי את הרשימה בכך שהבהרתי לך שהחוק קובע שאדם שיודע על ביצוע עבירה ואינו מדווח עליה, למעשה עובר על החוק בעצמו. לא ציפיתי שתגיבי על רשימתי ותשיבי על השאלות שלי.

אהוד לימד אותך כנראה, שלא כדאי להגיב על דבריו של עיתונאי הזוי מסוגי שלא הצטרף מעולם ללהקת אנשי תקשורת שמעלו בתפקידם, בכך שהתחנפו והתרפסו בפני אהוד, גוננו עליו והסתירו את מעשיו העבריינים וניסו לגמד את החשיפות אודותיו שנעשו ע"י עמיתיהם. אנשי תקשורת אלה נושאים כיום באחריות אישית להשחתת המידות במדינה ע"י אהוד המנצח בתקופת כהונתו כראש הממשלה על הפגיעות החוזרות ונשנות בשלטון החוק ובאוכפיו.

אילו היית נוכחת בסלון ביתכם בשעה שנחקר אהוד על-ידי צוות חוקרי משטרה בכירים, היית מתרשמת באורח בלתי אמצעי כיצד הוא מנסה לשטות בהם. וזו רק דוגמא אחת. אולי לא ספרת: עד כה עבר אהוד לא פחות מ-18 חקירות משטרתיות. האם שאלת אי פעם את עצמך מדוע דווקא אלוף נעוריך הוא אלוף הנחקרים?.

מעניין לדעת כיצד יפת נפש ואמנית ליברלית כמוך מתייחסת לרמיסת שלטון החוק ע"י אהוד. אם ניסית לשכנע אותו לחדול, הרי שנכשלת בגדול.

הצוללת העבריינית

אני רוצה להבהיר לך באורח חד-משמעי: עוד לא היה בתולדות המדינה איש ציבור מושחת ורקוב כל כך כמו אהוד, שגלגל לאורך השנים כספי שוחד בסכומים ניכרים במזומנים, בקבלת טובות הנאה ישירות ובתרגילים סיבוביים מתוחכמים, ואת כמובן לא ידעת, לא שמעת, לא ראית ולא הבנת.

אני יוצא מתוך הנחה שאהוד הסתיר ממך לפי כל הסימנים קבלת כספים במזומן ועסקי פיננסיים מלוכלכים פוליטיים ואישים משולבים שנוהלו ע"י מזכירתו השתקנית שולה זקן, חברת הצוללת העבריינית הסמויה שלו, שחבריה היו אברהם הירשזון, עורך הדין אורי מסר, שלומי עוז ויורם קארשי.

פרשת טלנסקי פגעה בך גם בשל מעורבותו של בנכם שאול המתגורר בארה"ב, והיה לו כנראה מידע כלשהו על הכספים שאביו קיבל מטלנסקי ועל כך הוא אמור להיחקר. אני רוצה להאמין ששאול לא יודע דברים פיננסים נוספים שאת לא יודעת.

http://www.nfc.co.il/Archive/003-D-...ml?tag=14-56-30

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:24

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר