לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-06-2008, 14:04
  tommyros3 tommyros3 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.02.08
בעיה אם בחורה שאני רוצה ->

שלום חברים, יש מישהי שאני רוצה אותה....היא לא יודע מה אני מרגיש ואם בכלל אני רוצה אותה.
פשוט לא יודע כלום.

הבעיה היא כזאת...כשהיא רואה אותי ברחוב היא ישר באהה "תוםםם מה המצבב מאמי".
מחבקת ומנשקת...כאילו שמחה לראות אותי, אבל באיסי לדוגמא-אני שולח הודעה, היא מחזירה לי...ומתכתבים וצוחקים...אבל כל שיחה שלנו היא לא יותר מ-10 דקות...פשוט באמצע השיחה היא נעלמת...ואז אומרת לי מאוחר יותר שפשוט צץ לה משהו והיא הייתה חייבת ללכת...כלל כלל כלל כלל פפעם זה ככה, אין יוצא מן הכלל.
והיא למשל אףף פעם לא תשלח לי הודעה...לא תקרא לי את ההוואי ולא תשלח הודעה .....בטח כדי שאני לא יראה שהיא קוראת או משהו כזה.
אני מכיר אותה כבר די הרבה זמן..ובחיים...אבל בחיים לא קיבלתי ממנה הודעה.

וגם במקושרים....אני שולח לה הודעה לדוגמא היא לא עונה...ואני רואה מתי היא התחברה לאחרונה....נגיד ושלחתי הודעה לפני שעתיים אז אני רואה שלפני שעה היא הייתה מחוברת ולא יכלה להגיב.

אגב כשאנחנו מדברים באיסיקיו אז השיחה שלנו זורמת בכייף(עד שהיא נעלמת).

מישהו מוכן להגיד לי מה הולך פה? כמו מה זה נראה לכם? תודה..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-06-2008, 15:39
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי tommyros3 שמתחילה ב "בעיה אם בחורה שאני רוצה ->"

אל תסתמך על מסנג'ר ואיי סי קיו..

אני בעצמי שונאת לפתוח שיחות במסנג'ר (ויש לי עדים מהפורום), ולפעמים כששולחים הודעה כשאני מחוברת בטעות, לא תמיד יש לי כח להסביר למה לא עניתי.
אני גם מהסוג הנדיר שלא אוהב לדבר בטלפון ולא אוהב להתקשר.

אני לא יכולה להגיד לך מה עובר לבחורה בראש, מהעובדה הפשוטה שאני פשוט לא מכירה אותה. אולי היא מרמזת, אולי היא פשוט כמו שציינתי למעלה. למען האמת אתה יכול לדעת יותר טוב מאיתנו.

אבל כמו שהולי כתבה, יש לך כאן 2 אפשרויות. להמשיך ולהיות פסיבי, מאחורי מחשב ולנתח כל צעד שהיא עושה או לא עושה. לא בדיוק קורץ, נכון?

אפשרות שנייה היא לאזור אומץ, לגשת אליה ולהציע לה לצאת.

תלוי מה נראה לך הכי עדיף, כך או כך תצטרך לעבוד עם עצמך.. אם תבחר להשאר ידיד תצטרך להניח לה, אם תחליט לציע לה לצאת איתך, תצטרך לאזור את האומץ לגשת אליה, וגם לקבל את האפשרות שאולי היא לא מעוניינת. מה אתה מחליט?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:43

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר